Na hlavní obsah

Přebor SGM Jihočeského kraje


nejmladší žáci 7-9 (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimek Jonáš 2012 Merkur ČB Rak M., Tomaschko L.
2 Andrýs Adam 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
3 Marek Jakub 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
4 Paris Vladimír 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Koudelková,Kollman
5 Samec Bořivoj 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann,Koudelková
6 Šonka Martin 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
7 Uhlíř Jan 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kol. TR
8 Vocetka Filip 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
9 Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

mladší žáci (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
2 Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková
3 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

starší žáci (2014 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Daniel 2007 Merkur ČB Tomaschko
2 Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
3 Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
4 Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
5 Erhart Tomáš 2007 Merkur ČB Erhart
6 Holek Šimon 2007 Merkur ČB Erhart
7 Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
8 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

nejmladší žáci (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Samec Bořivoj 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann,Koudelková
2 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Uhlíř Jan 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kol. TR
3 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Vocetka Filip 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
4 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Marek Jakub 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
5 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Andrýs Adam 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
6 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Paris Vladimír 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Koudelková,Kollman
7 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s B Šonka Martin 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

mladší žáci (2014 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
2 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
3 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Šelmát, Pištěková

starší žáci (2014 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Brom Daniel 2007 Merkur ČB Tomaschko
2 Merkur České Budějovice, z.s. Erhart Tomáš 2007 Merkur ČB Erhart
3 Merkur České Budějovice, z.s. Holek Šimon 2007 Merkur ČB Erhart
4 Merkur České Budějovice, z.s. B Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
5 Merkur České Budějovice, z.s. B Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
6 Merkur České Budějovice, z.s. B Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
7 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

muži (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí František Vaněček