Na hlavní obsah

Váza Horních Počernic


sportovní gymnastika žen
Datum: 11.12.2022
Místo konání: TJ Sokol Horní Počernice
Pořadatel: Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek
Adresa: Tělocvična ZŠ Ratibořická, Praha 9 - Horní Počernice
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 5.12.2022

mladší žákyně (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vodičková Vanesa 2013 GT Šestajovice Polák Karel
2 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
3 Jiroušková Sabina 2014 Gym Dobřichovice Halounková, kudlickova
4 Bechyňáková Kristýna 2015 GYMPRA Morysková B.
5 Briaská Eleonora 2014 GYMPRA Morysková B.
6 Heuschneiderová Ema 2013 GYMPRA Morysková B.
7 Kabylová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
8 Marková Sarah 2013 GYMPRA Morysková B.
9 Pípová Eliška 2013 GYMPRA Morysková B.
10 Pokorná Barbora 2013 GYMPRA Morysková B.
11 Procházková Lilien 2014 GYMPRA Morysková B.
12 Špačková Natálie 2014 GYMPRA Morysková B.
13 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
14 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
15 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
16 Short Michelle Cathrine 2014 SGC Ostrava Pazderníková
17 Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozová
18 Burianová Beáta 2013 SK Hradčany Rogozová
19 Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
20 Kučerová Anna-marie 2013 SK Hradčany Rogozová
21 Poláková Nela 2014 SK Hradčany Rogozová
22 Moravčíková Eliška 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Kotková, Kubešová
23 Vytvarová Valerie 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Kubešová, Dykastová, Tichá
24 Jiráková Marie 2016 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
25 Kaucká Justýna 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
26 Strnadová Natálie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová Š+K, Měšťanová
27 Zámečníková Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
28 Jelínková Thea 2013 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Švaříček
29 Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
30 Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček
31 Kovaříková Sofie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
32 Šlajsna Dominika 2013 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

starší žákyně (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvorská Nina 2011 GT Šestajovice Polák Karel
2 Honzíčková Anežka 2012 GT Šestajovice Polák Karel
3 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polák Karel
4 Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polák Karel
5 Skudrziková Nela 2012 Gym Dobřichovice Kudlickova
6 Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
7 Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
8 Štěpáníková Barbora 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
11 Kantorová Elen 2012 SGC Ostrava Prutkayová, Ševčíková
12 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
13 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
14 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
15 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Tomandlová, Antalová, Lagronová
16 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
17 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
18 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
19 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
20 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
21 Rybovičová Julie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
22 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
23 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
24 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus
25 Zagorová Tereza 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
26 Horáková Tereza 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

juniorky a ženy (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
2 Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Ševčík
3 Netoličková Anna 2008 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
4 Doležalová Valérie Vivien 2007 T.J. Sokol Kolín kolektiv trenérů
5 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Tomandlová, Nováková
6 Houšková Adéla 2007 TJ Slovan Praha Tomandlová
7 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
8 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E
9 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
10 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková
11 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová, Waraus

vložený závod mimi A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hegnerová Laura 2014 Gym Dobřichovice Andrea Kudličková
2 Jezná Tereza 2014 Gymnastika Teplice Rosecká
3 Machová Karla Elis 2015 Gymnastika Teplice Rosecká/Burešová
4 Urbanová Klára 2015 Gymnastika Teplice Rosecká/Burešová
5 Vítová Leontýna 2014 Gymnastika Teplice Rosecká/Burešová
6 Valášková Anna 2014 Gymnastika Teplice
7 Frankenfeldová Nela 2014 Gymnastika Teplice
8 Burdychová Anna 2015 GYMPRA Morysková B.
9 Minichová Stella 2014 GYMPRA Morysková B.
10 Neumannová Michaela 2015 GYMPRA Morysková B.
11 Baláži Sára 2015 GYMPRA Morysková B.
12 Čaková Veronika 2015 GYMPRA Morysková B.
13 Čapková Kristýna 2014 GYMPRA Morysková B.
14 Záluská Lada 2015 GYMPRA Morysková B.
15 Ondráčková Ester 2015 GYMPRA Morysková B.
16 Matějová Barbora 2015 SGC Ostrava Dudová
17 Dlouhá Kira 2015 SK Hradčany Bedford, Kochová
18 Esserová Ruth 2014 SK Hradčany Bedford, Kochová
19 Mazzoleni Naomi 2014 SK Hradčany Bedford, Kochová
20 Porkert Sára 2014 SK Hradčany Bedford, Kochová
21 Grossman Elizabeth 2014 SK Hradčany Bedford, Kochová
22 Rysová Magdalena 2015 SK Hradčany Rogozová
23 Židoňová Selma 2015 SK Hradčany Rogozová
24 Kupcová Dora 2014 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová Š+K, Měšťanová
25 Měšťanová Marie Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová K+Š, Měšťanová
26 Štenclová Sabina 2014 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Měšťanová
27 Černá Marie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček

vložený závod mimi B (2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hurtová Rozálie 2016 Gymnastika Teplice Burešová
2 Lužná Kristýna 2016 GYMPRA Morysková B.
3 Kroutilová Eliška 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
4 Lonská Miriam 2016 SGC Ostrava Dudová
5 Marko Alice 2016 SGC Ostrava Horsinková
6 Říhová Justýna Anna 2016 SGC Ostrava Dudová
7 Štiaková Magdaléna 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
8 Javoříková Ema 2016 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
9 Bendová Meda 2016 SK Hradčany Rogozová
10 Burianová Agáta 2016 SK Hradčany Rogozová
11 Dominová Klára 2016 SK Hradčany Rogozová
12 Lipertová Meda 2016 SK Hradčany rogozová
13 Tocháčková Laura 2016 SK Hradčany Rogozová
14 Čadová Melánie 2016 T.J. Sokol Žižkov II. Dykastová, Kotková, Hellinger
15 Hellingerová Sára 2016 T.J. Sokol Žižkov II. Dykastová, Kotková, Hellinger
16 Romanová Nikola 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
17 Seidlová Viktorie 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
18 Sovová Ema 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
19 Šeberlová Sára 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
20 Wainerová Tereza 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
21 Joranová Ema 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
22 Malínková Marie 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
23 Masnicová Ester 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
24 Mudrová Alena 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
25 Průšová Sára 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
26 Richterová Sofie 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
27 Dunovská Sára 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
28 Figurová Sofie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
29 Mračková Lucie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
30 Němcová Linda 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
31 Rajmová Ema 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

vložený závod mimi C (2017 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopecká Kateřina 2017 Gymnastika Teplice Rosecka
2 Valášková Mája 2017 Gymnastika Teplice Burešová
3 Baštářová Valentýna 2017 GYMPRA Morysková B.
4 Suchánková Nina 2017 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
5 Radová Emily 2017 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
6 Vybrancová Michaela 2017 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
7 Rysová Barbora 2017 SK Hradčany
8 Jung Karin 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
9 Pokorná Magdaléna 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
10 Smejkalová Teodora 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
11 Thorburn Jennifer 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
12 Trokanová Jasmína 2018 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
13 Vízková Elisabeth 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
14 Jiráková Magdalena 2018 TJ Slovan J.Hradec Králová, Jiráková
15 Pašková Nela 2017 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J