Česká gymnastická federace

Akce

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

17.10.2021 TR

TRA Podzvičínský skokánek

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

Reklama

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

sportovní gymnastika žen
 31.10.2021
 pořadatel: Horní Počernice
 adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9 - Horní Počernice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.10.2021

Závod probíhá za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy - děkujeme. !!! Oblastní Přebor Prahy výkonnostních stupňů VS0A, VS0B, VS1B, VS2B, VS3C, VS4C, VS5C, VS6C a dále Závod VS1A, VS2A, VS3A, VS3B pro závodnice, které nemají VS splněn. LINIE C - pouze pro Pražské závodnice

Seznam přihlášek

VS0A Přebor Prahy (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hozmanová Elizabeta 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
2 Krejčová Eliška 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
3 Pekárková Nela 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
4 Mušalková Markéta 2013 SGD Opava Heiderová, Langerová
5 Vaníčková Valentýna 2014 SGD Opava Heiderová, Langerová
6 Vicherková Terezie 2013 SGD Opava
7 Florian Luisa 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Janků Nicolette 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčová
9 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
10 Ferdova Viktorie Anna 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
11 Jelínková Zuzana 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
12 Kejmarová Eliška 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
13 Stráníková Lucie 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
14 Steckerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
15 Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
16 Babáčková Anežka 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
17 Kalinová Viktorie 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
18 Kostková Simona 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
19 Koštová Veronika 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
20 Kraus Theodora 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
21 Přibylová Helena 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
22 Šálová Anna 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
23 Černohorská Kristýna 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
24 Fulínová Simona 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
25 Masnicová Miriam 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
26 Mudrová Eva 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
27 Munywa Michelle 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
28 Nováková Natálie 2013 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová
29 Růžičková Tereza 2014 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová

VS0B Přebor Prahy (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezoušková Tereza 2011 AC Sparta Praha Fryšová, Pospíšilová
2 Drábková Tereza 2010 AC Sparta Praha Fryšová, Pospíšilová
3 Fryšová Nikola 2011 AC Sparta Praha Fryšová, Pospíšilová
4 Machan Annika 2011 AC Sparta Praha Fryšová, Pospíšilová
5 Matějková Barbora 2008 AC Sparta Praha Fryšová, Pospíšilová
6 Cappon Anne-lotte 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
7 Tesárková Daniela 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Gonzorová
8 Burzanovská Aneta 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
9 Burzanovská Zuzana 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
10 Rösslerová Anna 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
11 Vodenková Antonie 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.

VS1A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Křížová Valentina 2013 SGD Opava
4 Pavelková Klára 2013 SGD Opava
5 Caklová Lota 2014 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Janovská, Šmídová, Brožová
6 Havelková Elizabeth 2014 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Dykastová, Chotovinská, Prát
7 Vytvarová Valerie 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Dykastová, Rolenec, Ševčíková

VS1B Přebor Prahy (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Honzíčková Anežka 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Kučerová Kristina 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Přibylová Ema 2012 SGD Opava Špičková
4 Sedlářová Agáta 2012 SGD Opava spickova
5 Králová Zoe 2012 SGD Opava Špičková Heiderová
6 Červenková Alexandra 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková

VS2A (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
2 Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
3 Vláčilová Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová

VS2B Přebor Prahy (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková

VS3A (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
6 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčová
7 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Borovanská Emili 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
9 Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Libichová

VS3B (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
2 Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Kampa Šimonovská Vasilevová

VS3C Přebor Prahy (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
2 Dvorská Nina 2011 GT Šestajovice Polákovi
3 Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
7 Veselá Agáta 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
8 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi
9 Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
10 Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Polákovi
11 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
12 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Kotková Zuzana 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
14 Sedláčková Lucie 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
15 Tichá Pavlína 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát

VS4C Přebor Prahy (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
3 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
4 Adamová Alena 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
5 Kudybyn Marija 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
6 Sladká Viktorie 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Prát

VS5C Přebor Prahy (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
3 Štěpánková Adéla 2007 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
4 Thompson Samantha Ann 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
5 Nováková Anna 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Engelová, Prát, Ševčíková, Nováková
6 Nováková Alžbeta 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Engelová, Prát, Ševčíková, Nováková

VS6C Přebor Prahy (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gutmanová Sára 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
2 Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková

VS0 mimi (2015 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gay Magdalena 2015 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
2 Toušková Noemi 2016 GT Šestajovice Sýkorová, Kozelská
3 Pallová Emma 2015 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Hanzalová Lucie 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
5 Bartáková Anna 2015 T.J. Sokol Kampa Říhová
6 Crháková Nela 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
7 Krůpová Valérie 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
8 Slabová Emma 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
9 Štochlová Gabriela 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
10 Tomášková Gabriela 2015 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová
11 Krábková Amálie 2015 TJ Bohemians Praha Musilová, Brabcová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři