Na hlavní obsah

SGM Extraliga, I.liga, II. liga


Extraliga (2006 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
2 Gymnastika Zlín, z.s. Bajer Lukáš 2000 Gymnastika Zlín Bezručko
3 Gymnastika Zlín, z.s. Daněk Jonáš 2006 Gymnastika Zlín Bezručko
4 Gymnastika Zlín, z.s. Maršálek Matěj 2003 Gymnastika Zlín Bezručko
5 Gymnastika Zlín, z.s. Pluhař Ondřej 2005 Gymnastika Zlín Bezručko
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Petrov Matvei 1990 SK Hradčany Alon Hasa
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Bago Daniel 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Erhart
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Durák Miroslav 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pospíšil Martin 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Smith Joseph 2005 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
12 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Lukeš Jan 2006 T.J. Sokol Kolín Taftl
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Radovesnický Daniel 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
14 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vachutka Jan 2005 T.J. Sokol Kolín Taftl
15 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
16 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Mareš Tomáš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
17 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Skokan Jaroslav 2004 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
18 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šmejkal Filip 1992 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
19 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šmejkal Michal 1995 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
20 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Chrudimský
21 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Kaplan- hostování Danile David 2004 T.J. Sokol Praha Vršovice Labonek

I.liga (2007 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sliž Radomír 1999 TJ TŽ Třinec Janeczko, Sliž
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Hejnal Jan 2006 GYMPRA Konečný
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Adamus Sebastián 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
8 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Hammadi Azíz 2006 T.J. Sokol Kladno Podpěra
9 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Podpěra Tomáš 1987 T.J. Sokol Kladno Žoha
10 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šmolík Jakub 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
11 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Unger Kryštof 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
12 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Lindpointner Vincent 2006 T.J. Sokol Kladno Žoha
13 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Bega David 2000 T.J. Sokol Kolín Taftl
14 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Hejný Jakub 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
15 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Klement Petr 1997 T.J. Sokol Kolín Taftl
16 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Smetana Sebastián 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
17 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Szabó Daniel 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
18 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Vogl Štěpán 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
19 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Bělohlávek Adam 2002 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó, Smejkal
20 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Křena Martin 1987 T.J. Sokol Poděbrady
21 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Mihál Mario 2001 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabó
22 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Pulda Štěpán 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
23 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Szabó Martin 1993 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal Miroslav
24 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Zmeškal Miroslav 1987 T.J. Sokol Poděbrady
25 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady B Jakša David 2005 TJ Doksy Jakša

II.liga (2007 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalovský Vladimír 2010 KSG Mor. Slavia Brno Muryc
2 Gymnastika Zlín, z.s. Hanák Luboš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral
3 Gymnastika Zlín, z.s. Jaroš Milan 2008 Gymnastika Zlín Bezručko
4 Gymnastika Zlín, z.s. Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín Vyoral David
5 Gymnastika Zlín, z.s. Mikeš Václav 2009 Gymnastika Zlín Bezručko Jurij
6 Gymnastika Zlín, z.s. Rogulin Roman 2013 Gymnastika Zlín Natalia Stomachenko, David Vyoral
7 Gymnastika Zlín, z.s. Slezák Martin 2012 Gymnastika Zlín Bezručko J.
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk, Caska ml., Hron
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý,Caska st,
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
13 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý B.
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý B.
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Valach Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý B.
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.,Veselý B.
17 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Kratochvíla Jan 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra
18 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra
19 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Potužník Josef 2010 T.J. Sokol Kladno Podpěra
20 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra
21 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Caska ml.
22 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Knotner David 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Mihál, Szabó
23 Tělocvičná jednota Sokol Kladno Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Mihál, Zmeškal, Szabó
24 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš
25 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
26 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Horák Robert 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
27 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
28 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Pecha Radek 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
29 Tělocvičná jednota Sokol Kolín Daňko Vojtěch 2007 T.J. Sokol Kolín Taftl
30 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
31 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Pechač Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška
32 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M., Syrový
33 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
34 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M, Syrový
35 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice Tichý Martin 2007 TJ Doksy Jakša

Extraliga_jednotlivci (2006 a starší)

I.liga_jednotlivci

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Kalovský Vladimír 2010 KSG Mor. Slavia Brno Muryc
3 Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav

II.liga jednotlivci

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Kalovský Vladimír 2010 KSG Mor. Slavia Brno Muryc
3 Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav