Na hlavní obsah

Pražská liga mládeže - 2 kolo


sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
Datum: 22.6.2024
Místo konání: SK Hradčany
Pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Adresa: Diskařská 294/1, 11800 Praha
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 16.6.2024



Dvojboj pro závodnice a trojboj pro závodníky Pražských oddílů / klubů registrovaných v ČGF.

SGŽ: VS0A (kl, pr), VS0B (př, br), VS1A (př, kl), VS1B (br, pr), VS2A (př, kl), VS2B (br, pr), VS4B (př, pr), VS5-6B (br, kl), VS3 – 4C (př, pr), VS5 – 6C(br, kl)

SGM: nejmladší žáci (př, br, hr), mladší žáci (prostná, kůň, kruhy,), starší žáci (př, br, hr), kadeti, dorostenci, junioři, muži (prostná, kůň, kruhy)

VS0A (2017 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klimešová Maria 2017 BubbleGym Konečná, Fernandes
2 Krákorová Johana 2017 BubbleGym Konečná, Fernandes
3 Lučanská Alžběta 2017 BubbleGym Konečná, Fernandes
4 Mullerova Magdalena 2017 BubbleGym Konečná, Fernandes
5 Palatová Natálie 2016 BubbleGym Konečná, Fernandes
6 Babincová Karina 2017 SK Hradčany Fialová
7 Kašpárková Sofie 2017 SK Hradčany Fialová
8 Mašková Kateřina 2016 SK Hradčany Fialová
9 Lišková Luisa 2017 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
10 Veselá Emilie 2017 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
11 Volkova Emiliia 2017 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
12 Baudisová Sára 2016 SK Hradčany Fialová
13 Jedličková Vainqueur 2016 SK Hradčany Fialová
14 Vítků Barbora 2016 SK Hradčany Fialová
15 Kubečková Magdalena 2016 SK Hradčany Petkova, Knapová
16 Teplá Edita 2016 SK Hradčany Petkova, Knapová
17 Uhlářová Josefína Róza 2017 SK Hradčany Petkova, Knapová
18 Bokor Emma 2016 SK Hradčany Bedford, Kochova
19 Wija Sofie Allegra 2016 SK Hradčany Bedford, Kochova
20 Baráková Viktorie 2016 SK Hradčany Andrea Kudlickova
21 Klivanová Anna 2016 SK Hradčany Andrea Kudlickova
22 Zezulková Leontýna 2016 T.J. Sokol Kampa Hálová
23 Klozová Julie 2016 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
24 Čadová Melánie 2016 T.J. Sokol Žižkov II. Tereza Dykastová
25 Tišlerová Dora 2016 T.J. Sokol Žižkov II. Tereza Dykastová
26 Jung Karin 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
27 Pokorná Magdaléna 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
28 Romanová Nikola 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
29 Seidlová Viktorie 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
30 Smejkalová Teodora 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
31 Thorburn Jennifer 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
32 Tseber Iveta 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
33 Vízková Elisabeth 2017 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
34 Máchová Kamila 2016 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová, Česneková
35 Pašková Nela 2017 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová, Česneková
36 Vaculová Adina Marie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová, Česneková
37 Dunovská Sára 2016 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
38 Šorfová Magdalena 2016 TJ Sokol Horní Počernice Štenclová, Doskočilová

VS0B (2015 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Macánková Karolínka 2015 SK Hradčany Fialová
2 Šemelák Hannah 2015 SK Hradčany
3 Lopourová Ronia 2015 SK Hradčany Fialová
4 Števichová Adéla 2014 SK Hradčany Fialová
5 Eybergerová Vilma 2014 SK Hradčany Bedford, Kochova
6 Síkelová Natálie 2015 SK Hradčany Bedford, Kochova
7 Erberová Izabela 2014 SK Hradčany Andrea Kudlickova
8 Klimentová Lucie 2014 SK Hradčany Kudličková
9 Linková Lada Mija 2013 SK Hradčany Andrea Kudlickova
10 Polenová Elisabet 2013 SK Hradčany Andrea Kudlickova
11 Čermáková Helena 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
12 Poláchová Nelly 2015 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová, Česneková
13 Belousová Larisa 2014 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová, Česneková
14 Miclíková Stela 2015 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová, Česneková
15 Andresová Jana 2015 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
16 Dubovych Tetiana 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
17 Hyšková Anna 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
18 Kupcová Dora 2014 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
19 Secrier Eva 2014 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
20 Štenclová Sabina 2014 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
21 Štiková Anna 2014 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
22 Vaněk Elen 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková

VS1A (2017 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Frumar Vivien Namuun 2017 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
2 Hasa Anabela 2017 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
3 Vohralíková Karolína 2016 SK Hradčany Svobodová/Filková
4 Koudelová Kira 2016 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
5 Petkova Anna 2016 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
6 Trubačová Laura 2017 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
7 Veselá Petra 2016 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
8 Polanská Lilie 2016 SK Hradčany Petkova, Knapová
9 Masnicová Ester 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
10 Nováková Julie 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
11 Průšová Sára 2016 TJ Bohemians Praha Jelínková, Bezstarosti, Fiřtová
12 Mračková Lucie 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
13 Rajmová Ema 2016 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS1B (2015 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jedličková Mona 2015 SK Hradčany Fialová
2 Hubičková Nela 2014 SK Hradčany Rogozová
3 Rysová Magdalena 2015 SK Hradčany Rogozová
4 Židoňová Selma 2015 SK Hradčany Rogozová
5 Bolfová Nikolet 2015 SK Hradčany Petkova, Knapová
6 Bradáčová Zuzana 2015 SK Hradčany Petkova, Knapová
7 Knapová Jana 2014 SK Hradčany Petkova, Knapová
8 Kramulová Kristina 2014 SK Hradčany Petkova, Knapová
9 Švarcová Luisa 2014 SK Hradčany Petkova, Knapová
10 Švarcová Viktorie 2012 SK Hradčany Petkova, Knapová
11 Bartová Olívie 2014 SK Hradčany Bedford, Kochova
12 Bokor Maria 2012 SK Hradčany Bedford, Kochova
13 Fedošová Karin 2013 SK Hradčany
14 Dlouhá Kira 2015 SK Hradčany Bedford, Kochova
15 Jedličková Lola 2014 SK Hradčany
16 Esserová Ruth 2014 SK Hradčany Bedford, Kochova
17 Holečko Mia 2013 SK Hradčany Bedford, Kochova
18 Zrzavecká Kristýna 2015 SK Hradčany Opočenská
19 Honzátková Viktorie 2013 SK Hradčany Andrea Kudlickova
20 Krausová Kateřina 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M., Eisenhut T.
21 Lázňovská Dora 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M., Eisenhut T.
22 Cucová Edita 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Opová K.
23 Cumarava Dominika 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Opová K.
24 Korandová Kim 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
25 Martínková Ema 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
26 Patzelová Diana 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Bečičková, Eisenhut, Vopelka
27 Rösslerová Anna 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopeka M., Eisenhut T.
28 Pilingová Julie 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice Surmová H.
29 Kaucká Justýna 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
30 Strnadová Natálie 2013 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková
31 Ščamborová Zuzana 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Švaříčková

VS2A (2016 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrdá Anna 2015 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
2 Lišková Emma 2015 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
3 Timerbaeva Sofia 2015 SK Hradčany
4 Zlínská Adina 2015 SK Hradčany Gurov, Nazarenko
5 Kovaříková Sofie 2015 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J, Šotolová

VS2B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klinkáčková Pavla 2013 SK Hradčany Rogozová
2 Kučerová Anna-marie 2013 SK Hradčany Rogozová
3 Straširybková Adéla 2013 SK Hradčany Rogozova
4 Skudrziková Nela 2012 SK Hradčany Andrea Kudlickova
5 Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Bečičková, Eisenhut, Vopelka
6 Kubalová Rebeka 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Bečičková, Eisenhut, Vopelka
7 Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Bečičková, Eisenhut, Vopelka

VS3C (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Florian Luisa 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
2 Šebestová Rita 2015 SK Hradčany Svobodová/Filková
3 Poláková Nela 2014 SK Hradčany Rogozova
4 Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
5 Myhovych Julie 2014 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Dykastová, Chotovinská, Prát

VS4C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
2 Eddé Christine 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
3 Tučková Dora 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
4 Hayden Nicole 2012 SK Hradčany Opocenska
5 Hájek Amélia 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Opová K.
6 Macháčková Sofie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Opová K.
7 Polanská Anna 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice Opová K.
8 Abas Leyla 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Kotková
9 Ayala Beatriz 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
10 Chernykh Elika 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Kotková, Kubešová
11 Moravčíková Eliška 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Kotková, Kubešová
12 Sedláčková Lucie 2012 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
13 Smolíková Beáta 2013 T.J. Sokol Žižkov II. Tereza Dykastová
14 Šlajsna Dominika 2013 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Fulemová
15 Heuschneiderová Ema 2013 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel
16 Holbíková Eliška 2012 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel
17 Honzíčková Anežka 2012 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel
18 Honzíčková Eliška 2012 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel
19 Kejlová Laura 2012 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel
20 Kozelská Beáta 2013 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel
21 Veselá Agáta 2012 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel
22 Vodičková Vanesa 2013 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel

VS5C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jedličková Fleurvie 2010 SK Hradčany Fialová
2 Juštová Zora 2010 SK Hradčany Fialová
3 Švaříčková Linda 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
4 Bláhovcová Barbora 2011 SK Hradčany Opočenská
5 Kouba Součková Viktorie 2011 SK Hradčany Šotolová, Křížová
6 Dvorská Nina 2011 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel
7 Miláčková Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel

VS6C (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková/Slavíková
2 Süss Amélie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Polák Karel

VS4B (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Svobodová/Filková
2 Brožová Vendula 2013 SK Hradčany Andrea Kudlickova
3 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Bohatová
4 Matoušová Markéta 2013 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS5B (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Fulemová
2 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J
3 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J

VS6B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná
2 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová
3 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková

nejmladší žáci (2017 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nekvasil Vít 2016 SK Hradčany Oldřich Otava
2 Otava Alexander 2015 SK Hradčany Oldřich Otava
3 Trubač Samuel 2015 SK Hradčany Oldřich Otava
4 Vízek Matyáš 2015 SK Hradčany Oldřich Otava
5 Artamonov Pavel 2017 SK Hradčany Matvei Petrov
6 Bijok Antonín 2016 SK Hradčany Matvei Petrov
7 Deyl Jakub 2017 SK Hradčany Matvei Petrov
8 Drapalík Jakub 2016 SK Hradčany Mario Mihal
9 Havliš Jan 2015 SK Hradčany Mario Mihal
10 Havliš Miroslav 2015 SK Hradčany Mario Mihal
11 Kolář Robin 2017 SK Hradčany Mario Mihal
12 Kuhn Martin 2016 SK Hradčany Mario Mihal
13 Aguirre David 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M., Zítko
14 Del Moral David 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M.
15 Dostál Daniel 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M.
16 Huml Dominik 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Zítko
17 Poledník Matěj 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M.
18 Sedlák Jakub 2015 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M.
19 Štrobl Oliver            2017 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar M., Troníčková

mladší žáci (2017 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Buriš Tadeáš 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
2 Buriš Tobiáš 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
3 Fait Marek 2013 SK Hradčany Oldřich Otava
4 Kolisch Martin 2013 SK Hradčany Matvei Petrov
5 Zavadil Ondřej 2013 SK Hradčany Oldřich Otava
6 Machota Tomáš 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
7 Nykles Filip 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar J.
8 Uchytil Daniel 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice J.+M. Boltnar
9 Uchytil Maxmilián 2014 T.J. Sokol Praha Vršovice J.+M. Boltnar

starší žáci (2017 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kříž Dominik 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
2 Marek Lukáš 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
3 Mareš Oskar 2012 SK Hradčany Oldřich Otava
4 Otava Andrej 2012 SK Hradčany Oldřich Otava
5 Petřík Theodor 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
6 Hruška Jakub 2012 T.J. Sokol Praha Vršovice J.+M. Boltnar

kadeti (2017 - 2009)

dorostenci (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Petr Novák

junioři (2017 - 2006)

muži (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Alon Hasa
2 Kosáček Martin 2005 SK Hradčany Petr Novák