Na hlavní obsah

Krajský přebor Libereckého a Ústeckého kraje - VS, Jednotlivkyně


Liberecký kraj - VS0A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Winterová Kristýna 2015 SG Liberec Záklasníková, Židková
2 Čechová Věra 2014 SG Liberec Bartuňková, Vrchovecká
3 Jelínková Nikol 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila
4 Kamenská Laura Jitka 2015 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Šohajová Eliška 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
6 Damdinsuren Munkhjin 2014 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková,Měchurová
7 Riedlová Sofie 2015 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková,Měchurová
8 Cotmanová Anna Lucie 2014 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková,Měchurová
9 Staňková Zuzana 2015 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková,Měchurová
10 Bednářová Barbora 2014 TJ Slovan Frýdlant Křížová
11 Eder Lea 2015 TJ Slovan Frýdlant Křížová
12 Mládková Kristýna 2015 TJ Slovan Frýdlant Křížová
13 Reháková Timea 2015 TJ Slovan Frýdlant Křížová
14 Seifertová Barbora 2014 TJ Slovan Frýdlant Křížová

Liberecký kraj - VS1A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hopová Amálie 2014 SG Liberec Slavíková
2 Švermová Vanda 2014 SG Liberec Bartuňková, Vrchovecká
3 Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
4 Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila

Liberecký kraj - VS2A (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Mezeiová

Liberecký kraj - VS0B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křelinová Gabriela 2012 SG Liberec Berková
2 Mertlíková Ema 2013 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková,Měchurová
3 Cifrová Rozálie 2013 TJ Slovan Frýdlant Křížová

Liberecký kraj - VS1B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Berková
2 Špaková Elin 2013 SG Liberec Bartuňková, Vrchovecká
3 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
4 Vysušilová Anežka 2012 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.

Liberecký kraj - VS4B (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Mezeiová
2 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Mezeiová
3 Židková Adriana 2010 SG Liberec Mezeiová
4 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
5 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
6 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
7 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
8 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.

Liberecký kraj - VS5B (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Bartuňková, Vrchovecká

Liberecký kraj - VS3C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Antošová Sára 2013 SG Liberec Berková
2 Požárová Anežka 2012 SG Liberec Berková
3 Dropová Beáta 2012 SG Liberec Mezeiová
4 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Berková, Mezeiová
5 Šidáková Jana 2012 TJ Doksy Jakšová Kamila
6 Rejnartová Zuzana 2013 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková,Měchurová

Liberecký kraj - VS4C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Koubová Elen 2011 TJ Doksy Klimešová Linda
2 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
3 Eder Thea 2010 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
4 Poláková Irena 2011 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
5 Poláková Veronika 2011 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
6 Špidlová Hana 2010 TJ Slovan Frýdlant Oravcová

Liberecký kraj - VS5C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová
2 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M.
3 Paříková Klára 2009 TJ Slovan Frýdlant Oravcová
4 Roubalová Natálie 2009 TJ Slovan Frýdlant Oravcová

Liberecký kraj - VS6C (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
2 Duhajová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková
3 Jarolímková Sára 2007 TJ Lokomotiva Česká Lípa Janďourková

Ústecký kraj - VS0A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smyth Ariana Kathryn 2015 KSG Litvínov Hochelová R
2 Zaspalová Klára 2014 KSG Most Čejková, Kopecká
3 Jeřábková Elen 2014 SKDM Děčín kolektiv trenérů
4 Pišlová Barbora 2015 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
5 Pišlová Tereza 2015 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
6 Domecká Sarah 2014 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
7 Šmídová Karolina 2014 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská
8 Čechurová Lucie 2014 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská

Ústecký kraj - VS1A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eliášová Zuzana 2014 KSG Litvínov Hochelová R

Ústecký kraj - VS2A (2014 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Staňková Magdaléna 2012 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová,Petráček

Ústecký kraj - VS3A (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Buršová Eliška 2010 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
2 Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
3 Pantučková Ella 2011 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
4 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov Kargalcev a sk.

Ústecký kraj - VS4A (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov S.Kargalcev a sk.

Ústecký kraj - VS5A (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Kargalcev a sk.

Ústecký kraj - VS0B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártová Agáta 2013 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
2 Dupová Tereza 2013 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
3 Hájková Nikol 2012 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
4 Halamová Sita 2013 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
5 Hrabětová Alžběta 2013 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
6 Johnová Nela 2013 TJ Gymnastika Děčín kolektiv trenérů
7 Sedláková Eliška 2012 TJ Gymnastika Děčín
8 Štástková Evelína 2013 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská
9 Vobecká Lenka 2013 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská

Ústecký kraj - VS1B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krtkova Tereza 2013 KSG Litvínov Hochelová R
2 Nováková Anna 2013 KSG Litvínov Hochelová R

Ústecký kraj - VS6A (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Kargalcev a sk.

Ústecký kraj - VS3C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Staševská Klaudie 2013 KSG Most Čejková, Kopecká, Pokuta

Ústecký kraj - VS4C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vencelová Gabriela 2010 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
2 Bryndová Lucie 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová,Petráček
3 Poltavets Snizhana 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Černá
4 Staňková Anežka 2010 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová,Petráček

Ústecký kraj - VS5C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká
2 Bisová Eva 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová,Petráček
3 Čondlová Lucie 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Černá
4 Smíšková Natalie 2009 TJ Stadion Ústí nad Labem Černá,Bryndová,Petráček
5 Uhlířová Tereza 2008 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Černá

Ústecký kraj - VS6C (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov Kargalcev a sk.
2 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká
3 Maidlová Isabella 2006 KSG Most Čejková, Kopecká