Česká gymnastická federace

Akce

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

17.10.2021 TR

TRA Podzvičínský skokánek

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

Reklama

Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

sportovní gymnastika žen
 31.1.2016
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 25.1.2016
 elektronické výsledky
Memoriál J. Mládka - kvalifikace a finále na kladině, Memoriál J. Šafáře - kvalifikace a finále na prostných. Ročník nar. 2004 se může přihlásit jen do jedné kategorie. Závodnici lze přihlásit jen na závod na jednom nářadí, v případě závodu na obou nářadích nutno přihlásit na každé zvlášť.

Seznam přihlášek

Kladina- I. kat. 2008-2004 (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
2 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
3 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
4 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
5 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
6 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
7 Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
8 Bauerová Karin 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
9 Horáková Monika 2005 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
10 Khrabrová Anna 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
11 Kinčlová Tereza 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
12 Pokorná Eva 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
13 Sirůčková Anna 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
14 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
15 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
16 Bartůšková Nicol 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
17 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
18 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
19 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
20 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
21 Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
22 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
23 Zelenay Simona 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
24 Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
25 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
26 Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

Kladina- II. kat. 2004 a st. (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Filipová Michaela 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
2 Seidlová Anna 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
3 Svobodová Klára 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
4 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
5 Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
6 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
7 Černická Anna 2003 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
8 Kopecká Eva 1996 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká
9 Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
10 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
11 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
12 Kadlecová Miroslava 1977 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

Prostná - I. kat. 2008-2004 (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
2 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
3 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
4 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
5 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
6 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
7 Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
8 Bauerová Karin 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
9 Horáková Monika 2005 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
10 Khrabrová Anna 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
11 Kinčlová Tereza 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
12 Pokorná Eva 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
13 Sirůčková Anna 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
14 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
15 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
16 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
17 Bartůšková Nicol 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
18 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
19 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
20 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
21 Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
22 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
23 Zelenay Simona 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
24 Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
25 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

Prostná - II. kat. 2004 a st. (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Filipová Michaela 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
2 Seidlová Anna 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
3 Svobodová Klára 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
4 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P.
5 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
6 Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
7 Kopecká Eva 1996 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká
8 Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
9 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
10 Kadlecová Miroslava 1977 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
11 Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

Kladina- I. kat. - FINÁLE

Kladina- II. kat. - FINÁLE

Prostná - I. kat. - FINÁLE

Prostná - II. kat. - FINÁLE

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři