Na hlavní obsah

Přebor Středočeského kraje


nejmladší žáci (2013 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Bačina Ariel 2015 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Vlčková, Karpíšková
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kott Theodor 2015 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Vlčková, Karpíšková
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Panenka Štěpán 2015 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Vlčková, Karpíšková
4 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Převrátil Prokop 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
5 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kubera Vít 2014 T.J. Sokol Kolín Bareš
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Domnosil Robert 2014 T.J. Sokol Kolín
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vojta Jan 2014 T.J. Sokol Kolín

mladší žáci (2011 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Ježek Vojtěch 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kořínek Martin 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Pikner Kristián 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
4 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Pošík Radek 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
5 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Kovář Jan 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
6 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Fajt Tobiáš 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
7 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bedrna Jan 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal

starší žáci (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Potužník Josef 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
5 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl, Bareš

starší žáci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Knotner David 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
2 Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal

mladší žáci (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horák Robert 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
2 Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
3 Mrázek Štěpán 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
4 Pokorný Tom 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal

nejmladší žáci (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Teplý Vojtěch 2014 T.J. Sokol Kolín