Na hlavní obsah

TRA Přebor Moravy ve skocích na trampolíně 2024


Dospělí - ženy (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bundilová Elen 2007 T.J. Sokol Olomouc Marcela Mecnarowská
2 Malcová Zuzana 2007 T.J. Sokol Olomouc Marcela Mecnarowská
3 Čápová Adéla 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková - Vachník
4 Dedková Vendula 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková - Vachník
5 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková - Vachník

Dospělí - muži (2009 a starší)

Juniorky (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bozděchová Lucie 2008 T.J. Sokol Olomouc Marcela Mecnarowská
2 Mikešová Nikol 2008 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
3 Sochorová Valentýna 2010 T.J. Sokol Olomouc Marcela Mecnarowská
4 Jurčová Veronika 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
5 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková

Junioři (2011 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Závorka Lukáš 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková

Žactvo starší - dívky (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Navrátilová Lucie 2011 T.J. Sokol Olomouc Marie Mišáková
2 Veverková Barbora 2011 T.J. Sokol Olomouc Marie Mišáková
3 Frňková Valerie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
4 Nečasová Ema 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková

Žactvo starší - chlapci (2011 - 2010)

Žactvo mladší - dívky (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brabcová Alžběta 2012 T.J. Sokol Olomouc Petr Dostál
2 Janků Štěpánka 2012 T.J. Sokol Olomouc Petr Dostál
3 Kalinová Ema 2012 T.J. Sokol Olomouc Petr Dostál
4 Dittmerová Johana 2013 T.J. Sokol Olomouc Petr Dostál
5 Pelikánová Eliška 2012 T.J. Sokol Olomouc Petr Dostál
6 Krainová Aneta 2013 T.J. Sokol Olomouc Marie Mišáková
7 Václavíková Anna 2013 T.J. Sokol Olomouc Marie Mišáková
8 Churá Adriana 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
9 Pešková Sára 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
10 Závorková Berenika 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková
11 Růčková Anna 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková

Žactvo mladší - chlapci (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pecha Marek 2012 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
2 Ryboň Petr 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachník

Žactvo nejmladší - dívky (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čtvrtlíková Ema 2014 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
2 Bártková Amálie 2014 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
3 Pobořilová Nela 2014 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
4 Maléřová Livie 2016 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková

Žactvo nejmladší - chlapci (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hándl Daniel 2015 T.J. Sokol Olomouc Marie Mišáková

Začátečníci starší - dívky (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gábová Alice 2013 T.J. Sokol Olomouc Marie Mišáková
2 Hradílková Beata 2015 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
3 Mlčochová Eliška 2015 T.J. Sokol Olomouc Věra Vachutková
4 Václavská Natálie 2013 T.J. Sokol Přerov Jiří Kousal
5 Vachalová Klaudie 2015 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková

Začátečníci starší - chlapci (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Derevianko Artem 2013 T.J. Sokol Olomouc Marie Mišáková

Začátečníci mladší - dívky (2016 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bendová Magdalena 2016 T.J. Sokol Přerov Jiří Kousal
2 Janečková Julie 2017 T.J. Sokol Přerov Jiří Kousal
3 Polášková Viktorie 2016 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková

Začátečníci mladší - chlapci (2016 a mladší)