Na hlavní obsah

Znojmia Gym Cup aneb Znojemská kladinka


sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
Datum: 21.5.2016
Pořadatel: Znojemská sportovní hala
Adresa: F. J. Curie 3302/5 669 02 Znojmo Jihomoravský kraj
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 11.5.2016
elektronické výsledky

Vážení přátelé, město Znojmo slaví v letošním roce 790 let od svého založení a tedy je ve městě celá řada akcí doprovázející i oslavy 700 od narození Karla IV. Mimo jiné je na Znojemském hradě instalována výstava KORUNOVAČNÍCH KLENOTŮ, což nebývá tak často k vidění, tedy můžete volný čas mezi sledy využít k návštěvě Znojemského hradu a Rotundy sv. Kateřiny.

mimi žákyně (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ulbrichová Lara 2010 Klub sportovní gymnastiky Rosice Christová, Chmelová
2 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová, Švarcová
3 Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
4 Chocholová Sára 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová, Švarcová
5 Jelínková Lucie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
6 Kroupová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
7 Křížová Monika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
8 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová, Švarcová
9 Mahelová Kateřina 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
10 Ministrová Andrea 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
11 Procházková Nela 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
12 Spudilová Denisa 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
13 Šopíková Marie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
14 Vítková Viktorie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
15 Železná Michaela 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo kol.
16 Pelikánová Sára 2010 KSG Moravská Slavia Brno
17 Dřevojanová Anežka 2010 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Pohanková
18 Jackovičová Veronika 2010 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Pohanková
19 Šedrlová Lenka 2010 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Pohanková

žákyně - základní stupeň (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Mamčařová
2 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Mamčařová
3 Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Chmelová
4 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová, Švarcová
5 Lutz Charlotte 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová, Švarcová
6 Modrá Dominika 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová, Švarcová
7 Nachtneblová Nikol 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová, Švarcová
8 Poulová Nela 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová, Švarcová
9 Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová, Švarcová

mladší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janoutová Natálie 2009
2 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Kaczorová, Mamčařová
3 Rudinská Markéta 2007 GK Vítkovice Kaczorová, Uhrová
4 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
5 Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kotlaříková
6 Nguyen Baohan 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kotlaříková
7 Nováková Veronika 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kotlaříková
8 Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kotlaříková
9 Orawská Zuzana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kotlaříková
10 Řezáčová Valérie 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kotlaříková
11 Vinklárková Sára 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kotlaříková
12 Keprtová Nicole 2008 KSG Moravská Slavia Brno
13 Moravcová Melanie 2008 KSG Moravská Slavia Brno
14 Nepevná Michaela 2008 KSG Moravská Slavia Brno
15 Penková Tereza 2007 KSG Moravská Slavia Brno
16 Pelikánová Laura 2008 KSG Moravská Slavia Brno
17 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
18 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
19 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
20 Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
21 Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
22 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Blatecká
23 Ukropová Karolína 2007 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
24 Málková Ema 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
25 Mlčochová Gabriela 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
26 Štrosová Kateřina 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
27 Jackovičová Zuzana 2007 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
28 Juříčková Markéta Ela 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
29 Čejková Sára 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová, Jelínková

starší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hajdinová Karolína 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
2 Gálová Linda 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Blatecká, Procházková
3 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
4 Dánielová Lenka 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová
5 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
7 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
9 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

žákyně A (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
2 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík

žákyně B (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin
2 Prokešová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková
3 Božková Pavlína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
4 Černá Michaela 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
5 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
6 Geržová Aneta 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
7 Kotolová Adéla 2005 KSG Moravská Slavia Brno
8 Fialová Markéta 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
9 Chárová Kateřina 2004 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
10 Kavalcová Michaela 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
11 Molíková Simona 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
12 Štrosová Veronika 2006 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková

juniorky B (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chudá Viktoria 2002 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
2 Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
3 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
4 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
5 Peigerová Klára 2003 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková
6 Pohanková Elizabeth Aneta 2001 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková

ženy B (2000 a starší)

nejmladší žáci (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nevrkla Matouš 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla
2 Svěrák Adam 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš
3 Neumann Bartoloměj 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Muryc
4 Prchal Marek 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš
5 Grzebinski Filip 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Dolejš
6 Červinka Matyáš 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik
7 Malík Arnošt 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik
8 Kudyn Richard 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik
9 Bartošovský Jan 2009 KSG Moravská Slavia Brno
10 Jiráček Vojtěch 2008 KSG Moravská Slavia Brno
11 Michajlov Dean 2008 KSG Moravská Slavia Brno
12 Volec Adam 2008 KSG Moravská Slavia Brno

mladší žáci (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Jakubík Lukáš 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla
3 Skýva David 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla
4 Wagner Jakub 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla
5 Dolejš Vojtěch 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Muryc
6 Grzebinski Michal 2006 Klub sportovní gymnastiky Rosice Muryc
7 Kindler Samuel 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Muryc
8 Kovajlov Tibor 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik
9 Pospíšil Martin 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik
10 Buček Robert 2006 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav
11 Jančuš Vilém 2006 KSG Moravská Slavia Brno Fried Václav

starší žáci (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Švejkovský Jakub 2004 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla
2 Kovács Matěj 2004 Klub sportovní gymnastiky Rosice Muryc
3 Malč Robert 2003 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Kostik