Na hlavní obsah

Memoriály SHP


sportovní gymnastika žen
Datum: 30.1.2022
Pořadatel: Praha 9
Adresa: ZŠ Ratibořická
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 24.1.2022

Memoriál J. Mládka - kvalifikace a finále na kladině, Memoriál J. Šafáře - kvalifikace a finále na prostných (pás 16m. Ročník nar. 2010 se může přihlásit jen do jedné kategorie. Závodnici lze přihlásit jen na závod na jednom nářadí, v případě závodu na obou nářadích nutno přihlásit na každé zvlášť. Pro ročník 2018-2011 je vypsán Memoriál Věry a Tondy Rosendorfových jako dvojboj kl-pr bez finále. Ročník 2014-2011 si může vybrat dvojboj či kvalifikaci na nářadí pro finále. Omezení dvojboje: závod není určen pro závodnice se splněným VS1. Hudby prosím vložte do systému GIS k závodnici. Covidová opatření budou doplněna dle aktuální situace týden před závodem!

Kladina - kat. II, kvalifikace (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
2 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
3 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
4 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
7 Dvorská Nina 2011 GT Šestajovice Polákovi
8 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
9 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi
10 Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
11 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
12 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
13 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
14 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
15 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
16 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
17 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
18 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
19 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
20 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
21 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
22 Židková Adriana 2010 SG Liberec Mezeiová
23 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová
24 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
25 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
26 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
27 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
28 Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová
29 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
30 Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
31 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
32 Karešová Klárka 2013 SK Hradčany Lipšanová
33 Svrčková Matylda 2013 SK Hradčany Lipšanová
34 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
35 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany
36 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
37 Tomšíková Aneta 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
38 Ondrušková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
39 Matějičná Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
40 Matějičná Michaela 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
41 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
42 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
43 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
44 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
45 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
46 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
47 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
48 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
49 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

Prostná - kat. II, kvalifikace (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
2 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
3 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová
4 Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi
7 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
8 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi
9 Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi
10 Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Polákovi
11 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
12 Megelová Anna 2011 Gym Dobřichovice Svobodova, Filkova
13 Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
14 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
15 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
16 Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
17 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
18 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
19 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
20 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
21 Seaton Victoria 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová
22 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová
23 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Mezeiová
24 Židková Adriana 2010 SG Liberec Mezeiová
25 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
26 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
27 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
28 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
29 Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová
30 Karešová Klárka 2013 SK Hradčany Lipšanová
31 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
32 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
33 Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
34 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany
35 Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie
36 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
37 Svrčková Matylda 2013 SK Hradčany Lipšanová
38 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
39 Matějičná Michaela 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
40 Matějičná Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
41 Ondrušková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
42 Tomšíková Aneta 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
43 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
44 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
45 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
46 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
47 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
48 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
49 Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
50 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
51 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
52 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová

Kladina - kat. III, kvalifikace (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
6 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Bernardová
7 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
8 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
9 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
10 Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
11 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Rogozová
12 Mikulecká Kateřina 2009 SK Hradčany
13 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
14 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
15 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
16 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
17 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
18 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
19 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
20 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
21 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
22 Čapková Kateřina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
23 Halamková Eliška 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
24 Kudrnová Viktorie 2009 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
25 Luňáková Nicole 2006 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
26 Špatenková Tina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
27 Valášková Jana 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

Prostná - kat. III, kvalifikace (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
4 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
5 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Bernardová
6 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
7 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
8 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
9 Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
10 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
11 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Mikulecka Kateřina 2009 SK Hradčany
13 Ordeltová Delfina 2008 SK Hradčany
14 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
15 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
16 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
17 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
18 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
19 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
20 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
21 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
22 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
23 Čapková Kateřina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
24 Kudrnová Viktorie 2009 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
25 Luňáková Nicole 2006 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
26 Špatenková Tina 2008 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

Dvojboj - kat I. 2018 (2018)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lesáková Claudie 2018 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
2 Říhová Marcela 2018 T.J. Sokol Kampa Fontánová, Řezníková

Dvojboj - kat I. 2017 (2017)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Třesková Sofie 2017 SG Liberec Záklasníková, Židková
2 Konečná Elen 2017 SGC Ostrava Dudová
3 Votrubová Taťána 2017 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
4 Novotná Sofie 2017 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
5 Prchlíková Tereza 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
6 Alojan Emilia 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
7 Krejbichová Anna 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
8 Paulová Agáta 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
9 Rauerová Karolína 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Dvojboj - kat I. 2016 (2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Skalová Tereza 2016 Gymnastika Říčany Jechová
2 Synková Kateřina 2016 Gymnastika Říčany Jechová
3 Braunová Valentina 2016 Gymnastika Říčany Jechová
4 Müllerová Amálie 2016 Gymnastika Říčany Jechová
5 Šálová Kateřina 2016 Gymnastika Říčany Jechová
6 Marková Karla 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
7 Slavíková Tereza 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
8 Štrynclová Žofie 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
9 Chramostová Marie 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
10 Horáčková Žofie 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
11 Ludvíková Viktorie 2016 SG Liberec Záklasníková, Židková
12 Štiaková Magdaléna 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
13 Říhová Justýna Anna 2016 SGC Ostrava Dudová
14 Rudolská Nikola 2016 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
15 Vohralíková Karolína 2016 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
16 Burianová Agáta 2016 SK Hradčany Rogozová
17 Dominová Klára 2016 SK Hradčany Rogozová
18 Šimůnková Maja 2016 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
19 Mazurovová Alice 2016 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
20 Zezulková Leontýna 2016 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
21 El Maoula Zoe 2016 T.J. Sokol Kampa
22 Jiráková Marie 2016 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
23 Dunovská Sára 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
24 Figurová Sofie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
25 Němcová Linda 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
26 Rajmová Ema 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
27 Köhler Franciska Anna 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
28 Maternová Laura 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

Dvojboj - kat I. 2015 (2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaňová Karolína 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
2 Nováková Anna 2015 GK Vítkovice Mlynářová
3 Nováková Nela 2015 GK Vítkovice Mlynářová
4 Pallová Emma 2015 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Jechová Anna 2015 Gymnastika Říčany Dostálková
6 Menzel Gabriela Nela 2015 Gymnastika Říčany Dostálková
7 Winterová Kristýna 2015 SG Liberec Záklasníková, Židková
8 Hulínová Alžběta 2015 SK Hradčany Lipšanová
9 Stupková Michaela 2015 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
10 Ondráčková Ester 2015 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
11 Čížková Linda 2015 T.J. Sokol Kampa Hálová, Riantová
12 Hanzalová Lucie 2015 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
13 Bartáková Anna 2015 T.J. Sokol Kampa Říhová
14 Kovaříková Sofie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
15 Valentová Emma 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
16 Valentová Viktorie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
17 Bechyňáková Kristýna 2015 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
18 Černá Marie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
19 Žlůvová Zuzana 2015 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
20 Marešová Michaela 2015 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

Dvojboj - kat I. 2014 (2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gregorová Nikol 2014 Gymnastika Říčany Dostálková
2 Kubíčková Nikol 2014 Gymnastika Říčany Dostálková
3 Ribeiro Elisabeta Bessa 2014 Gymnastika Říčany Dostálková
4 Slobodová Markéta 2014 Gymnastika Říčany Dostálková
5 Hopová Amálie 2014 SG Liberec Slavíková
6 Vaňková Eda 2014 SG Liberec Slavíková
7 Ludvíková Rozálie 2014 SG Liberec Slavíková
8 Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy, Rychlá
9 Short Michelle Cathrine 2014 SGC Ostrava Dudová
10 Florian Luisa 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Janků Nicolette 2014 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
12 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Faitová Ester 2014 SK Hradčany Lipšanová
14 Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
15 Steckerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
16 Stráníková Lucie 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová
17 Ferdova Viktorie Anna 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
18 Kejmarová Eliška 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
19 Turanová Bára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
20 Měšťanová Marie Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
21 Grundová Klára 2014 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
22 Štiková Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
23 Dusová Denisa 2014 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
24 Effenberková Barbora 2014 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
25 Košíčková Barbora 2014 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

Dvojboj - kat I. 2013 (2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
2 Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela
3 Jaegerová Nikita 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
4 Havlíčková Veronika 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková
5 Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
6 Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
7 Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová
8 Hájek Amélia 2013 Gymnastika Říčany Vašutová
9 Tatarinov Valerie 2013 Gymnastika Říčany Vašutová
10 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
11 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
12 Burianová Beáta 2013 SK Hradčany Rogozová
13 Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
14 Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozová
15 Havlišová Kristína 2013 SK Hradčany Lipšanová
16 Kaucká Justýna 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
17 Strnadová Natálie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová Š+K, Měšťanová
18 Zámečníková Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
19 Jelínková Thea 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
20 Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Kollingerová, Chroustová
21 Boudyšová Kamila 2013 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

Dvojboj - kat I. 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vršecká Tereza 2012 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
2 Šefčíková Marika 2012 Gym Dobřichovice Svobodová, Filková
3 Štiková Rozálie 2012 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Mančíková Adriana 2012 Gymnastika Říčany Vašutová
5 Danko Kateřina 2012 SG Liberec Berková
6 Opálková Barbora 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková
7 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
8 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
9 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
10 Jindrová Magdalena 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
11 Kargerová Sofie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
12 Kalinová Eliška 2012 TJ Sokol Horní Počernice Chroustová, Kollingerová
13 Hrůšová Nela 2012 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková
14 Vacková Anežka 2012 Tým SGP Hradec Králové Mohylčáková

Dvojboj - kat I. 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fuchsová Denisa 2011 Gymnastika Říčany Vašutová
2 Stonová Nikola 2011 Gymnastika Říčany Cirkvová
3 Holdsworth Julie 2011 Gymnastika Říčany Vašutová
4 Mensová Petra 2011 Gymnastika Říčany Vašutová
5 Strzolková Ema 2011 Gymnastika Říčany Vašutová
6 Čížková Ema 2011 T.J. Sokol Kampa Stupková
7 Štětková Ema 2011 T.J. Sokol Kampa Stupková
8 Jakubičková Melanie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
9 Jakubičková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
10 Plachá Nikola 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová

Kladina - kat. II, FINÁLE

Prostná - kat. II, FINÁLE

Kladina - kat. III, FINÁLE

Prostná - kat. III, FINÁLE