Na hlavní obsah

O zlatou placku 2016


nejmladší žáci I (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šik Marek 2009 TJ Sokol Domažlice Daniel Šik
2 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková
3 Šafárik Robin 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková
4 Vesecký Robin 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková

nejmladší žáci II (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
2 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
5 Novák Jan 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Rousek Matyáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
8 Bošek Jaroslav 2008 TJ Sokol Domažlice Daniel Šik
9 Janák Daniel 2008 TJ Sokol Domažlice Daniel Šik
10 Vimr Matyáš 2008 TJ Sokol Rokycany
11 Svoboda Jonáš 2007 TJ Sokol Rokycany
12 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
13 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
14 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
15 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
16 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
17 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
18 Šmíd Michal 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
19 Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
20 Vlášek Jiří 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová

mladší žáci (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
2 Tomáš Ondra 2006 Merkur České Budějovice Erhart
3 Bouška Jakub 2006 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
4 Nečas Maxmilián 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
5 Oťahel Tomáš 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
6 Jurčík Šimon 2005 Merkur České Budějovice Stráský, Filler
7 Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak
8 Brázdil Matyáš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
9 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
10 Matoušek Aleš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
11 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

starší žáci (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
3 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
5 Vlček Tomáš 2002 Merkur České Budějovice Erhart
6 Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak
7 Neumann Antonín 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak
8 Iordatiy Heorhiy 2004 TJ Sokol Rokycany Potomak
9 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
10 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

dorostenci (2001 - 1998)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klabouch Matěj 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Tomaschko Lukáš 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko