Česká gymnastická federace

Akce

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

17.10.2021 TR

TRA Podzvičínský skokánek

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

Reklama

Přebor města Ostravy

sportovní gymnastika žen
 11.9.2021
 pořadatel: Tělocvična GK Vítkovice
 adresa: 29. dubna 33, Ostrava Výškovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 6.9.2021
 elektronické výsledky
Přebor města Ostravy a 5. ročník Memoriálu Radovana Šellonga

Seznam přihlášek

Začínající žákyně B (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lubojacká Barbora 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
2 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
3 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
4 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
5 Khestlová Klaudie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
6 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba
7 Kozáková Nicol 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba
8 Lešová Sára Ela 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
9 Svobodová Rozálie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
10 Špoková Veronika 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba
11 Žurková Barča 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba

Začínající žákyně B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Netoličková Anna 2008 SGC Ostrava Dudová
2 Vlniešková Jolana 2007 SGC Ostrava Dudová
3 Tomsová Tereza 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
4 Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba
5 Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba
6 Šimíková Natálie 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba

VS1 A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štrossová Isabel 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
2 Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
3 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
4 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
6 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová

VS2 A (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
2 Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
4 Adámková Kateřina 2011 GK Vítkovice Prutkayová, Adámková
5 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů

VS3 A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová

VS4 A (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová,
5 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová

VS5 A (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová

VS6 A (2005 a starší)

VS1 B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
2 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová

VS2 B (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
2 Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová

VS3 B (2008 a starší)

VS4 B (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Neničková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
6 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.

VS5 B (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová

VS6 B (2006 a starší)

VS3 C (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
2 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
3 Žáčková Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová..
4 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
5 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
6 Macečková Eliška 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
7 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.

VS4 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
2 Láníčková Natálie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.

VS5 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
3 Hrůzová Zuzana 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba

VS6 C (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová

VS0 (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
2 Suchá Liliana 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
3 Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
4 Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková

VS0 A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Francová Apolena 2013 GK Vítkovice Štelclová,Vavrošová
2 Horáková Valentýna 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
3 Bolibruchová Veronika 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
4 Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
5 Ulehlová Anna 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
6 Kovařčíková Mia 2014 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři