Na hlavní obsah

Memoriál Vojtěcha Bražiny


sportovní gymnastika žen
Datum: 2.3.2024
Místo konání: Frenštát pod Radhoštěm.
Pořadatel: TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
Adresa: Základní škola Záhuní 408.
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 26.2.2024

7. ročník závodu je pořádán pouze pro pozvané oddíly.

I. kategorie (2018 - 2017)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Niklová Vanessa 2017 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
2 Žembery Leontýna 2017 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
3 Hanzlíková Beata 2017 T.J. Sokol Kopřivnice
4 Šimčíková Julie 2017 T.J. Sokol Kopřivnice Mücková, Jurdičová
5 Skýpalová Viktorie 2017 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
6 Cvičková Julie 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
7 Humpolcová Amálie 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
8 Kovalová Natálie 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
9 Matúšková Johana 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
10 Moravcová Veronika 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
11 Humpolcová Stella 2018 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
12 Holzer Ellen 2017 TJ Ostrožská Nová Ves Holásková L., Ludvíková F., Horáková M.
13 Mikušková Alice 2017 TJ Ostrožská Nová Ves Holásková L., Ludvíková F., Horáková M.
14 Poštulková Tereza 2017 TJ Ostrožská Nová Ves Holásková L., Ludvíková F., Horáková M.
15 Růžičková Adéla 2017 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová I., Mášová E.
16 Slezáková Berenika 2017 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová I., Mášová E.
17 Podolanová Magdalena 2018 TJ Ostrožská Nová Ves Holásková L., Ludvíková F., Horáková M.
18 Prajzová Evelína 2018 TJ Ostrožská Nová Ves Holásková L., Ludvíková F., Horáková M.
19 Štursová Meda 2017 TJ Valašské Meziříčí Heřmánková Radka

II. kategorie (2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kocmánková Anežka 2016 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
2 Kapsová Alice 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
3 Malotová Mia 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
4 Adamcová Julie 2016 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
5 Fojtíková Aneta 2016 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
6 Navrátilová Taťána 2016 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová, Vítková
7 Židková Rozálie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová
8 Bílková Tereza 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv.
9 Kašoková Ester 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
10 Kosová Olivie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
11 Zátopková Vanesa 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
12 Slezáková Julie 2016 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová I., Mášová E.
13 Svitáková Veronika 2016 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová I., Mášová E.
14 Lukavská Karolína 2016 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
15 Schybolová Charlotte 2016 TJ Valašské Meziříčí Heřmánková Radka
16 Uhýrková Viktorie 2016 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
17 Urbancová Nikol 2016 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan

III. kategorie (2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hejdová Eliška 2015 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
2 Bartoňová Izabela 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
3 Kyselá Viktorie 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
4 Macháčková Sofie 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
5 Vondrášková Amálie 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
6 Kociánová Viktorie 2015 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
7 Matkovič Matea 2015 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
8 Mynářová Rozálie 2015 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
9 Smutková Viktorie 2015 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
10 Švehlíková Tereza 2015 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
11 Vymazalová Sofie 2015 T.J. Sokol Vsetín Baranová Jana
12 Sukupová Valentýna 2015 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová, Vítková
13 Tkočová Mája 2015 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová, Vítková
14 Chýlková Bára 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
15 Střalková Linda 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
16 Dobiášová Veronika 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
17 Dobiášová Viktorie 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
18 Moravcová Michaela 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
19 Benovičová Viktorie 2015 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
20 Horáková Amálie 2015 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
21 Jančářová Agáta 2015 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
22 Čelárová Tereza 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková
23 Marková Elen 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková
24 Strnadelová Stela 2015 TJ Valašské Meziříčí Adámková

IV. kategorie (2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vu Linda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
2 Kučerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Plánková, Klečková
3 Slouková Julie 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Plánková, Klečková
4 Navrátilová Lada 2014 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
5 Papšíková Eliška 2014 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
6 Trčková Sofie 2014 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
7 Vidlářová Sandra 2014 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
8 Kováčová Sára 2014 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová, Vítková
9 Rozbrojová Nikol 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
10 Pospíšilová Nela 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
11 Šuránková Mariana 2014 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
12 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková

V. kategorie (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bogocz Agata 2013 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
2 Kahánková Natálie 2013 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
3 Kúchenová Viktorie 2012 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
4 Podstawková Anna 2012 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
5 Buchtová Nela 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
6 Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
7 Kahánková Ema 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
8 Biskupová Karolína 2013 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
9 Kulčáková Ella 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Plánková, Klečková
10 Ondruchová Vanesa 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Plánková, Klečková
11 Kabeláčová Iva 2013 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
12 Kořenková Lujza Anna 2012 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
13 Pernicová Anežka 2012 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
14 Poláková Kateřina 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
15 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová,
16 Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
17 Maloušková Elen 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
18 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová, Schindlerová.
19 Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
20 Ondrová Rosalie 2013 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
21 Hořáková Karolína 2013 TJ Valašské Meziříčí Adámková
22 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková

VI. kategorie (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
2 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
3 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
4 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
5 Bílková Eliška 2011 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
6 Papšíková Aneta 2010 T.J. Sokol Vsetín Kocurková Johana
7 Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
8 Láníčková Natálie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová, Jarotková.
9 Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová, Schindlerová.
10 Bartáková Kateřina 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
11 Holásková Gabriela 2010 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
12 Van Minnen Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková P.
13 Baričiaková Eliška 2010 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan

VII. kategorie (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
2 Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
3 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
4 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
5 Husáková Iva 2009 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan

VIII. kategorie, Elite.

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
2 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
3 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
4 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
5 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
6 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová, Schindlerová.
7 Macečková Eliška 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová, Schindlerová.
8 Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová, Schindlerová.
9 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková