Na hlavní obsah

Velikonoční speed run


parkour
Datum: 26.4.2024
Místo konání: Komenského 420, Mníške pod Brdy
Pořadatel: BIOS fit z.s.

Závod ve Speed run. Podrobnosti budou zveřejněný na stránkách oddílu www.biosfit.cz, pre - registrace (předběžné počty závodníků) do 19.4. na e-mailu info@biosfit.cz

Senior M (2006 - 1990)

Junior M (2009 - 2007)

Starší žáci M (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Elčkner Jakub 2012 BIOS fit
2 Láznička Antonín 2012 BIOS fit
3 Černý Matyáš 2010 Gymnastika Dobříš Ondra
4 Honzálek Ludvík 2010 Gymnastika Dobříš Ondra
5 Kostan Marcel 2010 Gymnastika Dobříš Ondra
6 Šigut Jiří 2010 Gymnastika Dobříš Ondra

Mladší žáci M (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jedlička Tobiáš 2015 BIOS fit
2 Korbelář Alan 2015 BIOS fit
3 Ševčík Robin 2013 BIOS fit
4 Troníček Matyáš 2015 BIOS fit
5 Fürbach Tobiáš 2014 Gymnastika Dobříš Ondra
6 Hulan Martin 2015 Gymnastika Dobříš Ondra
7 Kajgr Nicolas 2013 Gymnastika Dobříš Ondra
8 Krása Ondřej 2013 Gymnastika Dobříš Ondra
9 Motyka Eliáš 2014 Gymnastika Dobříš Ondra
10 Podzimek Ondřej 2015 Gymnastika Dobříš Ondra
11 Švehla Michal 2013 Gymnastika Dobříš Ondra
12 Vavříček Antonín 2014 Gymnastika Dobříš Ondra
13 Gavenda Damien 2014 Gymnastika Dobříš Ondra

Děti M (2018 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hobot Dorián 2016 BIOS fit
2 Čadek Petr 2016 BIOS fit
3 Jirsák Marek 2018 BIOS fit
4 Pressler Vincent 2016 BIOS fit
5 Šurkovský Jindřich 2016 BIOS fit
6 Minichthaler Adam 2016 Gymnastika Dobříš Ondra
7 Sláma Lukáš 2017 Gymnastika Dobříš Ondra
8 Protivínský Dalibor 2017 SK Aerobic professional Znojmo František Protivínský

Děti Ž (2018 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Rezkova Barbora 2018 BIOS fit
2 Sedláková Elena 2016 Gymnastika Dobříš Holcová Jitka

Mladší žáci Ž (2015 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Elčknerová Běta 2015 BIOS fit
2 Motlíková Nikol 2014 BIOS fit

Starší žáci Ž (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaňugová Eliška 2011 Gymnastika Dobříš Hošková+Baudis
2 Kostanová Zaya Denisa 2012 Gymnastika Dobříš Ondra
3 Carbochová Marie 2012 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová

Junior Ž (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Alexandrová Andrea 2008 BIOS fit

Senior Ž (2006 - 2004)