Na hlavní obsah

Ještědský pohár - ZRUŠENO


sportovní gymnastika žen
Datum: 27.11.2021
Pořadatel: Liberec
Adresa: Sport Park Liberec, Jeronýmova 570/22, Liberec 7
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 20.11.2021

ZRUŠENO! Důvod: nedostatek členů organizačního týmu a tím pádem nemožnost dodržení všech covidových opatření.

I. kategorie (2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Votočková Julie 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
2 Votočková Justýna 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
3 Klečková Karolína 2014 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
4 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo Švarcová a kol.
5 Štolová Stella 2014 KSG Znojmo Švarcová a kol.
6 Poláková Izabela 2014 KSG Znojmo Švarcová a kol.
7 Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
8 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
9 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
10 Bezdíčková Beáta 2014 TJ Loko Pardubice

II. kategorie - V. liga (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holbíková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Honzíčková Eliška 2012 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Chlíbková Markéta 2013 GT Šestajovice Brabencová Hana
4 Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Veselá Agáta 2012 GT Šestajovice Brabencová Hana
6 Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
7 Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Brabencová Hana
8 Jaegerová Nikita 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
9 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
10 Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova
11 Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
12 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
13 Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
14 Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
15 Nekvasilová Julie 2012 GYMPRA Morysková A., Konečný
16 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo Švarcová a kol.
17 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol.
18 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
19 Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová
20 Karešová Klárka 2013 SK Hradčany Lipšanová
21 Hokrová Nela 2013 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
22 Pavlíková Sofie 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Wildová, Dočekalová, Karanská
23 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
24 Vysušilová Anežka 2012 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

III. kategorie - IV. liga (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
2 Slobodová Gabriela 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
4 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov kolektiv trenéru.
5 Kmoníčková Iva 2012 TJ Loko Pardubice Květonová A.

IV. kategorie - VS4B (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
5 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
6 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
7 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková,Polák
8 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany Cirkvová
9 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov kolektiv trenéru.
10 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov kolektiv trenéru.
11 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov kolektiv trenéru.
12 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
13 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
14 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
15 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
16 Jansová Justýna 2010 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
17 Špeldová Karolína 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
18 Vítková Nela 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
19 Vítková Týna 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
20 Zítková Zuzana 2011 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
21 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
22 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
23 Auersvaldová Agáta 2011 TJ Jičín Karbanová
24 Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Karbanová
25 Stejskalová Adriana 2010 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
26 Vyňuchalová Kristýna 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.

V. kategorie - II. liga (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková,Polák
2 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný
3 Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
4 Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
5 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
6 Staňková Michaela 2006 GYMPRA Morysková A., Konečný
7 Strculová Elen 2011 GYMPRA Morysková A., Konečný
8 Urbanová Josefina 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
9 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov kolektiv trenéru.
10 Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov kolektiv trenéru.
11 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov kolektiv trenéru.
12 Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov kolektiv trenéru.
13 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
14 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
15 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
16 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká
17 Kostyšynová Zora 2005 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
18 Rejchrtová Justýna 2007 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
19 Šedivá Tereza 2008 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
20 Šmídová Martina 2008 SK Plhov - Náchod Pavlovičová
21 Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
22 Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
23 Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Kodešová
24 Karbanová Natálie 2007 TJ Jičín Kodešová
25 Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Veverková E.
26 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
27 Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
28 Notková Barbora 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
29 Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
30 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
31 Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková
32 Cibulková Veronika 2007 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
33 Čapková Kateřina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
34 Kudrnová Viktorie 2009 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
35 Luňáková Nicole 2006 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
36 Špatenková Tina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková