Na hlavní obsah

Krajský přebor Zlínského kraje


VS0 A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pavelková Evelína 2015 Gymnastika Zlín Vaňková
2 Fülöpová Anna 2015 Gymnastika Zlín Vaňková
3 Novosadová Vanesa 2015 Gymnastika Zlín Vaňková
4 Vybíralová Emma 2015 Gymnastika Zlín Vaňková
5 Korvasová Klára 2014 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
6 Stojanová Viktorie 2015 T.J. Sokol Zlín Rajnochová
7 Chudějová Kristýna 2014 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
8 Jurajdová Anna 2015 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
9 Van den Eede Ella 2014 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
10 Hurtíková Veronika 2014 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
11 Matůšová Amálie 2015 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková

VS1 A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Cigánková Natalie 2014 T.J. Sokol Zlín Rajnochová
2 Kadlčáková Anna 2014 T.J. Sokol Zlín Rajnochová
3 Kořístková Rebecca Ethel 2014 T.J. Sokol Zlín Rajnochová
4 Kovaříková Sára 2015 T.J. Sokol Zlín Rajnochová
5 Kůrová Nela 2014 T.J. Sokol Zlín Rajnochová
6 Váhalová Karolína 2014 T.J. Sokol Zlín Rajnochová
7 Vydrová Adéla 2015 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
8 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva

VS2 A (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mrnuštíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
2 Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

VS3 A (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Prutkayová, Adámková

VS4 A (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
2 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík

VS0 B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Macková Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh Zpěváková
2 Bavorová Simona 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
3 Kudrnová Ella 2013 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
4 Pekárková Maja 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná

VS1 B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Belžíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
2 Dohnalová Marta 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
3 Navláčilová Beáta 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
4 Simerská Kristýna 2010 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
5 Valíčková Kristýna 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
6 Štěpánová Aneta 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová
7 Štětkářová Stela 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová

VS2 B (2011 a starší)

VS3 B (2009 a starší)

VS4 B (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šerá Kristýna 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Barvířová Vanessa 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Hlaváčová Julie 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Hubáčková Natálie 2010 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
5 Jarošová Leona 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
6 Kovaříková Laura 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
7 Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva

VS5 B (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová

VS6 B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová

VS3 C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dobízlová Vanesa 2013 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
3 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
5 Maleňáková Elen 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Zábojníková Melisa 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
7 Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
8 Mikošková Anna 2013 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
9 Ondrová Rosalie 2013 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
10 Pechová Magda 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
11 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva

VS4 C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Latinová Magdalena 2010 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Kudláčková Adéla 2011 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
5 Stojanová Sofie 2011 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
6 Holáňová Tereza 2011 TJ Ostrožská Nová Ves
7 Bartáková Kateřina 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
8 Janoštíková Tereza 2010 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
9 Kordulová Rozárie 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
10 Van Minnen Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
11 Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
12 Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
13 Vašková Lucie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
14 Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková, Bortel

VS5 C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baldock Ella 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
2 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
5 Couffin-mudříková Agáta 2009 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
6 Čudrnáková Eliška 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
7 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
8 Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
9 Husáková Iva 2009 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan

VS6 C (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
3 Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
4 Zálešáková Terezie 2006 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
5 Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná

VS0 mladší (2018 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kroutilová Eliška 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
2 Štiaková Magdaléna 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy

Rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Graham Lenka 1975 Gymnastika Zlín
2 Jílková Martina 1983 Gymnastika Zlín
3 Marcoňová Květoslava 1976 Gymnastika Zlín
4 Valová Kateřina 1982 Gymnastika Zlín
5 Baldock Miroslava 1977 ŠK Uherský Ostroh
6 Zpěváková Magdalena 1973 ŠK Uherský Ostroh
7 Majíčková Vendula 1995 TJ Ostrožská Nová Ves
8 Šálková Veronika 1999 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
9 Balážová Alena 1984 TJ Valašské Meziříčí
10 Bortel Milan 1955 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan