Na hlavní obsah

Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR


sportovní gymnastika žen
Datum: 21.5.2022
Pořadatel: Sportovní hala Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových
Adresa: Plzeňská 2627/16, Ostrava 700 30
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 16.5.2022
elektronické výsledky

3. kvalifikační závod na MČR

VS2 A (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žáková Veronika 2012 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Ďulíková Klaudie 2012 GK Šumperk Urbanová
3 Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Urbanová
4 Petrová Patricie 2013 GK Šumperk Urbanová
5 Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Urbanová
6 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová
7 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová
8 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová
9 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
10 Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
11 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
12 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
13 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
14 Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Marčáková
15 Moštěková Helena 2013 KSG SK Přerov Cigánková
16 Otáhalová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
17 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo Křístelová a kol.
18 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol.
19 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
20 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
21 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová
22 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
23 Svrčková Matylda 2013 SK Hradčany Lipšanová
24 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
25 Strnadová Amálie 2013 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
26 Janáková Lily 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
27 Kafková Barbora 2012 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
28 Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
29 Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
30 Částková Vendula 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
31 Hanáková Anna 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
32 Hrozková Aneta 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
33 Mladá Marianne 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká
34 Šťastná Tamara Ada 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká
35 Cenková Antonie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
36 Novotná Kateřina 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
37 Pálková Tereza 2013 T.J. Sokol Brno I Dufková
38 Rychtecká Klaudie 2013 T.J. Sokol Brno I Dufková
39 Jones Julia 2012 T.J. Sokol Brno I Kršková
40 Konečná Ema 2013 T.J. Sokol Brno I Kršková
41 Mrnuštíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
42 Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
43 Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
44 Škachová Kateřina 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
45 Nešporová Mia 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
46 Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková

VS3 A (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazyrevič Darja 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Rodriguez Cuesta Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
4 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
5 Raková Linda 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
6 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
7 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
8 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
9 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
10 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
11 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
12 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
13 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
14 Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
15 Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
16 Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
17 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
18 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Lužová
19 Krátká Lucie 2012 T.J. Sokol Brno I Dufková
20 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
21 Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
22 Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
23 Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
24 Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
25 Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
26 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Prutkayová, Adámková

VS4 A -- kadetky (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
2 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
6 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
7 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
8 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
9 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
10 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
11 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
12 Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
13 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
14 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová
15 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
16 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
17 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
18 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
19 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
20 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
21 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
22 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
23 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
24 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pavlasová, Schneiderová
25 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
26 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Fiřt, Fiřtová, Jelínková
27 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová

juniorky a ženy (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tatíčková Anna 2008 SK Hradčany Gurov
2 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
3 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
4 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
5 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
6 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
7 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
8 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
9 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová
10 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Lukášová, Ponížilová