Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové

sportovní gymnastika žen
 1.5.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kolín
 přihlášky prostřednictvím GISu do 25.4.2016
 elektronické výsledky
trojboj družstev a jednotlivkyň žákyň 8 let a mladších

Seznam přihlášek

Hledáme nové talenty (2009 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Pavlátová Marie 2009 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
2 GK Vítkovice Recmanová Johana 2009 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
3 GK Vítkovice Marszolková Viktorie 2010 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
4 GK Vítkovice Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice Urbancová, Jelínková
5 Klub sportovní gymnastiky Most Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
6 Klub sportovní gymnastiky Most Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
7 Klub sportovní gymnastiky Most Kailová Aneta 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
8 Klub sportovní gymnastiky Most Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
9 Klub sportovní gymnastiky Most B Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
10 SG TJ Jičín Kopáčková Anežka 2009 SG TJ Jičín
11 SG TJ Jičín Vyziblová Amélie 2009 SG TJ Jičín
12 TJ Doksy Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
13 TJ Doksy Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
14 TJ Doksy Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
15 TJ Doksy Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
16 TJ Sokol Bedřichov Musilová Lucie 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
17 TJ Sokol Kladno Jedličková Klára 2009 TJ Sokol Kladno Jefimová
18 TJ Sokol Kladno Kárová Julie 2009 TJ Sokol Kladno Jefimová
19 TJ Sokol Kladno Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Jefimová
20 TJ Sokol Kladno Šedinová Eliška 2010 TJ Sokol Kladno Jefimová
21 TJ Sokol Kolín A Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová,Ramšáková
22 TJ Sokol Kolín A Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
23 TJ Sokol Kolín A Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
24 TJ Sokol Kolín A Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
25 TJ Sokol Kolín B Kedelidze Sofie 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
26 TJ Sokol Kolín B Ottley Anna Jesefína 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
27 TJ Sokol Kolín B Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
28 TJ Sokol Kolín B Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
29 TJ Sokol Kolín C Jelínková Adéla 2011 TJ Sokol Kolín
30 TJ Sokol Poděbrady Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
31 TJ Sokol Poděbrady Ondrová Marie 2009 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
32 TJ Sokol Poděbrady Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
33 TJ Sokol Poděbrady Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
34 TJ Sokol Příbram A Chrastinová Gabriela 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková, D.Beerová
35 TJ Sokol Příbram A Petrovicová Vanessa 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková, D.Beerová
36 TJ Sokol Příbram A Pintnerová Matylda 2009 TJ Sokol Příbram V.Pohludková, D.Beerová
37 TJ Sokol Příbram A Štěpánová Kateřina 2010 TJ Sokol Příbram V.Pohludková
38 TJ Sokol Příbram B Červená Markéta 2009 TJ Sokol Příbram
39 TJ Sokol Příbram B Hlinomazová Ema 2009 TJ Sokol Příbram
40 TJ Sokol Příbram B Jíchová Julie 2009 TJ Sokol Příbram
41 TJ Tourist Říčany A Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Cirkvová
42 TJ Tourist Říčany A Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
43 TJ Tourist Říčany A Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
44 TJ Tourist Říčany A Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
45 TJ Tourist Říčany B Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
46 TJ Tourist Říčany B Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
47 TJ Tourist Říčany B Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
48 TJ Tourist Říčany B Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

Memoriál Olgy Effenbergrové (2008 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
2 GK Vítkovice Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
3 GK Vítkovice Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
4 GK Vítkovice Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
5 SG TJ Jičín Drusanová Valerie 2008 SG TJ Jičín Karbanová, Benešová
6 SG TJ Jičín Mašátová Anna 2008 SG TJ Jičín Kodešová
7 SG TJ Jičín Vyziblová Viktoria 2008 SG TJ Jičín Karbanová,Benešová
8 TJ Sokol Bedřichov Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
9 TJ Sokol Domažlice Bauerová Šarlota 2008 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Duffková
10 TJ Sokol Domažlice Schirová Tereza 2008 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Duffková
11 TJ Sokol Domažlice Schmidtová Sára 2008 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Duffková
12 TJ Sokol Kladno Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Kacálková
13 TJ Sokol Kladno Makovská Denisa 2008 TJ Sokol Kladno Jefimová
14 TJ Sokol Kladno Škripko Agáta 2008 TJ Sokol Kladno Kacálková
15 TJ Sokol Kladno Tatíčková Anna 2008 TJ Sokol Kladno Kacálková
16 TJ Sokol Kolín Málková Agáta 2008 TJ Sokol Kolín
17 TJ Sokol Kolín Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
18 TJ Sokol Kolín Vachtová Amálie 2008 TJ Sokol Kolín
19 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Novotná, Konečná
20 TJ Sokol Poděbrady Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
21 TJ Sokol Poděbrady Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
22 TJ Sokol Poděbrady Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
23 TJ Tourist Říčany Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
24 TJ Tourist Říčany Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
25 TJ Tourist Říčany Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
26 TJ Tourist Říčany Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

Hledáme nové talenty - jednotlivkyně

Memoriál Olgy Effenbergrové - jednotlivkyně

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři