Na hlavní obsah

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev


sportovní gymnastika mužů
Datum: 17.6.-19.6.2022
Pořadatel: Brno
Adresa: T.J. Sokol Brno I, Kounicova 20/22, 602 00 Brno
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 12.6.2022
elektronické výsledky

kategorie: nejmladší žáci, mladší žáci, starší žáci, dorostenci
UPŘESNĚNÍ K ROZPISU:
Soutěží se podle Závodního programu. U ml. a st. Žáků se skáčou dva skoky, mohou být i stejné, do víceboje platí lepší známka.
Do finále postupuje 6 nejlepších (podle lepší známky). Ve finále se skáčou 2 skoky, mohou být i stejné, počítá se průměr.

Nejmladší žáci - jednotlivci (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Duda Radek 2014 Gymnastika Liberec Slatin
2 Hlubuček Ondřej 2013 Gymnastika Liberec Slatin
3 Melnychuk Artur 2014 Gymnastika Liberec Slatin
4 Tomeš Jakub 2014 Gymnastika Liberec Slatin
5 Fiala Tomáš 2013 Gymnastika Zlín
6 Hudim Pavel 2015 Gymnastika Zlín
7 Okovityy Danil 2014 Gymnastika Zlín
8 Jandásek Matěj 2013 KSG Rosice Muryc, Dolejš, Kalovská
9 Lapín Rastislav 2013 KSG SK Přerov Dohnalík, Zelová
10 Váňa Marek 2014 KSG SK Přerov Dohnalík, Zelová
11 Kováč Adam Hubert 2014 KSG Znojmo kol.
12 Uhlíř Jakub 2014 SGC Ostrava Hrabánková
13 Dresler Pavel 2015 SGC Ostrava Hrabánková, Dudová
14 Mainx Leonard 2015 SGC Ostrava Hrabánková
15 Smutek Radovan 2013 SK UP Olomouc Buben
16 Frank Lukáš 2014 SK UP Olomouc Buben
17 Jakubík Richard 2014 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
18 Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
19 Kořenek Karel 2014 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
20 Adamec Jonáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
21 Kovář Šimon 2014 T.J. Sokol Zlín Daněk Pavel
22 Medřický Václav 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk
23 Stojan Vojtěch 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk
24 Dračka Juda 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová,Šonka
25 Čížek Ondřej 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
26 Paris Vladimír 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann
27 Špaček Filip 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann
28 Vocetka Filip 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová, Šonka
29 Šolc Richard 2013 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová

Nejmladší žáci - družstva (2015 - 2013)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 BubbleGym, z.s. Kloboučník Miroslav 2013 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
2 BubbleGym, z.s. Lučanský Eliáš 2015 BubbleGym Konečný, Konečná, Milerská
3 BubbleGym, z.s. Petruš Daniel 2014 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
4 BubbleGym, z.s. Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
5 Gymnastika Liberec z.s. Duda Radek 2014 Gymnastika Liberec Slatin
6 Gymnastika Liberec z.s. Hlubuček Ondřej 2013 Gymnastika Liberec Slatin
7 Gymnastika Liberec z.s. Melnychuk Artur 2014 Gymnastika Liberec Slatin
8 Gymnastika Liberec z.s. Tomeš Jakub 2014 Gymnastika Liberec Slatin
9 Gymnastika Zlín, z.s. Fiala Tomáš 2013 Gymnastika Zlín
10 Gymnastika Zlín, z.s. Hudim Pavel 2015 Gymnastika Zlín
11 Gymnastika Zlín, z.s. Okovityy Danil 2014 Gymnastika Zlín
12 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kalivoda Oliver 2013 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
13 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kliment Petr 2013 GYMPRA Konečný
14 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kliushnyk Artem 2013 GYMPRA Radovesnický
15 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Pavlíček Jindřich 2014 GYMPRA Matejzík
16 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Bačinský Josef 2013 KSG Mor. Slavia Brno Jurasová, Toman
17 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Matlocha Šimon 2013 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
18 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Slouka Simon 2013 KSG Mor. Slavia Brno Kostka Jiří
19 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Volec Jindřich 2014 KSG Mor. Slavia Brno Kostka Jiří
20 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Kováč Adam Hubert 2014 KSG Znojmo kol.
21 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Dresler Pavel 2015 SGC Ostrava Hrabánková, Dudová
22 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Mainx Leonard 2015 SGC Ostrava Hrabánková
23 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Uhlíř Jakub 2014 SGC Ostrava Hrabánková
24 Sportovní klub Hradčany, z.s. Zavadil Ondřej 2013 SK Hradčany Jaromir Labonek
25 Sportovní klub Hradčany, z.s. Pavlas Matěj 2013 SK Hradčany Jaromir Labonek
26 Sportovní klub Hradčany, z.s. Buriš Tadeáš 2013 SK Hradčany Matvej Petrov
27 Sportovní klub Hradčany, z.s. Buriš Tobiáš 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
28 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Kolisch Martin 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
29 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Fait Marek 2013 SK Hradčany Oldřich Otava
30 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Paur Lukáš 2014 SK Hradčany Matvei Petrov
31 Sportovní klub Hradčany, z.s. B Trubač Samuel 2015 SK Hradčany Matvei Petrov
32 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Převrátil Prokop 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
33 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Teplý Vojtěch 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
34 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vojta Jan 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
35 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kubera Vít 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
36 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Čížek Ondřej 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
37 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Dračka Juda 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vrkočová,Šonka
38 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Paris Vladimír 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann
39 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Špaček Filip 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Kollmann

Mladší žáci - jednotlivci (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Veselský Eliáš 2012 GK Vítkovice Kolektiv trenérů
2 Nesvadba Jiří 2011 Gymnastika Liberec Slatin
3 Košík Šimon 2012 Gymnastika Zlín David Vyoral
4 Rogulin Roman 2013 Gymnastika Zlín Natalia Stomachenko, David Vyoral
5 Slezák Martin 2012 Gymnastika Zlín Bezručko J.
6 Šimr Richard 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
7 Šůstek Jakub 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
8 Trčka David 2012 Gymnastika Zlín Vyoral David
9 Zicha Matyáš 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
10 Karola Adam 2011 Gymnastika Zlín Bezručko J.
11 Salvet Marek 2012 KSG Mor. Slavia Brno Jurasová, Toman
12 Krška Jan 2012 KSG Rosice Muryc
13 Pavelek Rudolf 2011 SGD Opava Špičková
14 Petřík Theodor 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
15 Kafka Štěpán 2012 SK UP Olomouc Buben
16 Vykopal Petr 2012 SK UP Olomouc Buben
17 Kalich Kryštof 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
18 Grulich Edvard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
19 Saučuk Ondřej 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
20 Slavík Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
21 Smith Petr 2013 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
22 Smith Richard 2011 T.J. Sokol Brno I Kopřiva,Hedbávný
23 Stupak Yehor 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
24 Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml.Hron
25 Valach Antonín 2012 T.J. Sokol Brno I Caska, Veselý
26 Horký Marek 2012 T.J. Sokol Bučovice
27 Kohoutek Radim 2011 T.J. Sokol Bučovice Reňák, Nezdařil
28 Horák Robert 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
29 Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
30 Mrázek Štěpán 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
31 Pokorný Tom 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
32 Denemark Mikuláš 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
33 Hruška Jakub 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
34 Kuchta Jonáš 2012 T.J. Sokol Přerov Slouka
35 Hyka Kristian 2011 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
36 Kryl Lukáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
37 Labaš Libor 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
38 Maté Jonáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
39 Sedlář Dominik 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
40 Vala Vojtěch 2011 TJ Prostějov Hemerka
41 Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová N. Novotný J.

Mladší žáci - družstva (2011 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kuchta Jonáš 2012 T.J. Sokol Přerov Slouka
2 Gymnastika Zlín A Košík Šimon 2012 Gymnastika Zlín David Vyoral
3 Gymnastika Zlín A Rogulin Roman 2013 Gymnastika Zlín Natalia Stomachenko, David Vyoral
4 Gymnastika Zlín A Slezák Martin 2012 Gymnastika Zlín Bezručko J.
5 Gymnastika Zlín A Šimr Richard 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
6 Gymnastika Zlín, z.s. B Šůstek Jakub 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
7 Gymnastika Zlín, z.s. B Trčka David 2012 Gymnastika Zlín Vyoral David
8 Gymnastika Zlín, z.s. B Zicha Matyáš 2011 Gymnastika Zlín David Vyoral
9 Gymnastika Zlín, z.s. C Karola Adam 2011 Gymnastika Zlín Bezručko J.
10 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Matura Robert 2011 BubbleGym Konečný Michal, Konečná
11 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Jurčík Kryštof 2012 GYMPRA Konečný, Konečná
12 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kliment Vojtěch 2012 GYMPRA Konečný
13 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Šuško Adrien 2011 GYMPRA Konečný
14 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Eliášek Jakub 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
15 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Glotzmann Tomáš 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
16 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Pazdera Jakub 2012 KSG Mor. Slavia Brno Kostka Jiří
17 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Pospíšil Jan 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
18 Sportovní klub Hradčany, z.s. Marek Lukáš 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
19 Sportovní klub Hradčany, z.s. Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava
20 Sportovní klub Hradčany, z.s. Pecinovský Josef 2011 SK Hradčany
21 Sportovní klub Hradčany, z.s. Rožánek Adam 2012 SK Hradčany Massimo Poziello
22 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Saučuk Ondřej 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
23 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Grulich Edvard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
24 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Stupak Yehor 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
25 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml.Hron
26 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Smith Richard 2011 T.J. Sokol Brno I Petra Smith
27 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Smith Petr 2013 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
28 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Slavík Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
29 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Valach Antonín 2012 T.J. Sokol Brno I Caska, Veselý
30 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bedrna Jan 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
31 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Fajt Tobiáš 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
32 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Kovář Jan 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
33 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pošík Radek 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
34 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Hyka Kristian 2011 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
35 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kryl Lukáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
36 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Labaš Libor 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
37 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Maté Jonáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
38 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s. Straka Lukáš 2011 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
39 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s. Kalabza Janek 2012 TJ Lokomotiva Cheb Chalupný
40 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s. Chalupný Jakub 2012 TJ Lokomotiva Cheb Chalupný
41 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s. Vafek Alex 2012 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

Starší žáci - jednotlivci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bednářík Šimon 2010 Gymnastika Zlín Bezručko
2 Hanák Luboš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral
3 Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín Vyoral David
4 Mikeš Václav 2009 Gymnastika Zlín Bezručko Jurij
5 Slezák David 2010 Gymnastika Zlín Bezručko J.
6 Vrtík Timur 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
7 Krakeš Kryštof 2008 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
8 Neumann Bartoloměj 2008 KSG Rosice Muryc
9 Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice Muryc
10 Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
11 Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
12 Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
13 Polák Vít 2010 SK UP Olomouc Buben
14 Vykopal Matouš 2010 SK UP Olomouc Buben
15 Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk,Caska ml.Hron
16 Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st,
17 Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý B.
18 Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
19 Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st,- Veselý B.
20 Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
21 Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.Hron
22 Valach Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caskast.Veselý
23 Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I VeselýCaskast.
24 Brázda Viktor 2010 T.J. Sokol Bučovice Vejmola
25 Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
26 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
27 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M., Syrový
28 Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
29 Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
30 Pechač Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
31 Kučera Daniel 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
32 Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
33 Spal Ondřej 2008 T.J. Sokol Rokycany Mužík
34 Kořenek Antonín 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
35 Kryl Jakub 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
36 Nykl Mikuláš 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
37 Tiefenbach František 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
38 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Jakša
39 Marek Stanislav 2010 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
40 Kýr Jakub 2010 TJ Prostějov Hemerka
41 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
42 Adamčík Alex 2008 TJ TŽ Třinec Janeczko, Sliž
43 Janeček Tobiáš 2010 TJ TŽ Třinec Janeczko, Sliž

Starší žáci - družstva (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Zlín, z.s. Hanák Luboš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral
2 Gymnastika Zlín, z.s. Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín Vyoral David
3 Gymnastika Zlín, z.s. Mikeš Václav 2009 Gymnastika Zlín Bezručko Jurij
4 Gymnastika Zlín, z.s. Slezák David 2010 Gymnastika Zlín Bezručko J.
5 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Falešník Jan 2010 GYMPRA Konečný
6 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Flek Benjamin 2010 GYMPRA Konecny
7 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Kopáček David 2009 GYMPRA Konečný
8 GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. Perlík Tomáš 2010 GYMPRA Konečný
9 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
10 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
11 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Neumann Bartoloměj 2008 KSG Rosice Muryc
12 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice Muryc
13 Merkur České Budějovice, z.s. Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko
14 Merkur České Budějovice, z.s. Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko
15 Merkur České Budějovice, z.s. Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko
16 Sportovní klub Hradčany, z.s. Bulvas Štěpán 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
17 Sportovní klub Hradčany, z.s. Kříž Dominik 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
18 Sportovní klub Hradčany, z.s. Pazdírek Matěj 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
19 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk,Caska ml.Hron
20 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st,- Veselý B.
21 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
22 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.Hron
23 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st,
24 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý B.
25 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
26 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Valach Václav 2010 T.J. Sokol Brno I VeselýCaskast.
27 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
28 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Potužník Josef 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
29 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
30 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Šik, Podpěra
31 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
32 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
33 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
34 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl, Bareš
35 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Nykles Filip 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
36 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M., Syrový
37 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
38 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
39 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Kučera Daniel 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
40 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
41 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Spal Ondřej 2008 T.J. Sokol Rokycany Mužík
42 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Tiefenbach František 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
43 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kryl Jakub 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
44 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Nykl Mikuláš 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
45 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kořenek Antonín 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk

Dorostenci (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Leikep Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
3 Dolejš Vojtěch 2005 KSG Rosice Muryc
4 Kindler Samuel 2005 KSG Rosice Muryc
5 Erhart Tomáš 2007 Merkur ČB Erhart
6 Holek Šimon 2007 Merkur ČB Erhart
7 Zachrla Roman 2007 T.J. Sokol Bučovice Sedlák, Vejmola
8 Ceplecha Petr 2007 T.J. Sokol Rokycany Potomak
9 Tichý Martin 2007 TJ Doksy Jakša
10 Mlčoch Martin 2006 TJ Prostějov Hemerka