Na hlavní obsah

Frenštátský závod


sportovní gymnastika žen
Datum: 21.6.2024
Místo konání: Frenštát pod Radhoštěm
Pořadatel: TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
Adresa: ZŠ Záhuní 408
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 19.6.2024

15.45 - otevření tělocvičny, 16 - volné rozcvičení, 16.15 - seřazení a nástup 1. sledu, 16.30 - zahájení závodu 1. sledu, 18 ukončení závodu 1. sledu a rozcvičení 2.sledu 18.15 vyhlášení 1. sledu, poté nástup 2 sledu. 18.30 zahájení závodu 2 sledu.

I. kategorie

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Červenková Agnes Eleanor 2018 TJ Frenštát pod Radhoštěm Chramostová a kol.
2 Hendrychová Sanya 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
3 Jantošová Lilian 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
4 Pizzino Kayra 2019 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
5 Švarcová Kristýna 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Chramostová, Moravcová
6 Chlubnová Natálie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
7 Kurková Barbora 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
8 Mališová Rozálie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
9 Závodná Amálie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
10 Eichlerová Elizabetha 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kabuďová, Šustalová
11 Křížková Ella 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kabuďová, Šustalová

II. kategorie

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kislaia Miroslava 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková, Krestová
2 Lukáčová Lada 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol.
3 Farný Tobiáš 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
4 Lukáš Jakub 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
5 Tornóczi Viktor 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
6 Drastichová Madlen 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
7 Novotná Tereza 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Chramostová, Tataláková

III. kategorie

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fišerová Hana 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
2 Halatová Michaela 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
3 Kopčáková Karolína 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
4 Krupová Tereza 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
5 Desenská Viktorie 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
6 Lacková Karolína 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Chramostová, Moravcová
7 Morisáková Karolína 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
8 Římanová Sofie 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
9 Stoszková Adéla 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol

IV. kategorie

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pavlínský Timothy 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol.
2 Šostáková Alexandra 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
3 Kubišová Sofie 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
4 Rabatinová Jana 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
5 Kovářová Kristýna 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol.
6 Buršíková Eliška 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
7 Bražinová Nela 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
8 Fabiánová Evelína 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková
9 Pavlády Anežka 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Turková

V. kategorie

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lee Anežka 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol.
2 Fiurášková Andrea 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková, Krestová
3 Grodzová Michaela 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková, Krestová
4 Havlíková Valerie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol
5 Kobolková Ema 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková, Krestová
6 Lorenzová Sofie 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Pazderková a kol

VI. kategorie (2019 - 2017)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kesová Marie 2017 GK KARVINÁ
2 Šustr Tereza 2017 GK KARVINÁ
3 Gelnarová Stela 2017 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
4 Porubová Alžběta 2017 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Humpolcová Amálie 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
6 Kovalová Natálie 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Moravcová, Schindlerová.
7 Matúšková Johana 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Moravcová, Schindlerová.
8 Dohnalová Emma 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv.
9 Humpolcová Stella 2018 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
10 Jandová Willien 2018 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
11 Sýkorová Emma 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Kabuďová, Moravcová
12 Thinová Zoe 2019 TJ Frenštát pod Radhoštěm Chramostová, Tataláková
13 Marschavellová Veronika 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
14 Cvičková Julie 2017 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.

VII. kategorie (2016 - 2015)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hejdová Eliška 2015 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
2 Kozubková Hana 2015 GK KARVINÁ
3 Fejfarová Viktorie 2016 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
4 Koklesová Eliška 2015 T.J. Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů
5 Kyselá Viktorie 2015 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
6 Bílková Tereza 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
7 Chýlková Bára 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
8 Zátopková Vanesa 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Moravcová, Schindlerová.
9 Dobiášová Veronika 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
10 Dobiášová Viktorie 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
11 Kašoková Ester 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková
12 Střalková Linda 2015 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
13 Židková Rozálie 2016 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová

VIII. kategorie (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bogocz Agata 2013 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
2 Brodová Agata 2014 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
3 Gemmelová Helena 2014 GK KARVINÁ
4 Kahánková Natálie 2013 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
5 Tyrlíková Dominika 2013 GK KARVINÁ
6 Výkrutíková Sofia 2014 GK KARVINÁ
7 Bílková Nikola 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
8 Fabiánová Ema 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
9 Oláhová Sofie 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
10 Poláková Kateřina 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.
11 Rozbrojová Nikol 2014 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová a kol.

IX. kategorie (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kúchenová Viktorie 2012 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
2 Podstawková Anna 2012 GK KARVINÁ Groš, Kalmusová
3 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
4 Rozumková Eliška 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
5 Wolfová Sofie 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
6 Žáčková Veronika 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm kolektiv
7 Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková, Pazderková