Na hlavní obsah

SGM Přebor hl.m. Prahy jednotlivců a družstev


NEJMLADŠÍ ŽÁCI DRUŽSTVA (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 BubbleGym, z.s. Jurčík Kryštof 2012 BubbleGym Konečný, Konečná, Milerská
2 BubbleGym, z.s. Kalivoda Oliver 2013 BubbleGym Konečný, Konečná, Milerská
3 BubbleGym, z.s. Pilous Jindřich 2012 BubbleGym Konečný, Konečná, Milerská
4 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Pavlíček Jindřich 2014 GYMPRA Matejzík
5 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kliment Vojtěch 2012 GYMPRA Konečný
6 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kliushnyk Artem 2013 GYMPRA Radovesnický
7 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kliment Petr 2013 GYMPRA Konečný
8 Sportovní klub Hradčany, z.s. Buriš Tadeáš 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
9 Sportovní klub Hradčany, z.s. Buriš Tobiáš 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
10 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kolisch Martin 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
11 Sportovní klub Hradčany, z.s. Rožánek Adam 2012 SK Hradčany Matvei Petrov

NEJMLADŠÍ ŽÁCI JEDNOTLIVCI (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava
2 Paur Lukáš 2014 SK Hradčany Matvei Petrov
3 Denemark Mikuláš 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
4 Hruška Jakub 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška

MLADŠÍ ŽÁCI DRUŽSTVA (2014 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Falešník Jan 2010 BubbleGym kolektiv trenérů
2 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Perlík Tomáš 2010 GYMPRA Konečný
3 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková
4 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konecny
5 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bulvas Štěpán 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
6 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kříž Dominik 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
7 Sportovní klub Hradčany, z.s. Marek Lukáš 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
8 Sportovní klub Hradčany, z.s. Pazdírek Matěj 2010 SK Hradčany Matvei Petrov

MLADŠÍ ŽÁCI JEDNOTLIVCI (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Petřík Theodor 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
2 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
3 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový

STARŠÍ ŽÁCI DRUŽSTVA (2014 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
2 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Kašparovský Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
3 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
4 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Viter Kuzma 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový

STARŠÍ ŽÁCI JEDNOTLIVCI (2014 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopáček David 2009 GYMPRA Konečný, Kopáčková
2 Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
3 Kašparovský Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
4 Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar
5 Viter Kuzma 2007 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový

KADETI (2014 - 2006)

DOROSTENCI (2006 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
2 Skokan Jaroslav 2004 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový

JUNIOŘI (2014 - 2003)

MUŽI (2003 a starší)