Na hlavní obsah

SGM ČOS Oblastní přebor - Morava


Nejmladší žáci-jednotlivci (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jakubík Richard 2014 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
2 Kořenek Karel 2014 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
3 Adamec Jonáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Jan Talaš
4 Adamuška Martin 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
5 Kovář Lukáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
6 Čech Adam 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk
7 Černý Vit 2014 T.J. Sokol Zlín Daněk

Nejmladší žáci - družstvo (2015 - 2013)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Vsetín Adamec Jonáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
2 Tělocvičná jednota Sokol Vsetín Adamuška Martin 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
3 Tělocvičná jednota Sokol Vsetín Kovář Lukáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
4 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Kovář Šimon 2014 T.J. Sokol Zlín Daněk Pavel
5 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Medřický Václav 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk
6 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Stojan Vojtěch 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk

Mladší žáci - jednotlivci (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Valach Antonín 2012 T.J. Sokol Brno I Caska st, Veselý
2 Grulich Edvard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
3 Kalich Kryštof 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
4 Saučuk Ondřej 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
5 Slavík Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
6 Smith Richard 2011 T.J. Sokol Brno I Kopřiva,Hedbávný
7 Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
8 Smith Petr 2013 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
9 Horký Marek 2012 T.J. Sokol Bučovice
10 Kohoutek Radim 2011 T.J. Sokol Bučovice Reňák, Nezdařil
11 Hyka Kristian 2011 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
12 Kryl Lukáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
13 Labaš Libor 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
14 Maté Jonáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk

Mladší žáci- družstva (2011 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Grulich Edvard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Valach Antonín 2012 T.J. Sokol Brno I Caska, Veselý
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Kalich Kryštof 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Saučuk Ondřej 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Slavík Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Smith Petr 2013 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Smith Richard 2011 T.J. Sokol Brno I Petra Smith
9 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Hyka Kristian 2011 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
10 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kryl Lukáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
11 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Labaš Libor 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk

Starší žáci- jednotlivci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st,
2 Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý B.
3 Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st,- Veselý B.
4 Valach Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st,
5 Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st,
6 Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk, Caska, Hron
7 Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
8 Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
9 Brázda Viktor 2010 T.J. Sokol Bučovice Vejmola
10 Kořenek Antonín 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
11 Nykl Mikuláš 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
12 Tiefenbach František 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
13 Kryl Jakub 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk

Starší žáci- družstvo (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk, Caska, Hron
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st,- Veselý B.
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st,
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Valach Václav 2010 T.J. Sokol Brno I caska st,Veselý
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý B.
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st.
9 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kořenek Antonín 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
10 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kryl Jakub 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
11 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Nykl Mikuláš 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk