Na hlavní obsah

Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň


sportovní gymnastika žen
Datum: 26.5.2024
Místo konání: Praha
Pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Adresa: TJ Sokol Kampa, Na Balkáně 812, Praha 3
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 22.5.2024

Závod bude kvalifikací na MČR VS kat. B. (VS4B, VS5B, VS6B) a VS1A pro kraj Praha. Start závodnic z mimopražských oddílů není povolen!
Závod probíhá za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy - děkujeme.

VS1 A (2017 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Danielová Amina 2016 BubbleGym Fernandes,Konečná
2 Fernandes Sofia 2016 BubbleGym Fernandes,Konečná
3 Prchlíková Tereza 2017 GYMPRA Měrková, Loumanová
4 Baráková Viktorie 2016 SK Hradčany Andrea kudlickova
5 Hegnerová Liliana 2016 SK Hradčany Andrea Kudlickova
6 Koudelová Kira 2016 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
7 Petkova Anna 2016 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
8 Trubačová Laura 2017 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
9 Veselá Petra 2016 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
10 Vohralíková Karolína 2016 SK Hradčany Svobodová/Filková
11 Polanská Lilie 2016 SK Hradčany Petkova, Knapová
12 Mračková Lucie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
13 Rajmová Ema 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS2 A (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lučanská Anežka 2014 BubbleGym kolektiv
2 Krejčová Eliška 2014 GT Šestajovice Sýkorová
3 Gay Magdalena 2015 GT Šestajovice Sýkorová
4 Briaská Eleonora 2014 GYMPRA Morysková B.
5 Čapková Kristýna 2014 GYMPRA Morysková B.
6 Ondráčková Ester 2015 GYMPRA Morysková B.
7 Procházková Lilien 2014 GYMPRA Morysková B.
8 Gotthardt Livia 2014 GYMPRA Coufalová, Blažková
9 Jiroušková Sabina 2014 SK Hradčany Kudličková
10 Hrdá Anna 2015 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
11 Lišková Emma 2015 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
12 Timerbaeva Sofia 2015 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
13 Zlínská Adina 2015 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
14 Šebestová Rita 2015 SK Hradčany Svobodová/Filková
15 Ferdova Viktorie Anna 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
16 Jelínková Zuzana 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
17 Kejmarová Eliška 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová
18 Černá Marie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
19 Kovaříková Sofie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS3 A (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Heuschneiderová Ema 2013 GYMPRA Morysková B.
2 Jankotová Klára 2013 GYMPRA Morysková A.
3 Kabylová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
4 Marková Sarah 2013 GYMPRA Morysková B.
5 Pokorná Barbora 2013 GYMPRA Morysková B.
6 Šnajdrová Nikol 2014 GYMPRA Morysková B.
7 Špačková Natálie 2014 GYMPRA Morysková B.
8 Brandtlová Nela 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
9 Hanzalová Eliška 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
10 Kireeva Sofia 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
11 Vránová Gabriela 2014 T.J. Sokol Kampa Říhová

VS4 B (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Vendula 2013 SK Hradčany Andrea Kudlickova
2 Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Svobodová/Filková
3 Lázňovská Dora 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M., Eisenhut T.
4 Jelínková Thea 2013 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Švaříček
5 Ovská Viktorie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Švaříček
6 Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Švaříček
7 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Bohatová
8 Matoušová Markéta 2013 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS5 B (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
2 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová
3 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Fulemová
4 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
5 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS6 B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Juklíčková Nikola 2008 GYMPRA Morysková A., Konečný
2 Staňková Michaela 2006 GYMPRA Morysková A., Konečný
3 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková

VS4 A (2014 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nekvasilová Julie 2012 GYMPRA Morysková A., Konečný
2 Vláčilová Laura 2013 T.J. Sokol Kampa Říhová
3 Rybovičová Julie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS6 A - seniorky (2008 a starší)

VS5A - juniorky (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Morysková, Klabíková, Polák
2 Kopáčková Anežka 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný