Na hlavní obsah

Memoriál Novotného, Kejře a Bortla


I. kategorie (2018 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Skřišovská Lilien 2019 SGC Ostrava Kalinová
2 Beláková Viktorie Elizabeth 2019 SGC Ostrava Dudová, Musialová
3 Mikundová Nikol 2018 SGC Ostrava Dudová, Ševčíková
4 Přibilíková Michaela 2021 T.J. Sokol Bučovice
5 Válková Linda 2018 T.J. Sokol Bučovice
6 Čermáková Laura 2019 T.J. Sokol Hodonín
7 Vavříková Vivien 2018 T.J. Sokol Hodonín
8 Hanušová Gabriela 2018 T.J. Sokol Hodonín
9 Dvořáková Veronika 2018 T.J. Sokol Hodonín

II. kategorie (2017 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jarošová Amálie 2016 SGC Ostrava Dudová
2 Kalinová Eliška 2017 SGC Ostrava Ševčíková, Dudová
3 Marko Nikol 2017 SGC Ostrava Dudová, Musialová
4 Martiníková Elen 2017 SGC Ostrava Dudová, Musialová
5 Radová Emily 2017 SGC Ostrava Ševčíková, Dudová
6 Šulová Agáta 2017 SGC Ostrava Ševčíková, Dudová
7 Říhová Justýna Anna 2016 SGC Ostrava Dudová
8 Žembery Leontýna 2017 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
9 Adamcová Julie 2016 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
10 Řezníčková Zoe 2017 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
11 Zábojníková Liliana 2017 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
12 Zeťková Beata 2016 T.J. Sokol Zlín Zeťková M.
13 Odstrčilíková Hana 2016 T.J. Sokol Zlín Polášek Jiří
14 Růžičková Adéla 2017 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová I., Mášová E.
15 Slezáková Julie 2016 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová I., Mášová E.
16 Svitáková Veronika 2016 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová I., Mášová E.
17 Lukavská Karolína 2016 TJ Valašské Meziříčí Milan a Lenka Bortlovi
18 Schybolová Charlotte 2016 TJ Valašské Meziříčí Heřmánková Radomíra
19 Štursová Meda 2017 TJ Valašské Meziříčí Heřmánková Radomíra
20 Uhýrková Viktorie 2016 TJ Valašské Meziříčí Milan a Lenka Bortlovi
21 Urbancová Nikol 2016 TJ Valašské Meziříčí Milan a Lenka Bortlovi

III. kategorie (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Novokshonova Diana 2015 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
2 Štiaková Magdaléna 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
3 Chromková Tereza 2015 SGC Ostrava Dudová, Musialová
4 Kroutilová Eliška 2016 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
5 Kociánová Viktorie 2015 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
6 Mynářová Rozálie 2015 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
7 Navrátilová Lada 2014 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
8 Papšíková Eliška 2014 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
9 Vidlářová Sandra 2014 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
10 Vymazalová Sofie 2015 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
11 Karolová Noemi 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
12 Kovaříková Sára 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
13 Stojanová Viktorie 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
14 Vydrová Adéla 2015 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
15 Benovičová Viktorie 2015 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
16 Horáková Amálie 2015 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
17 Jančářová Agáta 2015 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
18 Šuránková Magdaléna 2015 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová I., Mášová E.
19 Šuránková Mariana 2014 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
20 Hauerlandová Adriana 2015 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová I., Mášová E.
21 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
22 Čelárová Tereza 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková
23 Strnadelová Stela 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková
24 Kildiusheva Liudmyla 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
25 Kostková Kristýna 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
26 Boban-Mažgutová Amélie 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Klegová
27 Knittlová Josefína 2015 TJ VOKD Ostrava-Poruba Klegová

IV. kategorie (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Hynek
2 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
3 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
4 Kantorová Elen 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
5 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
6 Kabeláčová Iva 2013 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
7 Kořenková Lujza Anna 2012 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
8 Pernicová Anežka 2012 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
9 Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
10 Zábojníková Melisa 2012 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
11 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková

V. kategorie (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Barvířová Vanessa 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
2 Hlaváčová Julie 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
3 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
4 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová
5 Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Návratová
6 Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová, Návratová
7 Papšíková Aneta 2010 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
8 Hubáčková Natálie 2010 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
9 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková, Heřmánková

VI. kategorie (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
2 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
3 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Korcová
4 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová
5 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan

VII. kategorie - Linie C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lachová Vanessa 2012 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
2 Žárská Kristýna 2012 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
3 Belžíková Sofie 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
4 Dohnalová Marta 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
5 Navláčilová Beata 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
6 Svačinová Marie 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
7 Valíčková Kristýna 2012 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
8 Zeťková Kristýna 2013 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
9 Ondrová Rosalie 2013 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
10 Hořáková Karolína 2013 TJ Valašské Meziříčí Adámková
11 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
12 Špoková Veronika 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová

VIII. kategorie - Linie C (2011 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bílková Eliška 2011 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
2 Kudláčková Adéla 2011 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
3 Maršálková Michaela 2008 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
4 Mikešová Karolína 2007 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
5 Rychlá Simona 2011 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
6 Skovajsová Kamila 2011 T.J. Sokol Zlín Čudrnáková
7 Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín kolektiv trenérů
8 Van Minnen Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.

Nejmladší žáci (2017 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Löffler Július 2017 Gymnastika Zlín
2 Lutonský Lukáš 2017 Gymnastika Zlín
3 Hakl Michael 2016 KSG Rosice Kolektiv
4 Kraus Adam 2015 KSG Rosice Kolektiv
5 Matoušek Filip 2017 KSG Rosice Kolektiv
6 Pospíšil Mikuláš 2015 KSG Rosice Kolektiv
7 Potácel Jiří 2017 KSG Rosice Kolektiv
8 Šiška Jakub 2015 KSG Rosice Kolektiv
9 Anisimov Klim 2016 KSG Rosice
10 Dresler Pavel 2015 SGC Ostrava Faltýnková
11 Krumplovič Šimon 2016 SGC Ostrava Faltýnková
12 Sládeček Jáchym 2016 SGC Ostrava Faltýnková
13 Blahynka Rostislav 2015 T.J. Sokol Brno I Hron, Žitný
14 Denysyk Illia 2015 T.J. Sokol Brno I Hron, Žitný
15 Geryk Gabriel 2015 T.J. Sokol Brno I Hron,Adamus
16 Hanhur Nazar 2015 T.J. Sokol Brno I Hron, Žitný
17 Hrozek Mikuláš 2015 T.J. Sokol Brno I Hron, Žitný
18 Kvaček Tomáš 2017 T.J. Sokol Brno I Hron,Adamus
19 Lauterbach Tobias 2016 T.J. Sokol Brno I Hron, Adamsu
20 Perros Eleftherios 2015 T.J. Sokol Brno I Hron, Adamus
21 Rýznar Viliam 2016 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Šácha
22 Vinterlík Matyas 2016 T.J. Sokol Brno I
23 Zrza Sebastian 2015 T.J. Sokol Brno I Žitný, Bajer
24 Žižka Antonín 2015 T.J. Sokol Brno I Bajer, Žitný
25 Kos Matyáš 2015 T.J. Sokol Bučovice Kolektiv
26 Procházka Michael 2015 T.J. Sokol Bučovice Kříž, Reňák
27 Šedivý Patrik 2016 T.J. Sokol Bučovice Vejmola
28 Tichý Ondřej 2016 T.J. Sokol Bučovice Vejmola

Mladší žáci (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kováč Adam Hubert 2014 KSG Znojmo Hedbávný, Kováčová
2 Krumplovič Jan 2014 SGC Ostrava Faltýnková
3 Jakubík Richard 2014 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Šácha
4 Klinga Sebastian 2014 T.J. Sokol Brno I Hron, Adamus
5 Kus Michal 2014 T.J. Sokol Brno I Bajer, Žitný
6 Loudil Radek 2014 T.J. Sokol Brno I Bajer, Žitný
7 Milčevič Josef 2014 T.J. Sokol Brno I Žitný, Bajer
8 Petr Alfred 2014 T.J. Sokol Brno I Žitný, Bajer
9 Rontó Michael 2014 T.J. Sokol Brno I Žitný, Bajer
10 Rontó Nicolas 2013 T.J. Sokol Brno I Bajer, Žitný
11 Smith Petr 2013 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Šácha
12 Kubera Vít 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
13 Převrátil Jan Prokop 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
14 Teplý Vojtěch 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
15 Vojta Jan 2014 T.J. Sokol Kolín Bega
16 Kovář Lukáš 2014 T.J. Sokol Vsetín Talaš Jan
17 Černý Vit 2014 T.J. Sokol Zlín Daněk
18 Kovář Šimon 2014 T.J. Sokol Zlín Daněk Pavel
19 Medřický Václav 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk
20 Stojan Vojtěch 2013 T.J. Sokol Zlín Daněk

Starší žáci (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marcoň Tomáš 2010 Gymnastika Zlín Jurij Bezručko
2 Slezák David 2010 Gymnastika Zlín Jurij Bezručko
3 Slezák Martin 2012 Gymnastika Zlín
4 Šimr Richard 2011 Gymnastika Zlín
5 Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice
6 Grulich Eduard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Šácha
7 Kalich Kryštof 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Šácha
8 Saučuk Ondřej 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Šácha
9 Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
10 Šindelka David 2010 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
11 Horák Robert 2011 T.J. Sokol Kolín Bareš
12 Lovas Matouš 2012 T.J. Sokol Zlín Daněk

Dorostenci (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hanák Luboš 2009 Gymnastika Zlín
2 Bartošovský Jan 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
3 Brandstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
4 Částka Martin 2007 T.J. Sokol Brno I Hedvábný
5 Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
6 Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
7 Šik Marek 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml., Hron
8 Dvořák Prokop 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš
9 Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš

Batolata (2020 - 2018)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Korec Sebastian 2019 Gymnastika Zlín
2 Vyoral Mikuláš 2018 Gymnastika Zlín
3 Pavlík Daniel 2018 KSG Rosice Kolektiv
4 Kalina Štěpán 2019 SGC Ostrava Hrabánková

Začínající děvčata (2016 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holaňová Kateřina 2011 SGC Ostrava Hůsková, Dudová
2 Nosková Eliška 2013 SGC Ostrava Kolektiv trenérů
3 Zachová Sofie 2014 SGC Ostrava Kolektiv trenérů

Finále A

Finále B

Finále C