Na hlavní obsah

Přebor Olomouckého kraje


II. liga (2013 a starší) (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
2 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
3 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
4 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Valentová Johana 2007 GKM Olomouc Čechová, Vyvlečková
5 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová, Veselá
6 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová, Veselá
7 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová, Veselá
8 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Sabina 2007 GK Šumperk Urbanová, Veselá
9 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová, Veselá
10 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová, Veselá
11 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová, Veselá
12 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová, Veselá
13 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
14 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
15 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
16 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
17 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
18 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková
19 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
20 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
21 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
22 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová
23 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová

III. liga (2014 a starší) (2014 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Dostálová Barbora 2008 GKM Olomouc Vyvlečková
2 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Sikorová Sabina 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
3 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Spurná Viktorie 2007 GKM Olomouc Vyvlečková
4 Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s. Šotková Anna 2005 GKM Olomouc Vyvlečková
5 TJ Šumperk, z.s. Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Pražáková,Gacho
6 TJ Šumperk, z.s. Šimková Klára 2006 TJ Šumperk Dalibor Gacho
7 TJ Šumperk, z.s. Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho,Langer
8 TJ Šumperk, z.s. Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Pražáková Jana

IV. liga (2014 - 2009) (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Urbanová, Veselá
2 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Urbanová, Veselá
3 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Směšná Adriana 2011 GK Šumperk Urbanová, Veselá
4 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Žandová, Petrová
5 SKUP Olomouc, z.s. Strnadová Amálie 2013 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
6 SKUP Olomouc, z.s. Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
7 SKUP Olomouc, z.s. Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
8 SKUP Olomouc, z.s. Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
9 TJ Šumperk, z.s. Čvančarová Eva 2010 TJ Šumperk Pukyšová, Gacho
10 TJ Šumperk, z.s. Langerová Terezie 2010 TJ Šumperk Pražáková Jana,Kubíčková
11 TJ Šumperk, z.s. Matysová Kateřina 2010 TJ Šumperk Lukáš Langer , Pražáková
12 TJ Šumperk, z.s. Škrabalová Lucie 2011 TJ Šumperk Pukyšová

V. liga (2014 - 2012) (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Paraska Terezie 2014 GK Šumperk Žandová, Petrová
2 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Jurásková Adéla 2014 GK Šumperk Žandová, Petrová
3 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Evjáková Ester 2014 GK Šumperk Žandová, Petrová
4 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová Patricie 2013 GK Šumperk Žandová, Petrová
5 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Peduzzi Viktorie 2014 GK Šumperk Žandová, Petrová
6 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Cigánková
7 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Mareček Tia 2012 KSG SK Přerov Cigánková, Marčáková
8 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Nejmetová Barbora 2013 KSG SK Přerov Marčáková
9 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Otáhalová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
10 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov Veselá Eliška 2014 KSG SK Přerov
11 TJ Šumperk, z.s. Babišová Sára 2013 TJ Šumperk Pražáková , Langer
12 TJ Šumperk, z.s. Burešová Marie 2012 TJ Šumperk kolektiv
13 TJ Šumperk, z.s. Matýsová Gabriela 2012 TJ Šumperk Pukyšová, Langer
14 TJ Šumperk, z.s. Vašáková Dita 2012 TJ Šumperk Dalibor Gacho
15 TJ Šumperk, z.s. Voborníková Gabriela 2013 TJ Šumperk Pukyšová

VS0A (2014 - 2013)

VS1A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hofschneiderová Sofie 2013 GK Šumperk

VS2A (2013 - 2011)

VS3A (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Navrátilová Veronika 2010 TJ Prostějov Lukášová