Česká gymnastická federace

Akce

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

10.8.2020 - 20.8.2020 SGZ

Tréninkový kemp UEG

Reklama

Přebor hl.m. Praha SGŽj

sportovní gymnastika žen
 9.10.2016
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.10.2016
 elektronické výsledky
Podzimní Přebor Prahy výkonnostních stupňů ZS, VS1, VS2, VS3, VS1st, VS2st, VS3st. Kromě ZS, povolen start pouze závodnicím, které nemají splněn daný VS

Seznam přihlášek

Základní stupeň (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
4 Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
5 Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
6 Čehová Amélie 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
7 Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
8 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
9 Bultová Luisa 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Schwarzová,Engelová
10 Karakolevova Ella Beata 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Schwarzová,Engelová
11 Rodová Constance 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Schwarzová,Engelová
12 Kašpárková Delfína 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I
13 Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
14 Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
15 Podoubská Viktorie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Voáčková M.

mladší žákyně VS1 (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
2 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková
3 Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
4 Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
5 Jandová Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
6 Češková Nela 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
7 Jakabová Michaela 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Schwarzová,Engelová
8 Pavonne Nicoletta 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Schwarzová,Engelová
9 Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
10 Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
11 Tillová Zoe 2008 TJ Sokol Žižkov II Petráková
12 Svobodová Marie 2008 TJ Sokol Žižkov II Petráková
13 Budaiová Nikola 2007 TJ Sokol Žižkov II Bartáková, Prát

VS1 nad 9 let (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zouzalová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
2 Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
3 Macháčová Tereza 2006 TJ Sokol Kampa
4 Dbalá Anežka 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Schwarzová,Engelová
5 Jacková Lucia 2005 TJ Sokol Žižkov II Petráková
6 Marková Tereza 2002 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková
7 Majokha Alina 2004 TJ Sokol Žižkov II Petráková

starší žákyně VS2 (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Suchánková Petra 2008 SG Liberec Vrchovecká, Šoltysová
2 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská
3 Šimková Veronika 2006 SK Hradčany Opočenská
4 Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
5 Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
6 Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
7 Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
8 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
9 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
10 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
11 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
12 Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
13 Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
14 Lokvencová Tereza 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
15 Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

VS2 nad 10 let (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ulrychová Agáta 2005 TJ Pedagog Modřany Šilínková Božena
2 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
3 Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
4 Figallová Amálie 2005 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Schwarzová, Engelová

žákyně A (2007 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

VS3 nad 12 let (2003 a starší)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři