skoky na trampolíně | |
Datum: | 15.4.-16.4.2023 |
---|---|
Místo konání: | Liberec |
Pořadatel: | Trampolíny Liberec, z.s. |
Adresa: | Trampolínové centrum Orionka, Jizerská 250, Liberec |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 2.4.2023 |
oddíly
skoky na trampolíně | |
Datum: | 15.4.-16.4.2023 |
---|---|
Místo konání: | Liberec |
Pořadatel: | Trampolíny Liberec, z.s. |
Adresa: | Trampolínové centrum Orionka, Jizerská 250, Liberec |
Přihlášky: | prostřednictvím GISu do 2.4.2023 |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Prátová Marie | 2018 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
2 | Kreuzová Anna | 2016 | T.J. Sokol Žižkov II. | Dykastová, Kotková |
3 | Čadová Melánie | 2016 | T.J. Sokol Žižkov II. | Tereza Dykastová |
4 | Tvrdá Estel | 2018 | T.J. Sokol Žižkov II. | Dykastová, Hellinger |
5 | Hřebíková Amélle | 2017 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
6 | Samková Adéla | 2018 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
7 | Řeřichová Zora | 2016 | Trampolíny Liberec | Brücklerová |
8 | Burianová Eliška | 2017 | Trampolíny Liberec | Míra |
9 | Bahníková Veronika | 2018 | Trampolíny Liberec | Míra |
10 | Albertová Tereza | 2015 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
11 | Bicanová Natálie | 2017 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
12 | Hýlová Tereza | 2017 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
13 | Veselá Rozálie | 2016 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
14 | Semeráková Eliška | 2019 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
15 | Jarolímová Adina | 2018 | Trampolíny Patrman | Hanzlíková |
16 | Peková Anežka | 2018 | Trampolíny Patrman | Hanzlíková |
17 | Rulcová Veronika | 2018 | Trampolíny Patrman | Hanzlíková |
18 | Maryšková Lucie | 2017 | Trampolíny Patrman | Hanzlíková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Jirkův Štěpán | 2019 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
2 | Francke Adam | 2017 | Trampolíny Liberec | Pešková |
3 | Šafránek Filip | 2017 | Trampolíny Liberec | Pešková |
4 | Švagera Vladimír | 2016 | Trampolíny Liberec | Pešková |
5 | Bican Tadeáš | 2018 | Trampolíny Liberec | Míra |
6 | Eimann Václav | 2018 | Trampolíny Liberec | Míra |
7 | Junek Teodor | 2017 | Trampolíny Liberec | Míra |
8 | Malul Jonathan Gabriel | 2017 | Trampolíny Liberec | Míra |
9 | Novák Filip | 2018 | Trampolíny Liberec | Míra |
10 | Plášil Kryštof | 2018 | Trampolíny Liberec | Míra |
11 | Roudnický Vít | 2017 | Trampolíny Liberec | Míra |
12 | Sivčák Antonín | 2017 | Trampolíny Liberec | Míra |
13 | Hajn Vojtech | 2015 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
14 | Bahník Tomáš | 2016 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
15 | Dlouhý Václav | 2016 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
16 | Jerie Václav | 2015 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
17 | Junek Dalibor | 2015 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
18 | Koucký Adam | 2018 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
19 | Koucký Daniel | 2016 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Macounová Sofie | 2011 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Svobodová Anna |
2 | Jírovcová Elen | 2014 | T.J. Sokol Žižkov I | Agáta Ovčáčková |
3 | Gorelová Thea | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Dykastová, Kotková |
4 | Holečková Nela | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
5 | Chernykh Elika | 2013 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Kotková, Kubešová |
6 | Myhovych Julie | 2014 | T.J. Sokol Žižkov II. | Kubešová, Dykastová, Chotovinská, Prát |
7 | Sedláčková Lucie | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
8 | Abas Leyla | 2013 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Kotková |
9 | Tvrdá Aneta | 2015 | T.J. Sokol Žižkov II. | Dykastová, Hellinger |
10 | Wacko Amálie | 2016 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
11 | Hřebíková Veronika | 2013 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
12 | Masaryková Anna | 2016 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
13 | Polívková Nikol | 2016 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
14 | Zmrhalová Anežka | 2013 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
15 | Samklová Michaela | 2015 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
16 | Lešková Laura | 2013 | Trampolíny Liberec | Březinová |
17 | Matějková Tereza | 2016 | Trampolíny Liberec | Pešková |
18 | Šafránková Zuzana | 2015 | Trampolíny Liberec | Pešková |
19 | Špoková Eliška | 2016 | Trampolíny Liberec | Pešková |
20 | Duňková Karolína | 2013 | Trampolíny Liberec | Hanzlíková |
21 | Heinisch Kristýna | 2013 | Trampolíny Liberec | Hanzlíková |
22 | Semerakova Adela | 2015 | Trampolíny Liberec | Hanzlíková |
23 | Trávníčková Eliška | 2014 | Trampolíny Liberec | Hanzlíková |
24 | Žaludová Lenka | 2015 | Trampolíny Liberec | Adam Nykl |
25 | Krutská Ludmila | 2013 | Trampolíny Liberec | Hanzlíková |
26 | Musilová Rozálie | 2013 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
27 | Šťastná Anna | 2015 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
28 | Jágrová Miriam | 2015 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
29 | Židová Adéla | 2015 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
30 | Braunerová Ella | 2015 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
31 | Židová Zuzana | 2017 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
32 | Kovářová Kristýna | 2010 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
33 | Sejáková Nikola | 2014 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
34 | Marešová Tereza | 2015 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
35 | Morávková Dorka | 2018 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
36 | Moravková Šárka | 2016 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
37 | Němcová Beáta | 2016 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
38 | Valentová Eva | 2017 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
39 | Ziebikerová Michaela | 2017 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
40 | Žáková Johanka | 2017 | Trampolíny Liberec | Jířa+Štěpa |
41 | Bachová Nela Libuše | 2015 | Trampolíny Litoměřice | |
42 | Hybšová Claudie | 2014 | Trampolíny Litoměřice | |
43 | Procházková Beáta | 2014 | Trampolíny Litoměřice | |
44 | Volchetska Yeva | 2012 | Trampolíny Litoměřice | |
45 | Volchetska Marta | 2014 | Trampolíny Litoměřice |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Beran Mikuláš Jiří | 2015 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Chernykh Yaroslav | 2011 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
3 | Terrich Matyáš | 2016 | Trampolíny Liberec | Pešková |
4 | Trejbal David | 2016 | Trampolíny Liberec | Hanzlíková |
5 | Duňka Jan | 2015 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
6 | Mikeš Štěpán | 2013 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
7 | Řeřicha Jindřich | 2014 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
8 | Slouka František | 2015 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
9 | Žemba Alex | 2014 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Kašparová Ema | 2013 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
2 | Vondrášková Julie | 2015 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
3 | Čížková Viktorie | 2014 | T.J. Sokol Žižkov I | Nikola Dnořáková |
4 | Reslová Josefína | 2014 | T.J. Sokol Žižkov I | Nikola Dvořáková |
5 | Dušková Viktorie | 2012 | T.J. Sokol Žižkov I | Agáta Ovčáčková |
6 | Holečková Nela | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
7 | Moravčíková Eliška | 2013 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Kotková, Kubešová |
8 | Úlehlová Veronika | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
9 | Gorelová Thea | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Dykastová, Kotková |
10 | Sedláčková Lucie | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
11 | Halíková Magdaléna | 2013 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
12 | Trejbalová Jolana | 2014 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
13 | Viter Emilia | 2014 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
14 | Boháčková Ludmila | 2013 | TJ AVIA Čakovice | |
15 | Kostková Veronika | 2012 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
16 | Sivčáková Zuzana | 2013 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
17 | Vaňousová Karolína | 2013 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
18 | Pavlíková Eliška | 2012 | Trampolíny Liberec | Březinová |
19 | Jirouskova Anna Marie | 2016 | Trampolíny Liberec | Pešková |
20 | Houšková Olivie | 2014 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
21 | Seifertova Jana | 2013 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
22 | Holmanová Adéla | 2012 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
23 | Trpkošová Tereza | 2011 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
24 | Pražáková Karolína | 2012 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
25 | Klozová Eliška | 2010 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
26 | Sejáková Eliška | 2010 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
27 | Spanilá Anna | 2010 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
28 | Votrubcová Zuzana | 2012 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
29 | Wieserová Nela | 2012 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
30 | Zimmermannová Johana | 2013 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
31 | Fiedlerová Eliška | 2013 | Trampolíny Litoměřice | |
32 | Grimová Eliška | 2013 | Trampolíny Litoměřice | |
33 | Mišáková Adéla | 2012 | Trampolíny Litoměřice | Veronika Mišáková |
34 | Průšová Nela | 2013 | Trampolíny Litoměřice | Veronika Mišáková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Krátký Tomáš | 2013 | TJ AVIA Čakovice | |
2 | Svoboda Václav | 2013 | TJ AVIA Čakovice | |
3 | Kain Maxmilián | 2013 | TJ AVIA Čakovice | |
4 | Jerie Vojtěch | 2012 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
5 | Matejko Tomáš | 2014 | Trampolíny Liberec | Pešková |
6 | Obrtanec Sebastian | 2015 | Trampolíny Liberec | Pešková |
7 | Sandleiter Robin | 2015 | Trampolíny Liberec | Pešková |
8 | Zimmermann Jan | 2016 | Trampolíny Liberec | Pešková |
9 | Žák Ladislav | 2015 | Trampolíny Liberec | Pešková |
10 | Bel Hadjsalah Yashin | 2013 | Trampolíny Liberec | Pešková |
11 | Beneš Ferdinand | 2014 | Trampolíny Liberec | Pešková |
12 | Burde Antonín | 2012 | Trampolíny Liberec | Pešková |
13 | Car Matyáš | 2015 | Trampolíny Liberec | Pešková |
14 | Car Mikuláš | 2012 | Trampolíny Liberec | Pešková |
15 | Šidlichovský Daniel | 2010 | Trampolíny Liberec | Pešková |
16 | Bonček Lukáš | 2013 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
17 | Nebeský Daniel | 2013 | Trampolíny Litoměřice | |
18 | Oliva Vojtěch | 2012 | Trampolíny Litoměřice |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Aubrechtová Sabina | 2009 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Josková Veronika | 2010 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Svobodová Anna |
3 | Spilková Bibien | 2013 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
4 | Cerhová Viktorie | 2008 | T.J. Sokol Žižkov I | Agáta Ovčáčková |
5 | Černá Lea | 2009 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Troščák |
6 | Marušanová Kateřina | 2013 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová |
7 | Hennerová Kamila | 2011 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová |
8 | Burgstallerová Tereza | 2011 | TJ AVIA Čakovice | |
9 | Foretová Marie | 2013 | TJ AVIA Čakovice | |
10 | Šilhánková Sára | 2014 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Polacek Adam | 2011 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
2 | Sedláček Ondřej | 2013 | Trampolíny Liberec | Pešková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Marková Marie | 2013 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Řehořová Alexandra | 2013 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
3 | Jedličková Julie | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
4 | Pašková Agáta | 2014 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
5 | Vondrášková Klára | 2013 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
6 | Reslová Josefína | 2014 | T.J. Sokol Žižkov I | Nikola Dvořáková |
7 | Chválová Victoria Lea | 2010 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová |
8 | Kopecká Sára | 2009 | TJ Aero Odolena Voda | Heteš |
9 | Veselá Markéta | 2010 | TJ Aero Odolena Voda | Wágnerová, Heteš |
10 | Hajnová Zuzana | 2013 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
11 | Stará Apolena | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Urban Oliver | 2010 | TJ AVIA Čakovice | |
2 | Sandleiter Matěj | 2011 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
3 | Mádl Filip | 2010 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
4 | Mádl Ondřej | 2010 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
5 | Houška Tobiáš | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
6 | Urbanek Tomas | 2013 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
7 | Laky Lucca | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
8 | Najman Michal | 2011 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
9 | Ondrášek Adam | 2013 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Caklová Dominika | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
2 | Drchalova Leona | 2012 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
3 | Plášilová Anna | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Lešner Nicolas | 2012 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
2 | Marek Lukáš | 2011 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Ouřadová Kristýna | 2008 | T.J. Sokol Kampa - TRA | Kočvara |
2 | Bartuňková Nela | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
3 | Nalezinková Valérie Anna | 2009 | Trampolíny Liberec | Daniela Bendová |
4 | Skřivánková Anna | 2008 | Trampolíny Liberec | Hrudová/Patrman |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Šebánek Antonín | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
2 | Laky Fabio | 2008 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Chumová Kristýna | 2012 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
2 | Čížková Alexandra | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
3 | Novotná Ema | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
4 | Bončková Adéla | 2010 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
5 | Tůmová Johana | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
6 | Šrýtrová Marie | 2010 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
7 | Palová Anna | 2011 | Trampolíny Litoměřice | Brdlíková, Mišáková |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Urbánek Lukáš | 2011 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
2 | Patava David | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Hodanová Soňa | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
2 | Hejsková Hana | 2009 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
3 | Novotná Ema | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
4 | Troščáková Julie | 2010 | TJ Aero Odolena Voda | Heteš |
5 | Šilhánková Laura | 2010 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
6 | Šrýtrová Marie | 2010 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Novák Max | 2009 | TJ AVIA Čakovice | Martina Řehořová |
2 | Lamač Ondřej | 2008 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
3 | Murmak Lukáš | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|
1 | Svobodová Anna | 2004 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Dvořáková Nikola | 2005 | T.J. Sokol Žižkov I | Topič |
3 | Barusová Karolína | 2008 | T.J. Sokol Žižkov I | Kotrba |
4 | Dykastová Tereza Anna | 2003 | T.J. Sokol Žižkov II. | Martin Prát |
5 | Ježková Lenka | 2002 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
6 | Sojkova Denisa | 2006 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
7 | Tichá Magdaléna | 2006 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
8 | Karásková Šárka | 2007 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Abas Leyla/Sedláčková Lucie | Abas Leyla | 2013 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Kotková |
2 | Abas Leyla/Sedláčková Lucie | Sedláčková Lucie | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
3 | Gorelová Thea/Myhovych Julie | Gorelová Thea | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Dykastová, Kotková |
4 | Gorelová Thea/Myhovych Julie | Myhovych Julie | 2014 | T.J. Sokol Žižkov II. | Kubešová, Dykastová, Chotovinská, Prát |
5 | Chernykh Yaroslav/Chernykh Elika | Chernykh Elika | 2013 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Kotková, Kubešová |
6 | Chernykh Yaroslav/Chernykh Elika | Chernykh Yaroslav | 2011 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
7 | Jagrova Miriam/Šťastná Anna | Jagrova Miriam | 2015 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
8 | Jagrova Miriam/Šťastná Anna | Šťastná Anna | 2015 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Balogova Daniela/Staňková Miriam | Balogova Daniela | 2013 | Trampolíny Liberec | Pešková |
2 | Balogova Daniela/Staňková Miriam | Staňková Miriam | 2014 | Trampolíny Liberec | Březinová |
3 | Čížková Viktorie/Čížková Viktorie/Čížková Alexandra | Čížková Viktorie | 2014 | T.J. Sokol Žižkov I | Nikola Dvořáková |
4 | Čížková Viktorie/Čížková Viktorie/Čížková Alexandra | Čížková Alexandra | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
5 | Marková Marie/Řehořová Alexandra | Marková Marie | 2013 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
6 | Marková Marie/Řehořová Alexandra | Řehořová Alexandra | 2013 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
7 | Moravčíková Eliška/Úlehlová Veronika | Úlehlová Veronika | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
8 | Moravčíková Eliška/Úlehlová Veronika | Moravčíková Eliška | 2013 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát, Kotková, Kubešová |
9 | Najman Michal/Šilhánková Sára | Najman Michal | 2011 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
10 | Najman Michal/Šilhánková Sára | Šilhánková Sára | 2014 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
11 | Sejáková Eliška/Spanilá Anna | Sejáková Eliška | 2010 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
12 | Sejáková Eliška/Spanilá Anna | Spanilá Anna | 2010 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
13 | Votrubcová Zuzana/Zimmermannová Johana | Votrubcová Zuzana | 2012 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
14 | Votrubcová Zuzana/Zimmermannová Johana | Zimmermannová Johana | 2013 | Trampolíny Liberec | Jirgesová |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Aubrechtová Sabina/Josková Veronika | Aubrechtová Sabina | 2009 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Bek Jaromír |
2 | Aubrechtová Sabina/Josková Veronika | Josková Veronika | 2010 | T.J. Sokol Dvůr Králové n. L. | Svobodová Anna |
3 | Polacek Adam/Sedláček Ondřej | Polacek Adam | 2011 | Trampolíny Liberec | Veronika Arientová |
4 | Polacek Adam/Sedláček Ondřej | Sedláček Ondřej | 2013 | Trampolíny Liberec | Pešková |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hajnová Zuzana/Stará Apolena | Hajnová Zuzana | 2013 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
2 | Hajnová Zuzana/Stará Apolena | Stará Apolena | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
3 | Houška Tobiáš/Patava David | Houška Tobiáš | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
4 | Houška Tobiáš/Patava David | Patava David | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
5 | Laky Lucca/Ondrášek Adam | Laky Lucca | 2012 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
6 | Laky Lucca/Ondrášek Adam | Ondrášek Adam | 2013 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
7 | Novák Max/Urban Oliver | Novák Max | 2009 | TJ AVIA Čakovice | Martina Řehořová |
8 | Novák Max/Urban Oliver | Urban Oliver | 2010 | TJ AVIA Čakovice | |
9 | Pašková Agáta/Vondrášková Klára | Pašková Agáta | 2014 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
10 | Pašková Agáta/Vondrášková Klára | Vondrášková Klára | 2013 | T.J. Sokol Kampa - TRA |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Caklová Dominika/Drchalova Leona | Caklová Dominika | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
2 | Caklová Dominika/Drchalova Leona | Drchalova Leona | 2012 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
3 | Chumová Kristýna/Hodanová Soňa | Hodanová Soňa | 2010 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
4 | Chumová Kristýna/Hodanová Soňa | Chumová Kristýna | 2012 | T.J. Sokol Kampa - TRA | |
5 | Novotná Ema/Čížková Alexandra | Čížková Alexandra | 2012 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
6 | Novotná Ema/Čížková Alexandra | Novotná Ema | 2010 | T.J. Sokol Žižkov II. | Prát |
7 | Tůmová Johana/Šilhánková Laura | Šilhánková Laura | 2010 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
8 | Tůmová Johana/Šilhánková Laura | Tůmová Johana | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
9 | Urbanek Tomas/Urbánek Lukáš | Urbánek Lukáš | 2011 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
10 | Urbanek Tomas/Urbánek Lukáš | Urbanek Tomas | 2013 | Trampolíny Liberec | Gabriel Tichý |
Družstvo | Jméno | Ročník | Oddíl | Trenér | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bartuňková Nela/Plášilová Anna | Bartuňková Nela | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
2 | Bartuňková Nela/Plášilová Anna | Plášilová Anna | 2011 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
3 | Karásková Šárka/Šrýtrová Marie | Karásková Šárka | 2007 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
4 | Karásková Šárka/Šrýtrová Marie | Šrýtrová Marie | 2010 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
5 | Laky Fabio/Šebánek Antonín | Laky Fabio | 2008 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
6 | Laky Fabio/Šebánek Antonín | Šebánek Antonín | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
7 | Lamač Ondřej/Murmak Lukáš | Lamač Ondřej | 2008 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
8 | Lamač Ondřej/Murmak Lukáš | Murmak Lukáš | 2009 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
9 | Sojkova Denisa/Tichá Magdaléna | Sojkova Denisa | 2006 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |
10 | Sojkova Denisa/Tichá Magdaléna | Tichá Magdaléna | 2006 | Trampolíny Liberec | Monika Patrmanová |