Na hlavní obsah

Přebor JMK


sportovní gymnastika žen
Datum: 26.5.2024
Místo konání: Gymnastická tělocvična
Pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Brno I
Adresa: Kounicova 20/22
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 19.5.2024
rozpis:

VS0A (2017 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baše Emily 2017 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
2 Okénková Emilly Marlene 2017 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
3 Kúnová Isabel 2016 KSG Znojmo kol.
4 Škorová Tereza 2017 KSG Znojmo kol.
5 Štanclová Iva 2016 KSG Znojmo kol.
6 Tomášková Nela 2016 KSG Znojmo kol.
7 Andres Tereza 2017 T.J. Sokol Brno I
8 Pindryčová Rebeka 2017 T.J. Sokol Brno I
9 Bílová Beata 2016 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
10 Blahetková Anna 2017 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
11 Brudíková Gita 2017 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
12 Lamlová Aneta 2017 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
13 Šeinerová Nikola 2017 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
14 Vacušková Elena 2016 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
15 Večeřová Lajla 2017 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová

VS0B (2015 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pindryčová Kateřina 2015 T.J. Sokol Brno I
2 Bednářová Kristýna 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
3 Munduchová Nela 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová
4 Šlesová Viktorie 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Hamzová

VS1A (2017 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hanzelková Stela 2016 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
2 Viktorínová Alex 2016 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
3 Záděrová Stela 2016 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
4 Kalábová Anežka 2016 KSG Znojmo Křístelová, Švarcová, Kroupová
5 Valová Jana 2017 KSG Znojmo Křístelová, Švarcová, Kroupová
6 Deeva Kira 2016 T.J. Sokol Brno I
7 Houdková Olivie 2016 T.J. Sokol Brno I
8 Kozáčková Stella 2016 T.J. Sokol Brno I
9 Růžková Amálie 2016 T.J. Sokol Brno I
10 Šušková Amálie 2016 T.J. Sokol Brno I Kolektiv
11 Čapková Agáta 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
12 Fejfarová Sára 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
13 Krajdlova Ella 2017 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
14 Mladá Rozalie Ellen 2017 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
15 Pavlovic Marie-lou 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
16 Saučuková Žaneta 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
17 Srdínko Nikola 2017 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
18 Surá Kristýna 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
19 Urbanová Isabela 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
20 Veselá Justýna 2016 T.J. Sokol Brno I Michnová, Fabiánková
21 Kocmánková Anežka 2016 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery

VS1B (2015 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baše Bela 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Honková Tereza 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
3 Jánská Viktorie 2015 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
4 Jeníková Kateřina 2015 KSG Mor. Slavia Brno Čeledová a kol.
5 Kolovratová Sofie 2015 T.J. Sokol Brno I Václavíková, Marešová
6 Obrdlíková Stella 2015 T.J. Sokol Brno I
7 Pindurová Marie 2015 T.J. Sokol Brno I
8 Strouhalová Klára 2015 T.J. Sokol Brno I
9 Benešová Natálie 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová
10 Hrdličková Viktorie 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová
11 Májková Laura 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová
12 Súkeníková Valerie 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová
13 Baštová Iveta 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová

VS2A (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo Křístelová, Švarcová, Kroupová
2 Šimáková Tereza 2015 KSG Znojmo Křístelová, Švarcová, Kroupová
3 Dědečková Emma 2015 T.J. Sokol Brno I Václavíková, Marešová
4 Fendrichová Julie 2014 T.J. Sokol Brno I Václavíková, Marešová
5 Klouparová Monika 2015 T.J. Sokol Brno I Václavíková, Marešová
6 Linhartová Linda 2015 T.J. Sokol Brno I Václavíková, Marešová
7 Solilová Marie 2015 T.J. Sokol Brno I Václavíková, Marešová
8 Hrubá Amálie 2015 T.J. Sokol Brno I
9 Vaňková Vanessa 2015 T.J. Sokol Brno I
10 Zajícová Linda 2015 T.J. Sokol Brno I
11 Honková Miriam 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková
12 Nováková Tereza 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková
13 Fialová Elen 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová
14 Rebstöcková Linda 2015 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová
15 Rebstöcková Sofie 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová
16 Veselá Stela 2014 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová

VS3A (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hanáková Anna 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková
2 Jones Julia Emma 2012 T.J. Sokol Brno I Lužová a kol.
3 Martinková Vesna 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková
4 Mladá Marianne Rose 2014 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková
5 Rychtecká Klaudie 2013 T.J. Sokol Brno I Dufková, Blatecká

VS4B (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čejková Barbora 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
2 Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
3 Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
4 Zdráhalová Hana 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
5 Janáková Lilly 2012 T.J. Sokol Brno I Lužová a kol.
6 Konečná Ema 2013 T.J. Sokol Brno I Lužová a kol.
7 Dědečková Ella 2015 T.J. Sokol Brno I Václavíková, Marešová
8 Perrou Samantha 2013 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Dufková
9 Jelínková Gabriela 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová
10 Veselá Anna 2013 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová

VS5B (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Lužová a kol.
2 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová

VS6B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová
2 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
3 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová a kol.
4 Solveig Rabuel 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová a kol.
5 Urbanová Johana 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová a kol.

VS3C (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Crhová Kateřina 2014 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Lytvynenko Daria 2014 KSG Znojmo Křístelová, Švarcová, Kroupová
3 Poláková Izabela 2014 KSG Znojmo Křístelová, Švarcová, Kroupová
4 Štolová Stella 2014 KSG Znojmo Křístelová, Švarcová, Kroupová
5 Grobová Veronika 2015 KSG Znojmo Vítoňová a kol.
6 Vranovská Eliška 2014 KSG Znojmo Vítoňová a kol.

VS4C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Špinková Ema 2012 KSG Mor. Slavia Brno Rovná a kol.
2 Kostelníčková Nikola 2013 KSG Znojmo Vítoňová a kol.
3 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo Vítoňová a kol.
4 Buchtová Nela 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
5 Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery

VS5C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Frűhaufová Karolína 2010 KSG Znojmo Vítoňová a kol.
2 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová
3 Valachová Klára 2010 KSG Znojmo Vítoňová a kol.
4 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
5 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
6 Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová
7 Sobolová Natálie 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová,Večeřová

VS6C (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová
2 Brabencová Věra 2009 KSG Znojmo Vítoňová a kol.
3 Chlubná Hana 2007 KSG Znojmo Vítoňová a kol.
4 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová
5 Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
6 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie