Na hlavní obsah

veselský pohár


sportovní gymnastika žen
Datum: 6.11.2021
Pořadatel: sportovní hala
Adresa: Sokolská 651 Veselí nad Lužnicí
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 1.11.2021

Oznámení všem přihlášeným:akce se odkládá z důvodu nemoci COVID rozpadld se organizační tým

VI.liga (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bílková Eva 2013 SG Pelhřimov Svobodovi
2 Schmiedová Justýna 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Záhorová
3 Davidová Denisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Záhorová
4 Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
5 Kubešová Barbora 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
6 Mylerová Luisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
7 Táborská Anna Marie 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
8 Turanová Bára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
9 Bendová Dora 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
10 Schneiderová Mariana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
11 Kubíčková Viktorie 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
12 Hemberová Vilma 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová
13 Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
14 Sikorová Anna 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

IV.liga (2014 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
6 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
7 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
8 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
9 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

III.liga B (2014 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
2 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
3 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
4 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
5 Dračková Lajla 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

III.liga A (2014 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
2 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
3 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
4 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
5 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

II.liga (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová

V.liga (2014 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Imbrová
2 Honnerová Sofie 2014 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
3 Hýblová Sofie 2013 Merkur ČB Bagová, Porkristlová, Zemanová
4 Ivanko Sofie 2014 Merkur ČB
5 Kořánková Kateřina 2013 Merkur ČB
6 Lukšová Tereza 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
7 Matoušová Magdaléna 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
8 Pitoňáková Beata 2014 Merkur ČB
9 Vaněčková Ema 2013 Merkur ČB
10 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
11 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
12 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová
13 Horkayová Alexandra 2012 SG Pelhřimov Svobodovi, Zourová
14 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
15 Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
16 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
17 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
18 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
19 Drhová Kristýna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
20 Ammer Julie 2012 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová
21 Ammer Anna 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová
22 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
23 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
24 Hrubá Eliška 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová,Jírová
25 Kolaříková Gabriela 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jiráková
26 Regásková Julie 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jiráková
27 Slámová Barbora 2012 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jiráková
28 Ederová Petra 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
29 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
30 Mansfeldová Adéla 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
31 Šonková Anita 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

rozjhodčí (2005 - 1941)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zourová Světlana 1964 SG Pelhřimov II.TŘÍDA