Na hlavní obsah

SGM ČOS Oblastní přebor - Čechy


Nejmladší žáci (2013 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kott Theodor 2015 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Vlčková, Karpíšková
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Bačina Ariel 2015 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Vlčková, Karpíšková
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Panenka Štěpán 2015 T.J. Sokol Kladno Kacálková, Vlčková, Karpíšková
4 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Domnosil Robert 2014 T.J. Sokol Kolín
5 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kubera Vít 2014 T.J. Sokol Kolín Bareš
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Převrátil Prokop 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Teplý Vojtěch 2014 T.J. Sokol Kolín
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Vojta Jan 2014 T.J. Sokol Kolín
9 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
10 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Lančařič Miroslav 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška

Mladší žáci (2012 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Ježek Vojtěch 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kořínek Martin 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Pikner Kristián 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
4 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Horák Robert 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
5 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
6 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bedrna Jan 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
7 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Fajt Tobiáš 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
8 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Kovář Jan 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
9 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Mrázek Štěpán 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
10 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Pokorný Tom 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
11 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Pošík Radek 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal

Starší žáci (2010 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Potužník Josef 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Šik, Podpěra
4 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
5 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
6 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
7 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
8 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl, Bareš
9 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
10 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
11 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Knotner David 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
12 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
13 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
14 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M., Syrový
15 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
16 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Pechač Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
17 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
18 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Kučera Daniel 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
19 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
20 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Spal Ondřej 2008 T.J. Sokol Rokycany Mužík

starší žáci (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
2 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
3 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
4 Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
5 Pechač Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
6 Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M., Syrový
7 Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
8 Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový

mladší žáci (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
2 Denemark Mikuláš 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
3 Řípa Marek 2011 T.J. Sokol Rokycany Potomak

nejmladší žáci (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kolář Tomáš 2013 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
2 Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
3 Lančařič Miroslav 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška