Na hlavní obsah

TRA Český závod věkových skupin


Dívky jednotlivkyně 9-10 let (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marková Marie 2013 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Chumová Kristýna 2012 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Janků Štěpánka 2012 T.J. Sokol Přerov Jiří Kousal
4 Kotková Zuzana 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Kotková, Prát
5 Čížková Alexandra 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Kotková, Prát
6 Drchalova Leona 2012 Trampolíny Liberec Miroslav Patrman

Dívky jednotlivkyně 11-12 let (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Josková Veronika 2010 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Svobodová Anna
2 Vávrová Tereza 2010 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Svobodová Anna
3 Hodanová Soňa 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Kosourová Evelína 2011 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Kubíčková Dorota 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
8 Kubánková Viola 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Kotková, Prát
9 Novotná Ema 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kotková, Prát
10 Frňková Valerie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
11 Jurčová Veronika 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
12 Nečasová Ema 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
13 Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
14 Caklová Dominika 2011 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
15 Šrýtrová Marie 2010 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
16 Tůmová Johana 2011 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová

Dívky jednotlivkyně 13-14 let (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aubrechtová Sabina 2009 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Svobodová Anna
2 Rytířová Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
3 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
5 Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
6 Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
7 Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
8 Hejsková Hana 2009 T.J. Sokol Žižkov I Suráková
9 Tvrdíková Eliška 2009 T.J. Sokol Žižkov I Suráková
10 Kopecká Sára 2009 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
11 Zedníková Tereza 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
12 Churá Nicol 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
13 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
14 Balážová Michaela 2009 Trampolíny Liberec Arientová Veronika
15 Pavlů Natálie 2008 Trampolíny Liberec Arientová Veronika
16 Nalezinková Valérie Anna 2009 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
17 Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Hrudová Soňa
18 Palirova Anna 2008 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
19 Franková Nikola 2009 Trampolíny Litoměřice Alena Brdlíková
20 Janoušková Karolína 2008 Trampolíny Litoměřice Alena Brdlíková

Dívky jednotlivkyně 15-16 let (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 22015604
2 Cápalová Karolína 2007 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
3 Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
4 Malcová Zuzana 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
5 Čápová Adéla 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
6 Dedková Vendula 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
7 Karásková Šárka 2007 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
8 Neměčková Johana 2007 Trampolíny Litoměřice Alena Brdlíková

Ženy jednotlivkyně 17-21 let (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermanová Adéla 2003 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Svobodová Anna 2004 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
3 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA 2079887
4 Huňová Denisa 2005 T.J. Sokol Olomouc Dostál
5 Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice Alena Brdlíková
6 Kupková Anna 2003 Trampolíny Litoměřice Alena Brdlíková

Chlapci jednotlivci 9-10 let (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Patava David 2012 Trampolíny Liberec Gabriel Tichý

Chlapci jednotlivci 11-12 let (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartkovský Michal 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA 22473378
2 Marek Lukáš 2011 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
3 Závorka Lukáš 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková

Chlapci jednotlivci 13-14 let (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Cirkva David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 28258932
2 Man Přemek 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 22290494
3 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
4 Murmak Lukáš 2009 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová
5 Šebánek Antonín 2009 Trampolíny Liberec Monika Patrmanová

Chlapci jednotlivci 15-16 let (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 22225005
2 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 75138026
3 Kubáček Oliver 2006 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
4 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
5 Zvalený Filip 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
6 Jäger Adam 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová
7 Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec Daniela Bendová

Muži jednotlivci 17-21 let (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
2 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 22016635
3 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 22603689

Dívky synchronní dvojice 9-10 let (2013 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kotková Zuzana/Čížková Alexandra Kotková Zuzana 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Kotková, Prát
2 Kotková Zuzana/Čížková Alexandra Čížková Alexandra 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Kotková, Prát

Dívky synchronní dvojice 11-12 let (2013 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hodanová Soňa/Kosourová Evelína Hodanová Soňa 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA 22039473
2 Hodanová Soňa/Kosourová Evelína Kosourová Evelína 2011 T.J. Sokol Kampa - TRA 25245759
3 Kotková Zuzana Kotková Zuzana 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Kotková, Prát
4 Kubánková Viola/Novotná Ema Kubánková Viola 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Kotková, Prát
5 Kubánková Viola/Novotná Ema Novotná Ema 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kotková, Prát
6 Kubíčková Dorota/Žirovnicka Nela Kubíčková Dorota 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA 22078827
7 Kubíčková Dorota/Žirovnicka Nela Žirovnicka Nela 2010 T.J. Sokol Kampa - TRA 12882658

Dívky synchronní dvojice 13-14 let (2011 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Balážová Michaela/Pavlů Barbora Balážová Michaela 2009 Trampolíny Liberec Veronika Arientová
2 Balážová Michaela/Pavlů Barbora Pavlů Barbora 2008 Trampolíny Liberec Veronika Arientová
3 Barusová Karolína/Tvrdíková Eliška Tvrdíková Eliška 2009 T.J. Sokol Žižkov I Suráková
4 Barusová Karolína/Tvrdíková Eliška Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Žižkov I Kotrba
5 Bozděchová Lucie/Mikešová Nikol Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
6 Bozděchová Lucie/Mikešová Nikol Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
7 Horáková Eva/Opalecká Jolana Horáková Eva 2010 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
8 Horáková Eva/Opalecká Jolana Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec Soňa Hrudová
9 Kořistková Adéla/Vymazalová Sára Kořistková Adéla 2010 T.J. Sokol Olomouc Vachutková
10 Kořistková Adéla/Vymazalová Sára Vymazalová Sára 2008 T.J. Sokol Olomouc Vachutková

Dívky synchronní dvojice 15-16 let (2009 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dedková Vendula/Juříčková Lucie Dedková Vendula 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
2 Dedková Vendula/Juříčková Lucie Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
3 Churá Nicol/Čápová Adéla Čápová Adéla 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
4 Churá Nicol/Čápová Adéla Churá Nicol 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková/Vachníková
5 Krčálová Michaela/Malcová Zuzana Krčálová Michaela 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
6 Krčálová Michaela/Malcová Zuzana Malcová Zuzana 2007 T.J. Sokol Olomouc Mecnarowská
7 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 22015604
8 Loskotová Zora/Žirovnická Adéla Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 12882658

Ženy synchronní dvojice 17-21 let (2007 - 2001)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermanová Adéla/Svobodová Anna Hermanová Adéla 2003 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
2 Hermanová Adéla/Svobodová Anna Svobodová Anna 2004 T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
3 Huňová Denisa/Lamačová Karolína Huňová Denisa 2005 T.J. Sokol Olomouc Dostál
4 Huňová Denisa/Lamačová Karolína Lamačová Karolína 2006 T.J. Sokol Olomouc Dostál
5 Kupková Anna/Neměčková Johana Kupková Anna 2003 Trampolíny Litoměřice Alena Brdlíková
6 Kupková Anna/Neměčková Johana Neměčková Johana 2007 Trampolíny Litoměřice Alena Brdlíková

Chlapci synchronní dvojice 9-10 let (2012 - 2013)

Chlapci synchronní dvojice 11-12 let (2013 - 2010)

Chlapci synchronní dvojice 13-14 let (2011 - 2008)

Chlapci synchronní dvojice 15-16 let (2007 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubík Lukáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 22225005
2 Kubík Lukáš/Červinka Oliver Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 75138026

Chlapci synchronní dvojice 17-21 let (2007 - 2001)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hopfgartner George/Křivanec Max Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
2 Hopfgartner George/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 22016635