Na hlavní obsah

Memoriál P. Kouby


sportovní gymnastika žen
Datum: 10.12.2022
Místo konání: České Budějovice
Pořadatel: Merkur České Budějovice, z.s.
Adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 6.12.2022

ženy dvojboj kladina - prostná (čtverec)

VI. liga (VS0-ZP ČGF) (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Beerová Emma 2016 Merkur ČB Imbrová
2 Weis Sarah 2016 Merkur ČB Imbrová
3 Randlová Anita 2016 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
4 Beníšková Sofie 2015 Merkur ČB Imbrová
5 Světelová Gabriela 2015 Merkur ČB Imbrová
6 Hronová Eliška 2015 TJ Slovan J.Hradec Dobešová, Látová
7 Šatarová Izabela 2015 TJ Slovan J.Hradec Dobešová, Látová

V. liga (podzim ZP ČGF) (2016 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Vendula 2013 Gym Dobřichovice Kudlickova
2 Votočková Julie 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
3 Votočková Justýna 2014 Gym Dobřichovice Kudličková
4 Hýblová Sofie 2013 Merkur ČB Pučejdlová, Fišerová
5 Vaněčková Ema 2013 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
6 Mračková Anežka 2015 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
7 Muráňová Nikola 2015 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
8 Plevková Hana 2015 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
9 Welserová Eliška 2014 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
10 Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Imbrová
11 Hloušková Michaela 2014 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
12 Janoušková Tereza 2015 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
13 Krchová Anna 2015 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
14 Pitoňáková Beata 2014 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
15 Bendová Dora 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
16 Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
17 Hemberová Vilma 2013 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
18 Kubíčková Viktorie 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
19 Schneiderová Mariana 2014 TJ Slovan J.Hradec Látová, Dvořáková A.
20 Regásková Julie 2013 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová,Jiráková
21 Jiráková Marie 2016 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
22 Bělíková Martina 2013 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
23 Hášová Amálie 2013 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

IV. liga (podzim ZP ČGF) (2015 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
3 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
4 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová
5 Janoušková Adéla 2013 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
6 Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
7 Faitová Ester 2014 SK Hradčany Lipšanová
8 Karešová Klárka 2013 SK Hradčany Lipšanová
9 Svrčková Matylda 2013 SK Hradčany Lipšanová
10 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
11 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
12 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
13 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
14 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
15 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková

II. liga (juniorky B) (2014 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
3 Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
5 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
6 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
7 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Pučejdlová
8 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
9 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
10 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
11 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová