Česká gymnastická federace

Akce

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

10.8.2020 - 20.8.2020 SGZ

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

21.8.2020 - 31.8.2020 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

23.8.2020 - 29.8.2020 TR

TRA Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

Reklama

MČR ve sportovní gymnastice žen VS

sportovní gymnastika žen
 18.6.-19.6.2016
 pořadatel: Třinec
 přihlášky prostřednictvím GISu do 6.6.2016
 elektronické výsledky
kategorie: st. žákyně, žákyně A, žákyně B, juniorky B, ženy B

Seznam přihlášek

STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Hana Dvořáková
2 Prokopová Claudia 2007 AC Sparta Praha Hana Dvořáková
3 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
4 Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková
5 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková
6 Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková
7 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková
8 Kozáková Kristýna 2007 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
9 Gálová Linda 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Blatecká, Procházková
10 Hajdinová Karolína 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
11 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
12 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
13 Krupová Klaudie 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmova
14 Makovičková Patricie 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
15 Rejlková Iveta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
16 Fukačová Adéla 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra a kol.
17 Orlová Nikol 2007 KSG Moravská Slavia Brno Václavíková Věra a kol.
18 Krumpholzová Justýna 2006 KSG SK Přerov
19 Gryčová Eliška 2006 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
20 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská
21 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská, Panský
22 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Panský, Opočenská
23 Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Panský, Opočenská
24 Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
25 Dánielová Lenka 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová
26 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
27 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
28 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
29 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
30 Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková
31 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
32 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
33 Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
34 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
35 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
36 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
37 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
38 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
39 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
40 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
41 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
42 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
43 Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
44 Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
45 Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila
46 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
47 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
48 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
49 Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová
50 Hepnarová Karolína 2007 TJ Prostějov Ponížilová
51 Brožová Nelly 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
52 Kočí Tereza 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
53 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
54 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
55 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
56 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
57 Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
58 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
59 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
60 Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
61 Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Podpěra
62 Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Podpěra
63 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová

ZÁKYNĚ A (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
4 Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
5 Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková
6 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková
7 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
8 Chaloupková Denisa 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
9 Makovičková Patricie 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
10 Nováková Barbora 2005 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
11 Strýhalová Agáta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
12 Hocelíková Uršula 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová
13 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
14 Janáková Dominika 2006 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
15 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
16 Mrázková Hana 2005 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
17 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
18 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
19 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
20 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
21 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
22 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
23 Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
24 Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová
25 Štěpánová Anežka 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
26 Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
27 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
28 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
29 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák
30 Vážanová Emma 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
31 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
32 Dufková Markéta 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová
33 Kocková Vanessa 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová
34 Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa
35 Pastrňáková Julie 2005 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
36 Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá
37 Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá
38 Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá
39 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
40 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
41 Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková
42 Brabcová Veronika 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček

ŽÁKYNĚ B (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tihelková Kristýna 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Žitníková, Kaczorová
3 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
4 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
5 Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková
6 Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
7 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
8 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
9 Válková Tereza 2004 KSG SK Přerov
10 Jaklová Klára 2004 KSG SK Přerov
11 Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
12 Lazar Mara 2005 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
13 Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M.
14 Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová
15 Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
16 Kozlová Lucie 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová
17 Matoušková Kateřina 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová
18 Orliczková Anna 2005 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
19 Pszczolková Natálie 2004 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková
20 Toušková Taťána 2004 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
21 Křibíková Lucie 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová M.
22 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková
23 Gábová Natálie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
24 Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
25 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
26 Pokorná Eva 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
27 Bauerová Karin 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
28 Horáková Monika 2005 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
29 Khrabrová Anna 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
30 Kinčlová Tereza 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
31 Sirůčková Anna 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
32 Pavlíčková Anna 2004 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
33 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková, Žádný
34 Raschová Klára 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný
35 Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný
36 Šiková Barbora 2006 TJ Sokol Domažlice Šik
37 Králová Natálie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
38 Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková
39 Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
40 Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
41 Košťálová Gabriela 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá
42 Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
43 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
44 Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
45 Chárová Kateřina 2004 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
46 Kavalcová Michaela 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
47 Fialová Klára 2006 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová
48 Zvěřinová Emma 2005 TJ Sokol Plzeň I Zvěřinová
49 Hošková Barbora 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová
50 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
51 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

JUNIORKY B (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Grmelová
2 Kněžková Agáta 2003 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková
3 Veselá Veronika 2002 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková
4 Houšková Nikol 2003 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
5 Chudá Viktoria 2002 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
6 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
8 Pompová Julie 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
9 Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
10 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
11 Grohová Nela 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
12 Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka
13 Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová Radka
14 Petrusová Kateřina 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
15 Seidlová Anna 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
16 Svobodová Klára 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
17 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný
18 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
19 Sakhová Radana 2002 TJ Sokol Kampa Miškovic
20 Kubínová Lucie 2001 TJ Sokol Kladno Kacálková
21 Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
22 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
23 Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
24 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
25 Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
26 Žáčková Vendula 2003 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová
27 Peigerová Klára 2003 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
28 Balcarová Eliška 2001 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová
29 Urbánková Natálie 2003 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
30 Chrastinová Lucie 2003 TJ Sokol Příbram K.Jíchová
31 Podlahová Karolína 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

ŽENY B (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová
2 Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
3 Michnová Julie 1998 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
4 Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
5 Šťastná Aneta 1994 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
6 Bezstarosti Lenka 1999 TJ Bohemians Praha Žifčák
7 Opočenská Kristýna 1993 TJ Bohemians Praha Žifčák
8 Pekarčiková Anna 2000 TJ Bohemians Praha Žifčák
9 Vidmuchová Markéta 1999 TJ Prostějov Lukášová
10 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný
11 Beňušíková Tereza 2000 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová
12 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 Doležalová Kateřina 2000 TJ Sokol Chrudim Linková
14 Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa Miškovic
15 Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská
16 Lisá Dominika 1996 TJ Sokol Kladno Kacálková
17 Jeličová Brigita 2000 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
18 Doskočilová Noemi 2000 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři