Česká gymnastická federace

Akce

27.11.2020 - 28.11.2020 SGM

SGM Future Cup - ZRUŠENO

27.11.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 3.část

28.11.2020 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Memoriál V. Medové - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Mikulášský dvojboj ZRUŠENO

28.11.2020 TR

TRA 3. Český pohár - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje (VS)

29.11.2020 SGZ

SGŽ Finále Přeboru ČOS - ZRUŠENO

29.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4) - ZRUŠENO

29.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR družstev - ZRUŠENO

5.12.2020 - 6.12.2020 SGZ

SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga - ZRUŠENO

5.12.2020 TR

Czech Elite / Masters / Finále nejlepších - ZRUŠENO

5.12.2020 - 6.12.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ZRUŠENO

5.12.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ZRUŠENO

6.12.2020 TG

Mikulášský Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

9.12.2020 - 13.12.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů

12.12.2020 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O - s politováním zrušeno

12.12.2020 SGZ

Memoriál P. Kouby

12.12.2020 SPL

Mistrovství ČR

12.12.2020 SGZ

Gymnastické naděje

12.12.2020 AG

AKR Mistrovství ČR

12.12.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

12.12.2020 - 13.12.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.13

13.12.2020 SGZ

Klokánkova kapsa

13.12.2020 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

13.12.2020 SGZ

SGŽ Memoriál M. Brdíčkové-Šplíchalové

13.12.2020 SGZ

SGŽ Župní závod J. Šplíchala

17.12.2020 - 20.12.2020 SGZ

Mistrovství Evropy juniorek a žen

19.12.2020 SGM, SGZ

Vánoční Závod

Reklama

Přebor Prahy jednotlivkyň

sportovní gymnastika žen
 29.5.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
 adresa: Na Balkáně 812, Žižkov
 přihlášky prostřednictvím GISu do 25.5.2016
 elektronické výsledky
úprava časového pořadu I.sled - mladší žákyně závod 9:20 II.sled - starší žákyně a kadetky, po skončení I. sledu proběhne organizované rozcvičení a následně závod. Závod probíhá s pauzou - v době pauzy se mohou starší žákyně rozcvičovat na hrazdě (vyjma závodu kadetek na hrazdě). Ihned po skončení závodu proběhne závod na hrazdě starších žákyň. III.sled - žákyně A, žákyně B, juniorky B, ženy B a MT. POZOR ruší se IV sled. Všechny kategorie III. sledu prezence do 13:00 hod, rozcvičení bude volné.
logo_Praha.png

Seznam přihlášek

mladší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Něčajeva Jasmina 2008 AC Sparta Praha Humlová,Kopáčová
2 Plevová Valerie 2007 AC Sparta Praha Humlová,Kopáčová
3 Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Humlová,Kopáčová
4 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková, Konečný
5 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková, Konečný
6 Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
7 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
8 Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
9 Nagelová Monika 2009 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
10 Pilařová Eliška 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
11 Vlasáková Nikola 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
12 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
13 Flachsová Linda 2008 TJ Bohemians Praha Libichová
14 Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
15 Novotná Magdaléna 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
16 Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
17 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Slovan Praha Novotná, Rulfová
18 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
19 Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
20 Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
21 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
22 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
23 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
24 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
25 Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
26 Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
27 Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
28 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
29 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
30 Šilhánová Anna 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
31 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
32 Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
33 Arazimová Denise 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová
34 Vondráková Lada 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová
35 Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
36 Jeřábková Nikol 2007 TJ Sokol Žižkov II Libichová

starší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Prokopová Claudia 2007 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Divišek Ronja 2008 SK Hradčany Opočenská
4 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská
5 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská, Lipsanova
6 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská
7 Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Ramba, Opočenská
8 Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
9 Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
10 Malivánková Tereza 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
11 Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
12 Sýkorová Ema 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
13 Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
14 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
15 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
16 Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
17 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
18 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
19 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
20 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
21 Bartůšková Nicol 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
22 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
23 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
24 Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
25 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
26 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
27 Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
28 Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

žákyně A (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
3 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
4 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
5 Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa
6 Pastrňáková Julie 2005 TJ Sokol Kampa Novotná

kadetky (2006 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Dvořáková Hana
2 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
3 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
4 Derková Sabina 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
5 Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
6 Pokorná Andrea 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
7 Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Miškovic

žákyně B (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková, Konečný
2 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková, Konečný
3 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková, Konečný
4 Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková, Konečný
5 Kubíková Rozálie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Žádný
6 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Žádný
7 Raschová Klára 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
8 Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
9 Králová Natálie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
10 Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová

juniorky B (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
2 Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Miškovic

ženy B (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pekarčiková Anna 2000 TJ Bohemians Praha Žifčák
2 Opočenská Kristýna 1993 TJ Bohemians Praha Žifčák
3 Bezstarosti Lenka 1999 TJ Bohemians Praha Žifčák
4 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková
5 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
6 Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská
7 Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa Miškovic
8 Janovská Karolína 1998 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková

starší žákyně - hrazda (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Prokopová Claudia 2007 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
4 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
5 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
6 Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
7 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
8 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
9 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
10 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
11 Bartůšková Nicol 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
12 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
13 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
14 Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
15 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
16 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
17 Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
18 Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

juniorky A (2003 - 2001)

ženy MT (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Majerechová Romana 1999 AC Sparta Praha Dvořáková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři