Česká gymnastická federace

Akce

23.9.2021 - 26.9.2021 AG

Evropské závody věkových skupin (EAGC)

24.9.2021 - 25.9.2021 SGZ

VĚRA ČÁSLAVSKÁ CUP - ZRUŠENO

24.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace - PŘESUNUTO

25.9.2021 TG

TG Říčany TeamgymCup

25.9.2021 - 26.9.2021 SGM

Juniorstrophy

25.9.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR VS4A

25.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A

25.9.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS0, VS3,4,5,6C)-přeloženo

29.9.2021 - 3.10.2021 AG

Mistrovství Evropy

1.10.2021 - 3.10.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

1.10.2021 - 3.10.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)

1.10.2021 SGM

Přebor Zlínského kraje

2.10.2021 - 3.10.2021 AE

Pohár federací - Praha

2.10.2021 SGM

SGM - Přebor ČOS

2.10.2021 SGM

Přebor JMK

2.10.2021 PA

2. Kolo českého poháru - Pražský pohár parkouru

2.10.2021 SGM

Přebor Středočeského kraje

3.10.2021 - 8.10.2021 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL

3.10.2021 SPL

Velká cena Podkrkonoší - PŘESUNUTO

3.10.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje

3.10.2021 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

3.10.2021 SGM

SGM Přebor Moravskoslezského kraje

8.10.2021 - 9.10.2021 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

8.10.2021 - 10.10.2021 SGM, SGZ, TG, SPL, AE, AG, TR, VG, MG, PA

ŠKOLENÍ ASISTENT TRENÉRA

9.10.2021 TG

TG Pohár města Kadaně

9.10.2021 SGZ

Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"

9.10.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

9.10.2021 SGZ

Přebor MS kraje - nepostup.kat

9.10.2021 - 10.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.6

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

Reklama

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

sportovní gymnastika žen
 18.9.2021
 pořadatel: Liberec
 adresa: Jeronýmova 570/22, Liberec 7
 přihlášky prostřednictvím GISu do 13.9.2021
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

VS0A Ústecký kraj (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eliášová Zuzana 2014 KSG Litvínov
2 Krtkova Tereza 2013 KSG Litvínov Hochelová R
3 Nováková Anna 2013 KSG Litvínov Hochelová R
4 Zaspalová Klára 2014 KSG Most Čejková, Kopecká

VS0B Ústecký kraj (2012 a starší)

VS1A Ústecký kraj (2014 - 2013)

VS1B Ústecký kraj (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vencelová Gabriela 2010 KSG Litvínov skupina treneru
2 Staňková Anežka 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová
3 Staňková Magdaléna 2012 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová

VS2A Ústecký kraj (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov skupina treneru
2 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov skupina treneru
3 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov skupina treneru

VS2B Ústecký kraj (2010 a starší)

VS3A Ústecký kraj (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov skupina treneru

VS3B Ústecký kraj (2008 a starší)

VS3C Ústecký kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká

VS4B Ústecký kraj (2012 - 2009)

VS4C Ústecký kraj (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Bisová Eva 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá
3 Bryndová Lucie 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá

VS5B Ústecký kraj (2009 - 2007)

VS5C Ústecký kraj (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burešová Natálie 2008 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká

VS6B Ústecký kraj (2006 a starší)

VS6C Ústecký kraj (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kindlová Jiřina 2006 Gymnastika Teplice Pavlína Rosecká
2 Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov skupina treneru
3 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
4 Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká

VS0A Liberecký kraj (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaňková Eda 2014 SG Liberec Berková, Slavíková
2 Ludvíková Rozálie 2014 SG Liberec Berková, Slavíková
3 Hopová Amálie 2014 SG Liberec Berková, Slavíková
4 Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
6 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
7 Damdinsuren Munkhjin 2014 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
8 Mertlíková Ema 2013 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
9 Rejnartová Zuzana 2013 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

VS0B Liberecký kraj (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Danko Kateřina 2012 SG Liberec Berková, Slavíková
2 Koubová Elen 2011 TJ Doksy Klimešová Linda
3 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
4 Šidáková Jana 2012 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Vysušilová Anežka 2012 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

VS1A Liberecký kraj (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková, Slavíková
2 Kubálková Justýna 2013 SG Liberec Berková, Slavíková
3 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

VS1B Liberecký kraj (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křelinová Gabriela 2012 SG Liberec Berková, Slavíková
2 Požárová Anežka 2012 SG Liberec Berková, Slavíková
3 Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Berková, Slavíková

VS2A Liberecký kraj (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová
2 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Mezeiová

VS2B Liberecký kraj (2010 a starší)

VS3A Liberecký kraj (2012 - 2009)

VS3B Liberecký kraj (2008 a starší)

VS3C Liberecký kraj (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Mezeiová
2 Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Mezeiová
3 Dropová Beáta 2012 SG Liberec Mezeiová
4 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
5 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

VS4B Liberecký kraj (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Židková Adriana 2010 SG Liberec Mezeiová
2 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
3 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

VS4C Liberecký kraj (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová Linda
2 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
3 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
4 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.

VS5B Liberecký kraj (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
2 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká

VS5C Liberecký kraj (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
2 Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
3 Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

VS6B Liberecký kraj (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
2 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
3 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda

VS6C Liberecký kraj (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
2 Bednářová Markéta 2004 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
3 Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

VS4A - kadetky - UST (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov kolektiv trenérů
2 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov kolektiv trenérů

VS5 A - Ústecký kraj (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov kolektiv trenérů

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři