Na hlavní obsah

Memoriál Evy Bosákové


Evičky (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černá Sandra 2012 GK Domažlice Janoušková
2 Ďulíková Klaudie 2012 GK Šumperk Urbanová
3 Petrová Patricie 2013 GK Šumperk Urbanová
4 Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Urbanová
5 Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Urbanová
6 Jurásková Adéla 2014 GK Šumperk Žandová, Petrová
7 Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
8 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
9 Mašková Elen 2013 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
10 Štolová Stella 2014 KSG Znojmo Švarcová, Kroupová
11 Svrčková Matylda 2013 SK Hradčany Lipšanová
12 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
13 Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná
14 Vláčilová Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
15 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
16 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
17 Geierová Zuzana 2013 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
18 Kršková Eliška 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
19 Plecháčková Žofie Anna 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková
20 Treglerová Soňa 2012 TJ Slovan Praha Jirků, Nováková, Matušíková

žákyně (2014 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazyrevič Darja 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Rodriguez Cuesta Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Žáková Veronika 2012 AC Sparta Praha Dvořáková
4 Huttová Anna 2011 GK Domažlice Janoušková
5 Nozarová Viktorie 2011 GK Domažlice Janoušková
6 Tesařová Ela 2011 GK Domažlice Janoušková
7 Wiesnerová Barbora 2010 GK Domažlice Janoušková
8 Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová
9 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
10 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
11 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
12 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová
13 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová
14 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Bago, Imbrová
15 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
16 Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Novotná, Dvořáková
17 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová, Nosková
18 Steinhauserová Julie 2010 T.J. Sokol Kampa Dvořáková
19 Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice Květonová A., Bakešová P.
20 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Tomandlová, Antalová, Lagronová
21 Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Tomandlová, Antalová, Lagronová
22 Olivová Adéla 2011 TJ Slovan Praha Tomandlová, Antalová, Lagronová
23 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
24 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
25 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

juniorky (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Nelly 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Kočí Tereza 2007 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
3 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
5 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
6 Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová
7 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák
8 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová
9 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová
10 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
11 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová, Pučejdlová
12 Tatíčková Anna 2008 SK Hradčany Gurov
13 Suchánková Petra 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
14 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
15 Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
16 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
17 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
18 Houšková Adéla 2007 TJ Slovan Praha Tomandlová
19 Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Tomandlová
20 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
21 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
22 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

ženy (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocková Vanessa 2005 GK Domažlice Gibfriedová, Janoušková
2 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová
3 Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná
4 Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná
5 Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
6 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Tomandlová, Nováková
7 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková
8 Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha
9 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

Dvojboj Absolutní pořadí

Kladina Absolutní pořadí

Finále