Na hlavní obsah

Chebská bradla


nábor (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vejvodová Nikola 2014 Gym Dobřichovice Halounková
2 Stočesová Barbora 2014 Gym Dobřichovice Halounková
3 Jiroušková Sabina 2014 Gym Dobřichovice Halounková
4 Lázničková Anežka 2014 GYMPRA Opočenská
5 Kuchařová Ema 2015 GYMPRA Opočenská
6 Zrzavecká Kristýna 2015 GYMPRA Opočenská
7 Gotthard Livia 2014 GYMPRA Opočenská
8 Zaspalová Klára 2014 KSG Most Čejková, Kopecká
9 Kopúnová Mariana 2014 TJ Lokomotiva Cheb Straková-Suková, Marková
10 Marková Kamila 2016 TJ Lokomotiva Cheb Straková- Suková, Marková
11 Lužná Kristýna 2016 TJ Lokomotiva Cheb
12 Illichová Beata 2015 TJ Slovan Karlovy Vary kolektiv trenérů

Žákyně mladší (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
2 Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
3 Gotthard Nina 2012 GYMPRA Rampouchová, Opočenská
4 Průšová Adéla 2012 GYMPRA Opočenská
5 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
6 Staševská Klaudie 2013 KSG Most Čejková, Kopecká, Pokuta
7 Karešová Klárka 2013 SK Hradčany Lipšanová
8 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
9 Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová
10 Kovačová Emily 2013 TJ Lokomotiva Cheb Straková- Suková, Marková
11 Camprová Laura 2012 TJ Lokomotiva Cheb
12 Hiblerová Emma 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
13 Kapicová Veronika 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
14 Kulhánková Terezie 2013 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
15 Pálková Kateřina 2014 TJ Lokomotiva Cheb Straková- Suková, Marková
16 Fletterová Magdaléna 2012 TJ Slovan Karlovy Vary Kaiser Kateřina
17 Spiříková Adéla 2012 TJ Slovan Karlovy Vary Kaiser Kateřina
18 Svobodová Julie 2012 TJ Slovan Karlovy Vary Kaiser Kateřina
19 Svrčková Matylda 2013 TJ Slovan Praha Vohánková, Lipšanová

Žákyně starší (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
2 Dvorská Nina 2011 GT Šestajovice Polákovi
3 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi
4 Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Polákovi
5 Kratochvílová Josefína 2009 Gym Dobřichovice Klimentová, Halounková
6 Jurčíková Veronika 2011 GYMPRA Opočenská, Rampouchová
7 Plevová Laura 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
8 Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
9 Šimková Nicol 2009 GYMPRA Opočenská, Kočvara
10 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
11 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
12 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
13 Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ziemnioková
14 Kalabzová Isabella 2011 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
15 Šilhavíková Viktorie 2009 TJ Lokomotiva Cheb
16 Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
17 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Opočenská
18 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Opočenská

Juniorky (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hekrlová Anežka 2008 Gym Dobřichovice Klimentová, Halounková
2 Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Opočenská
3 Chvojková Magdalena 2008 GYMPRA Opočenská, Kočvara
4 Plevová Valerie 2007 GYMPRA Opočenská, Kočvara
5 Růžičková Anna 2008 GYMPRA Opočenská, Kočvara
6 Vápenková Johana 2006 GYMPRA Opočenská, Kočvara
7 Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká
8 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
9 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
10 Farkašová Ester 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
11 Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglovi

Ženy (2005 - 1960)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling

nábor (2015 - 2013)

Nejmladší žáci (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chalupný Jakub 2012 TJ Lokomotiva Cheb Chalupný, Poláková
2 Kalabza Janek 2012 TJ Lokomotiva Cheb kolektiv trenérů
3 Vafek Alex 2012 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Chalupný

Mladší žáci (2020 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Můller
2 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Muller
3 Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
4 Řípa Marek 2011 T.J. Sokol Rokycany Potomak
5 Kučera Daniel 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
6 Marek Stanislav 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková
7 Straka Lukáš 2011 TJ Lokomotiva Cheb Straková L., kolektiv

Starší žáci (2020 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Muller
2 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
3 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
4 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

Dorostenci (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
2 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
3 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan

Muži (2002 - 1960)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
2 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan