Na hlavní obsah

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje


VS0A Ústecký kraj (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eliášová Zuzana 2014 KSG Litvínov
2 Krtkova Tereza 2013 KSG Litvínov Hochelová R
3 Nováková Anna 2013 KSG Litvínov Hochelová R
4 Zaspalová Klára 2014 KSG Most Čejková, Kopecká

VS0B Ústecký kraj (2012 a starší)

VS1A Ústecký kraj (2014 - 2013)

VS1B Ústecký kraj (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vencelová Gabriela 2010 KSG Litvínov skupina treneru
2 Staňková Anežka 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová
3 Staňková Magdaléna 2012 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová

VS2A Ústecký kraj (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov skupina treneru
2 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov skupina treneru
3 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov skupina treneru

VS2B Ústecký kraj (2010 a starší)

VS3A Ústecký kraj (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov skupina treneru

VS3B Ústecký kraj (2008 a starší)

VS3C Ústecký kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká

VS4B Ústecký kraj (2012 - 2009)

VS4C Ústecký kraj (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Bisová Eva 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
3 Bryndová Lucie 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá

VS5B Ústecký kraj (2009 - 2007)

VS5C Ústecký kraj (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burešová Natálie 2008 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká

VS6B Ústecký kraj (2006 a starší)

VS6C Ústecký kraj (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kindlová Jiřina 2006 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká
2 Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov skupina treneru
3 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
4 Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká

VS0A Liberecký kraj (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaňková Eda 2014 SG Liberec Berková, Slavíková
2 Ludvíková Rozálie 2014 SG Liberec Berková, Slavíková
3 Hopová Amálie 2014 SG Liberec Berková, Slavíková
4 Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
6 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
7 Damdinsuren Munkhjin 2014 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
8 Mertlíková Ema 2013 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
9 Rejnartová Zuzana 2013 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

VS0B Liberecký kraj (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Danko Kateřina 2012 SG Liberec Berková, Slavíková
2 Koubová Elen 2011 TJ Doksy Klimešová Linda
3 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
4 Šidáková Jana 2012 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Vysušilová Anežka 2012 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

VS1A Liberecký kraj (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková, Slavíková
2 Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Berková, Slavíková
3 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

VS1B Liberecký kraj (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křelinová Gabriela 2012 SG Liberec Berková, Slavíková
2 Požárová Anežka 2012 SG Liberec Berková, Slavíková
3 Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Berková, Slavíková

VS2A Liberecký kraj (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová
2 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Mezeiová

VS2B Liberecký kraj (2010 a starší)

VS3A Liberecký kraj (2012 - 2009)

VS3B Liberecký kraj (2008 a starší)

VS3C Liberecký kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Mezeiová
2 Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Mezeiová
3 Dropová Beáta 2012 SG Liberec Mezeiová
4 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
5 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

VS4B Liberecký kraj (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Židková Adriana 2010 SG Liberec Mezeiová
2 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
3 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

VS4C Liberecký kraj (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
2 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
3 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
4 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.

VS5B Liberecký kraj (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
2 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká

VS5C Liberecký kraj (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
2 Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
3 Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

VS6B Liberecký kraj (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
2 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
3 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda

VS6C Liberecký kraj (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
2 Bednářová Markéta 2004 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
3 Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

VS4A - kadetky - UST (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov kolektiv trenérů
2 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov kolektiv trenérů

VS5 A - Ústecký kraj (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov kolektiv trenérů