Česká gymnastická federace

Akce

17.4.2021 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Morava

17.4.2021 SGZ

Velká cena Hradce Králové

17.4.2021 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Čechy

21.4.2021 - 25.4.2021 SGM, SGZ

Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice 2021

24.4.2021 SGM

Liberecký pohár

29.4.2021 - 2.5.2021 TR

TRA Mistrovství Evropy

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

Reklama

MČR ve sportovní gymnastice žen A

sportovní gymnastika žen
 30.5.-31.5.2015
 pořadatel: Brno
 adresa: Sportovní hala T.J. Sokol Brno I., Kounicova 20/22, Brno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 24.5.2015
 elektronické výsledky
kategorie: kadetky, juniorky A, ženy MT
plakat-MCR2015-(zeny-muzi-juniori)-WEB.jpg

Seznam přihlášek

kadetky - volné sestavy (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jadrníčková Sarah 2003 GK Vítkovice Prutkayvá
2 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Veselá Veronika 2002 Gymnastický klub Šumperk Urbanová
4 Zajacová Viktorie 2001 SG TJ Třinec
5 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
7 Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Trávníčková Barbora 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
9 Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
10 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
11 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
12 Huslarová Natálie 2003 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
13 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko
14 Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko
15 Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko
16 Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
17 Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná
18 Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Novotná
19 Sedláková Eliška 2003 TJ Sokol Kampa Libichová
20 Šritterová Adéla 2003 TJ Sokol Kampa Libichová

kadetky - povinné sestavy (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Veselá Veronika 2002 Gymnastický klub Šumperk Urbanová
3 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
5 Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Trávníčková Barbora 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
7 Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
8 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
9 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
10 Huslarová Natálie 2003 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
11 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko
12 Husáková Barbora 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Tcholakova, Nazarenko
13 Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko
14 Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Nazarenko
15 Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
16 Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Novotná
17 Sedláková Eliška 2003 TJ Sokol Kampa Libichová
18 Šritterová Adéla 2003 TJ Sokol Kampa Libichová

juniorky A (2002 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ringerová Viktorie 2000 GK Vítkovice Farana, Grmelová, Mayerhoferová
2 Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Farana, Grmelová, Mayerhoferová
3 Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Kršková Aneta 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 Křížová Kateřina 2002 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Šustáková Zuzana 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
7 Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
8 Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
9 Kühnová Marie 2000 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
10 Měrková Adéla 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
11 Měrková Vendula 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
12 Šebáková Veronika 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
13 Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov Musil, Lukášová, Bugárová
14 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Musil, Lukášová, Bugárová
15 Fišerová Barbora 2000 TJ Sokol Kampa Dvořáková

ženy - mistrovská třída (1999 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Majerechová Romana 1999 AC Sparta Praha Hana Dvořáková
2 Drápalová Veronika 1997 T.J. Sokol Brno I Janečková
3 Fialová Petra 1998 T.J. Sokol Brno I Janečková
4 Kányai Anna Mária 1998 T.J. Sokol Brno I Janečková
5 Pálešová Kristýna 1991 T.J. Sokol Brno I Janečková
6 Cenková Veronika 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
7 Hájková Julie 1999 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
8 Mičková Eva 1999 TJ Prostějov Musil, Lukášová, Bugárová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři