Na hlavní obsah

Krajský přebor JMK


VS0 A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baše Bela 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Čuprová Viktorie 2014 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
3 Grůzová Zuzana 2014 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
4 Honková Tereza 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
5 Jánská Viktorie 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
6 Hanáková Karolína 2015 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
7 Karásková Kateřina 2014 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
8 Kolovratová Sofie 2015 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
9 Linhartová Linda 2015 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
10 Riesnerová Melanie 2015 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
11 Solilová Marie 2015 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
12 Veselá Zuzana 2014 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
13 Konečná Terezie 2014 T.J. Sokol Brno I Schlosserová
14 Kopecká Meda 2014 T.J. Sokol Brno I Schlosserová
15 Houdková Jolana 2014 T.J. Sokol Brno I Pánková, Kršková
16 Obrtlíková Stella 2015 T.J. Sokol Brno I Pánková, Kršková
17 Obrtlíková Světlana 2015 T.J. Sokol Brno I Pánková, Kršková
18 Vaňková Vanessa 2015 T.J. Sokol Brno I Pánková, Kršková
19 Zajícová Linda 2015 T.J. Sokol Brno I Pánková, Kršková
20 Strnadová Anežka 2014 T.J. Sokol Brno I Schlosserová
21 Hrdličková Sophie 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Večeřová
22 Baštová Iveta 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
23 Benešová Natálie 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
24 Fialová Elen 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
25 Hrdličková Viktorie 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Večeřová
26 Rebstöcková Linda 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Večeřová
27 Vlčková Julie 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová

VS0 B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dufková Adéla 2013 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Skorkovská Gabriela 2013 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
3 Csóka Dalma 2013 T.J. Sokol Brno I Schlosserová
4 Súkeníková Valerie 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Večeřová

VS1 A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ingerlová Ella 2015 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
2 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
3 Poláková Izabela 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
4 Štolová Stella 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
5 Honková Miriam 2014 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
6 Klouparová Monika 2015 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
7 Lauterbachová Eliška 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Lidmilová Eliška 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
9 Martinková Vesna 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 Nováková Tereza 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Ottová, Marešová
11 Fendrichová Julie 2014 T.J. Sokol Brno I Schlosserová
12 Jindrová Jana 2015 T.J. Sokol Brno I Kršková
13 Malá Nelly 2014 T.J. Sokol Brno I Kršková
14 Vránová Laura 2014 T.J. Sokol Brno I Kršková
15 Rebstöcková Sofie 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Večeřová
16 Veselá Stela 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová a kol.

VS1 B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Grůzová Andrea 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
2 Jančušová Viola 2013 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
3 Špinková Ema 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
4 Brzobohatá Anna 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
5 Paděrová Markéta 2013 T.J. Sokol Brno I Ottová, Marešová
6 Perrou Samantha 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
7 Konradová Amálie 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
8 Sobolová Natálie 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS2 A (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová
3 Jindrová Ela 2013 T.J. Sokol Brno I Kršková
4 Jones Julia 2012 T.J. Sokol Brno I Kršková
5 Štursová Rosali 2013 T.J. Sokol Brno I Kršková
6 Mladá Marianne 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
7 Vaculíková Kristýna 2012 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Jelínková Gabriela 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
9 Smíšovská Adéla 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
10 Veselá Anna 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS2 B (2011 a starší)

VS3 A (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová
2 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková

VS3 B (2009 a starší)

VS3 C (2013 - 2012)

VS4 B (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
2 Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
3 Zdráhalová Hana 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
4 Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Lužová
5 Mitášová Stela 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková
6 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS4 C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
2 Šedrlová Lenka 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS5 B (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
2 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
3 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová
4 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
5 Urbanová Johana 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
6 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková

VS5 C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová
2 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová
3 Mlčochová Gabriela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
4 Smíšovská Tereza 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
5 Sobolová Laura 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

VS6 B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová
2 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová
3 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová
4 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková
5 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
6 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková

VS6 C (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová
2 Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

Začínající (jen pro neregistrované)- VS0 (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čejková Tereza 2014 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Čonková Monika 2013 T.J. Sokol Brno I Fabiánková a kol.
3 Antošová Antonie 2014 T.J. Sokol Brno I Hnilicová a kol.
4 Debowská Helena 2014 T.J. Sokol Brno I Hnilicová a kol.
5 Dofková Veronika 2014 T.J. Sokol Brno I Hnilicová a kol.
6 Chaloupková Barbora 2015 T.J. Sokol Brno I Hnilicová a kol.
7 Matějová Julie 2014 T.J. Sokol Brno I Hnilicová a kol.
8 Ullmannová Sofie 2014 T.J. Sokol Brno I Hnilicová a kol.
9 Alexejeva Sofie 2014 T.J. Sokol Brno I Hnilicová a kol.
10 Sochová Stela 2015 T.J. Sokol Brno I Fabiánková a kol.
11 Míčová Nela 2014 T.J. Sokol Brno I Fabiánková a kol.
12 Šabatová Silvie 2014 T.J. Sokol Brno I Fabiánková a kol.
13 Špérová Apolena 2014 T.J. Sokol Brno I Fabiánková a kol.
14 Tieberová Sofie 2014 T.J. Sokol Brno I Fabiánková a kol.
15 Hrubá Amálie 2015 T.J. Sokol Brno I Pánková, Kršková
16 Šlesová Viktorie 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová