Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP

sportovní gymnastika žen
 24.1.2016
 pořadatel: TJ Sokol Šestajovice
 adresa: Ul. U Váhy, 250 92 Šestajovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.1.2016
 elektronické výsledky
První ročník závodu gymnastických dvojic. Jak název napovídá, jedná se závod dvoučlenných družstev. Jak závody s motem "Gymnastická dvojčata, aneb ve dvou se to lépe cvičí" probíhají? Dvě gymnastky z TJ v dané kategorii utvoří družstvo. Každá ze závodnic zacvičí na dvou nářadích dle vlastního výběru, přičemž dohromady musí absolvovat cvičení na všech čtyřech nářadích. Závodu se mohou účastnit ročníky 2010-2003,vypsány jsou 4 kategorie ve dvou závodních skupinách. Do přihlášky (do poznámky) je nutno uvést u jména závodnice, v jakých dvou disciplínách bude závodit. Více informací v rozpisu. Těšíme se na Vás v nové sportovní hale v Šestajovicích (Praha-východ).

Seznam přihlášek

Mimi (2010 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Pavlátová Marie 2009 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
2 GK Vítkovice Recmanová Johana 2009 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
3 TJ Doksy Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
4 TJ Doksy Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
5 TJ Doksy B Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
6 TJ Doksy B Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
7 TJ Doksy C Réblová Klára 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
8 TJ Doksy C Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
9 TJ Pedagog Modřany Ema Mrázová 2009 TJ Pedagog Modřany
10 TJ Pedagog Modřany Pavelková Sofie 2010 TJ Pedagog Modřany
11 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová Silvie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
12 TJ Sokol Horní Počernice Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
13 TJ Sokol Horní Počernice B Schmidtová Sára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
14 TJ Sokol Horní Počernice B Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová
15 TJ Sokol Horní Počernice C Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
16 TJ Sokol Horní Počernice C Kellerová Laura 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
17 TJ Sokol Šestajovice Nováková Táňa 2010 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
18 TJ Sokol Šestajovice Ratajová Kateřina 2010 TJ Sokol Šestajovice
19 TJ Sokol Šestajovice B Měšťánková Kristýna 2009 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
20 TJ Sokol Šestajovice B Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Šestajovice Brabencová, Chroustová
21 TJ Sokol Šestajovice C Miláčková Eliška 2010 TJ Sokol Šestajovice
22 TJ Sokol Šestajovice C Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Šestajovice Brabencová, Chroustová
23 TJ Sokol Šestajovice D Bernardová Aneta 2010 TJ Sokol Šestajovice
24 TJ Sokol Šestajovice D Štindlová Karolína 2010 TJ Sokol Šestajovice
25 TJ Sokol Šestajovice E Horáková Šárka 2009 TJ Sokol Šestajovice
26 TJ Sokol Šestajovice E Sikorová Sára 2009 TJ Sokol Šestajovice Brabencová, Chroustová
27 TJ Tourist Říčany Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Cirkvová
28 TJ Tourist Říčany Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

Mimi+ (2008 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
2 GK Vítkovice Moocová Sára 2007 GK Vítkovice Žitníková, Prutkayová
3 GK Vítkovice B Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
4 GK Vítkovice B Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
5 GK Vítkovice C Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Kaczorová, Mamčařová
6 GK Vítkovice C Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Mamčařová
7 TJ Bohemians Praha Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
8 TJ Bohemians Praha Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
9 TJ Bohemians Praha B Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
10 TJ Bohemians Praha B Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
11 TJ Pedagog Modřany Tyšerová Dorotka 2008 TJ Pedagog Modřany
12 TJ Pedagog Modřany Pavelková Jolanka 2007 TJ Pedagog Modřany
13 TJ Pedagog Modřany B Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany
14 TJ Pedagog Modřany B Běhalová Nikola 2007 TJ Pedagog Modřany
15 TJ Pedagog Modřany C Horáková Lucie 2007 TJ Pedagog Modřany
16 TJ Sokol Horní Počernice Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
17 TJ Sokol Horní Počernice Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
18 TJ Sokol Horní Počernice B Pechanová Viktorie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová, Řeřichová
19 TJ Sokol Horní Počernice B Sojková Helena 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová, Řeřichová
20 TJ Sokol Plzeň I Vojáčková Lucie 2008 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
21 TJ Sokol Plzeň I Petrášková Tereza 2008 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
22 TJ Sokol Plzeň I B Baumrukrová Nicol 2008 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
23 TJ Sokol Plzeň I B Váchová Amélie 2008 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
24 TJ Sokol Plzeň I C Zimová Barbora 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
25 TJ Sokol Plzeň I C Kacbundová Veronika 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
26 TJ Sokol Plzeň I D Feršteková Eliška 2008 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
27 TJ Sokol Plzeň I D Štejrová Dominika 2009 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
28 TJ Sokol Plzeň I E Zavadilová Anna 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
29 TJ Sokol Plzeň I E Špalová Kateřina 2007 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
30 TJ Sokol Poděbrady B Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
31 TJ Sokol Poděbrady B Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
32 TJ Sokol Poděbrady C Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Novotná, Konečná
33 TJ Sokol Poděbrady C Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
34 TJ Sokol Poděbrady1 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
35 TJ Sokol Poděbrady1 Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
36 TJ Sokol Šestajovice B Horáková Lucie 2008 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
37 TJ Sokol Šestajovice B Měšťánková Barbora 2008 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
38 TJ Sokol Vysoké Mýto Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto
39 TJ Sokol Vysoké Mýto Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto
40 TJ Sokol Vysoké Mýto B Zavoralová Klára 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto
41 TJ Sokol Vysoké Mýto B Zemanová Amálie 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto
42 TJ Tourist Říčany Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
43 TJ Tourist Říčany Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
44 TJ Tourist Říčany C Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
45 TJ Tourist Říčany C Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

Žákyně I (2006 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice B Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
2 GK Vítkovice B Skleničková Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová
3 GK Vítkovice C Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová
4 GK Vítkovice C Tihelková Kristýna 2005 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková
5 GK Vítkovice C Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Žitníková, Prutkayová
6 GK Vítkovice C Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová
7 Mix Bohemians-SHP Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
8 Mix Bohemians-SHP Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
9 TJ Bohemians Praha Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
10 TJ Bohemians Praha Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
11 TJ Doksy Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
12 TJ Doksy Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
13 TJ Doksy B Listoňová Aneta 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
14 TJ Doksy B Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
15 TJ Pedagog Modřany Bicanová Lucie 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
16 TJ Pedagog Modřany Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
17 TJ Pedagog Modřany B Vrecionová Alžběta 2005 TJ Pedagog Modřany
18 TJ Pedagog Modřany B Ulrychová Agáta 2005 TJ Pedagog Modřany Šilínková Božena
19 TJ Sokol Horní Počernice Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
20 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
21 TJ Sokol Plzeň I Fialová Klára 2006 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
22 TJ Sokol Plzeň I Voříšková Veronika 2006 TJ Sokol Plzeň I kolektiv
23 TJ Sokol Šestajovice Komínková Tereza 2006 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
24 TJ Sokol Šestajovice Měšťánková Veronika 2005 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová
25 TJ Sokol Vysoké Mýto Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
26 TJ Sokol Vysoké Mýto Zemanová Lucie 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
27 TJ Sokol Vysoké Mýto B Balcarová Marie 2006 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
28 TJ Sokol Vysoké Mýto B Doležalová Zuzana 2006 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková

Žákyně II (2004 - 2003)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Štroblíková Renáta 2004 GK Vítkovice Prutkayová
2 GK Vítkovice Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Grmelová
3 TJ Doksy Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
4 TJ Doksy Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 TJ Doksy B Grohová Nela 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
6 TJ Doksy B Petrusová Kateřina 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
7 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
8 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
9 TJ Sokol Horní Počernice B Kuchařová Aneta 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
10 TJ Sokol Horní Počernice B Zouzalová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
11 TJ Sokol Vysoké Mýto Hejkrlíková Adéla 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
12 TJ Sokol Vysoké Mýto Veselá Ema 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři