Na hlavní obsah

SGM Finále Přeboru ČOS


nejmladší žáci (2015 - 2013)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Liberec z.s. Hlubuček Ondřej 2013 Gymnastika Liberec Slatin
2 Gymnastika Liberec z.s. Melnychuk Artur 2014 Gymnastika Liberec Slatin
3 Gymnastika Liberec z.s. Tomeš Jakub 2014 Gymnastika Liberec Slatin
4 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Matlocha Šimon 2013 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
5 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Slouka Simon 2013 KSG Mor. Slavia Brno Kostka Jiří
6 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Volec Jindřich 2014 KSG Mor. Slavia Brno Kostka Jiří
7 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Bačinský Josef 2013 KSG Mor. Slavia Brno Jurasová, Toman
8 Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s. Kováč Adam Hubert 2014 KSG Znojmo kol.
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Jakubík Richard 2014 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Smith Petr 2013 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
11 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vojta Jan 2014 T.J. Sokol Kolín
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Převrátil Prokop 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Kubera Vít 2014 T.J. Sokol Kolín Bareš
14 Tělocvičná jednota Sokol Kolín B Teplý Vojtěch 2014 T.J. Sokol Kolín
15 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Kolář Tomáš 2013 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
16 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
17 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kořenek Karel 2014 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
18 Tělocvičná jednota Sokol Vsetín Adamec Jonáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
19 Tělocvičná jednota Sokol Vsetín Adamuška Martin 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
20 Tělocvičná jednota Sokol Vsetín Kovář Lukáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
21 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Černý Vit 2014 T.J. Sokol Zlín Daněk
22 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Medřický Václav 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk
23 Tělocvičná jednota Sokol Zlín Stojan Vojtěch 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk
24 Tělocvičná jednota Sokol Zlín B Čech Adam 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk

mladší žáci (2011 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastika Liberec z.s. Nesvadba Jiří 2011 Gymnastika Liberec Slatin
2 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Glotzmann Tomáš 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
3 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Pazdera Jakub 2012 KSG Mor. Slavia Brno Kostka Jiří
4 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Pospíšil Jan 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
5 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Eliášek Jakub 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
6 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Konečný Lukáš 2012 KSG Mor. Slavia Brno Jurasová, Toman
7 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. B Salvet Marek 2012 KSG Mor. Slavia Brno Jurasová, Toman
8 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. C Helia Leo 2012 KSG Mor. Slavia Brno Jurasová, Toman
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Stupak Yehor 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Valach Antonín 2012 T.J. Sokol Brno I Caska, Veselý
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Smith Petr 2013 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
13 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Grulich Edvard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Slavík Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Kalich Kryštof 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Smith Richard 2011 T.J. Sokol Brno I Petra Smith
17 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice Horký Marek 2012 T.J. Sokol Bučovice
18 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice Kohoutek Radim 2011 T.J. Sokol Bučovice Reňák, Nezdařil
19 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Ježek Vojtěch 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
20 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kořínek Martin 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
21 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Pikner Kristián 2012 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
22 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Horák Robert 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
23 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Podveský Drahoslav 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
24 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
25 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Bedrna Jan 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
26 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Fajt Tobiáš 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
27 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Kovář Jan 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
28 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Mrázek Štěpán 2011 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
29 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Pokorný Tom 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
30 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Pošík Radek 2012 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
31 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Denemark Mikuláš 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
32 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Hruška Jakub 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
33 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Hyka Kristian 2011 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
34 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kryl Lukáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
35 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Labaš Libor 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
36 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk B Maté Jonáš 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
37 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk B Sedlář Dominik 2012 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk

starší žáci (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
3 Klub sportovní gymnastiky Rosice Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice Muryc
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st,- Veselý B.
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Valach Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý B.
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st.
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st,
13 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice Brázda Viktor 2010 T.J. Sokol Bučovice Vejmola
14 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Potužník Josef 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
15 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
16 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Šik, Podpěra
17 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
18 Tělocvičná jednota Sokol Kladno B Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
19 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl, Bareš
20 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
21 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
22 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,
23 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
24 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
25 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
26 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M., Syrový
27 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
28 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Pechač Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
29 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
30 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Kučera Daniel 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
31 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Neuman Jan 2010 T.J. Sokol Rokycany Potomak
32 Tělocvičná jednota Sokol Rokycany Spal Ondřej 2008 T.J. Sokol Rokycany Mužík
33 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kořenek Antonín 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
34 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Kryl Jakub 2009 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
35 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk Nykl Mikuláš 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
36 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk B Tiefenbach František 2010 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
37 TJ Doksy, z.s. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša

kadeti (2007 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Knop Karel 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
2 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
3 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Unger Kryštof 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
4 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl

dorostenci (2007 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Chamzin Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
2 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice Zachrla Roman 2007 T.J. Sokol Bučovice Sedlák, Vejmola
3 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan,
4 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
5 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
6 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 B Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
7 TJ Doksy, z.s. Tichý Martin 2007 TJ Doksy Jakša

junioři (2008 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik
2 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Lukeš Jan 2006 T.J. Sokol Kolín Taftl
3 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vachutka Jan 2005 T.J. Sokol Kolín Taftl
4 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
5 TJ Doksy, z.s. Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša

muži (2004 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Bega David 2000 T.J. Sokol Kolín Taftl
2 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vogl Štěpán 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
3 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady Mihál Mario 2001 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
4 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Mareš Tomáš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
5 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šmejkal Filip 1992 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
6 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Chrudimský

nejmladší žáci (2015 - 2013)

mladší žáci (2011 a mladší)

starší žáci (2008 a mladší)

kadeti (2007 a mladší)

dorostenci (2007 - 2004)

junioři (2008 - 2004)

muži (2004 a starší)