Na hlavní obsah

Novoroční pohár ve Frenštátě pod Radhoštěm.


sportovní gymnastika žen
Datum: 21.1.2023
Místo konání: ZŠ Záhuní 408
Pořadatel: TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
Adresa: Záhuní 408, Frenštát pod Radhoštěm.

Vzhledem k naplnění kapacity, došlo k uzavření přihlášek. Letos slavíme 40. výročí tohoto závodu, těšíme se na Vás. Závod není určen pro linii A.

I. kategorie VS4B. (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Netoličková Anna 2008 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
2 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh
3 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh
4 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh
5 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
6 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
7 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
8 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
9 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
10 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
11 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
12 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
13 Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.

II. kategorie VS4B. (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
2 Janků Ellen 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
3 Holáňová Tereza 2011 ŠK Uherský Ostroh
4 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh
5 Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
6 Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
7 Matějková Dominika 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
8 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
9 Prokopová Tereza 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
10 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
11 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
12 Macečková Eliška 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.

III. kategorie VS6C. (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice
2 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice
3 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice
4 Chvojková Majdalena 2008 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
5 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
6 Kindlová Valerie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
8 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
9 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
10 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
11 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí
12 Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí

IV. kategorie VS5C. (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice
2 Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
3 Lukácsová Silvie 2010 SGC Ostrava Dudová, Pazderníková
4 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
5 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
6 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Řezníčková Dominika 2010 SK Žlutava
8 Nesvadbová Jana 2010 T.J. Sokol Kopřivnice
9 Lustigová Daniela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice
10 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice
11 Láníčková Natálie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
12 Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
13 Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
14 Bell Maddelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
15 Baričiaková Eliška 2010 TJ Valašské Meziříčí
16 Husáková Iva 2009 TJ Valašské Meziříčí
17 Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
18 Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
19 Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

V. kategorie VS4C. (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sesztáková Ester 2012 SGC Ostrava Dudová, Pazderníková
2 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
3 Eddé Christie 2012 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
4 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
5 Matuszková Magdaléna 2012 SK Žlutava
6 Swiatková Jolana 2012 SK Žlutava
7 Kimmelová Julie 2012 SK Žlutava
8 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh
9 Dobřecká Tereza 2012 ŠK Uherský Ostroh
10 Maleňáková Elen 2012 ŠK Uherský Ostroh
11 Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
12 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
13 Žáčková Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
14 Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
15 Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí
16 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí
17 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
18 Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
19 Fiket Eva 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
20 Vymětalová Elen 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
21 Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
22 Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

VI. kategorie VS3C. (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
2 Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
3 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
4 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
5 Antošová Karolína 2013 SK Žlutava
6 Vavrušová Ema 2013 ŠK Uherský Ostroh
7 Kahánková Ema 2013 T.J. Sokol Kopřivnice
8 Vu Linda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice
9 Ondruchová Vanesa 2013 T.J. Sokol Kopřivnice
10 Řezníčková Zuzana 2013 T.J. Sokol Kopřivnice
11 Sudková Nela 2013 T.J. Sokol Kopřivnice
12 Maloušková Elen 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
13 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí
14 Hořáková Karolína 2013 TJ Valašské Meziříčí
15 Majkútová Eliška 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
16 Drienovský Lily 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bučková
17 Špoková Veronika 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
18 Kozáková Nicol 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

VII. kategorie: V. liga. (2014 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Káňová Karolína 2015 GK Vítkovice
2 Nováková Nela 2015 GK Vítkovice
3 Chromková Tereza 2015 GK Vítkovice
4 Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice
5 Marszolková Julie 2015 GK Vítkovice
6 Short Michelle Cathrine 2014 SGC Ostrava Dudová, Pazderníková
7 Janků Nicolette 2014 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
8 Luisa Florian 2014 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
9 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
10 Swiatková Julie 2014 SK Žlutava
11 Kašíková Anna 2014 SK Žlutava
12 Husárová Alexandra 2014 SK Žlutava
13 Stuchlíková Mila 2014 ŠK Uherský Ostroh
14 Holušová Karolína 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
15 Kučerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
16 Schillerová Kristýna 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
17 Slouková Julie 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová
18 Pospíšilová Nela 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Kabudˇová, Moravcová.
19 Szabó Vanesa 2014 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bučková
20 Daňková Julie 2014 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bučková

VIII. kategorie. Bez splnění VS1A. (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Přečková Sofie 2015 GK Vítkovice
2 Oplerová Eliška 2015 GK Vítkovice
3 Nováková Anna 2015 GK Vítkovice
4 Štiaková Magdaléna 2016 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
5 Říhová Justýna Anna 2016 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
6 Lonská Miriam 2016 SGC Ostrava Dudová, Pazderníková
7 Kroutilová Eliška 2016 SGC Ostrava Ševčíková El-Khairy
8 Javoříková Ema 2016 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
9 Vohralíková Karolína 2016 SK Hradčany Svobodova/Hlaváčková
10 Šebestová Rita 2015 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Kimmelová Karolína 2015 SK Žlutava
12 Hanáčková Karin 2015 SK Žlutava
13 Chochulová Diana 2015 SK Žlutava
14 Staníková Amálie 2016 SK Žlutava
15 Malušková Beáta 2015 ŠK Uherský Ostroh
16 Knedlíková Mariána 2015 ŠK Uherský Ostroh
17 Zrůnová Eliška 2015 ŠK Uherský Ostroh
18 Příleská Terezie 2015 ŠK Uherský Ostroh
19 Macháčková Sofie 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
20 Hyvnarová Linda 2015 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
21 Klanicová Sára 2015 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
22 Malotová Mia 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
23 Navrátilová Marie 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
24 Kašoková Ester 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Kabudˇová, Moravcová.
25 Kosová Olivie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Kabudˇová, Moravcová.
26 Štulcová Daniela 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Kabudˇová, Moravcová.
27 Zátopková Vanesa 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
28 Židková Rozálie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Kabudˇová, Moravcová.
29 Dobiášová Veronika 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
30 Dobiášová Viktorie 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
31 Moravcová Michaela 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
32 Marková Elen 2015 TJ Valašské Meziříčí
33 Strnadelová Stela 2015 TJ Valašské Meziříčí
34 Čelárová Tereza 2015 TJ Valašské Meziříčí
35 Kostková Kristýna 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bučková
36 Koždoňová Agáta 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bučková
37 Kildiusheva Liudmyla 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bučková
38 Zvonková Nelli 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Bučková