Na hlavní obsah

Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen (kategorie C)


Ženy C (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sýkorová Barbora 1999 GT Šestajovice
2 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I Blatecká
3 Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
4 Holinková Erika 1997 TJ Doksy Klimešová Linda
5 Jakšová Michaela 1997 TJ Doksy Klimešová Linda
6 Ulrychová Emma 2000 TJ Pedagog Modřany Šilínková B.
7 Křížová Tereza 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
8 Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
9 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
10 Řezníčková Lucie 1998 TJ Sokol Chrudim Hana Staňková
11 Vyhnalová Veronika 1998 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková
12 Beránková Kristýna 1998 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
13 Vachalíková Klára 1995 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
14 Janovská Karolína 1998 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková
15 Linzerová Dominika 1999 TJ Sokol Žižkov II Prát

Juniorky C (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štýsová Eliška 2002 Klub sportovní gymnastiky Most Kopecká, Čejkoá
2 Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
3 Špinarová Veronika 2002 SG TJ Jičín Petra Kodešová
4 Havrlantová Eliška 2003 SK GK Špičková Opava Spicková
5 Lukovicsová Tereza 2002 SK GK Špičková Opava Spickova
6 Janovská Jana 2003 Spartak Děčín GSK Nehasil
7 Said Diana 2003 Spartak Děčín GSK Nehasil
8 Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa
9 Dědková Nina 2003 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
10 Špálová Ella 2003 TJ Pedagog Modřany Šilínková B.
11 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
12 Kuchařová Aneta 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
14 Štérbová Bára 2001 TJ Sokol Chrudim Linková
15 Pospíšilová Ema 2003 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
16 Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová
17 Kolaříková Barbora 2002 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová, Zvěřinová
18 Lešková Kateřina 2002 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová, Zvěřinová
19 Chotovinská Barbora 2001 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková
20 Marková Tereza 2002 TJ Sokol Žižkov II Prát
21 Fárková Kateřina 2003 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček
22 Hobzová Vanesa 2002 TJ Šumperk Pukyšová Anežka

Žákyně C (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Měšťánková Veronika 2005 GT Šestajovice Sýkorová
2 Vajnerová Barbora 2006 GT Šestajovice Sýkorová
3 Božková Pavlína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
4 Černá Michaela 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
5 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
6 Janderová Zuzana 2005 SG TJ Jičín Kodešová
7 Koschatzká Lucie 2004 SK GK Špičková Opava spicková
8 Stuchlíková Amálie 2006 SK GK Špičková Opava Spickova
9 Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
10 Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
11 Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
12 Vrecionová Alžběta 2005 TJ Bohemians Praha Šilínková
13 Cibulková Nela 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
14 Knapová Elisabet 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
15 Listoňová Aneta 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
16 Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda
17 Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila
18 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
19 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
20 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
21 Holotová Michaela 2006 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
22 Jelínková Tereza 2007 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
23 Moulisová Amálie 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
24 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
25 Slavíková Klára 2005 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
26 Vozková Tatiana 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
27 Ulrychová Agáta 2005 TJ Pedagog Modřany Šilínková Božena
28 Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
29 Antlová Julie 2006 TJ Praděd Bruntál
30 Horáčková Veronika 2006 TJ Praděd Bruntál
31 Langová Vendula 2006 TJ Praděd Bruntál
32 Mecová Vendula 2005 TJ Praděd Bruntál
33 Škultety Ester 2006 TJ Praděd Bruntál
34 Zavadilová Daniela 2005 TJ Praděd Bruntál
35 Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
36 Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
37 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
38 Picková Magdaléna 2004 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
39 Dvořáková Valentýna 2007 TJ Slovan Karlovy Vary
40 Žáková Tereza 2006 TJ Slovan Karlovy Vary
41 Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková, Žádný
42 Delattre Noelia 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný
43 Kubíková Rozálie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková, Žádný
44 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
45 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
46 Gupta Banisha 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
47 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
48 Zouzalová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
49 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
50 Králová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
51 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
52 Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
53 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
54 Seidlová Andrea 2006 TJ Sokol Hradec Králové Wildová,Kubiasová
55 Silberová Aneta 2006 TJ Sokol Hradec Králové Wildová,Kubiasová
56 Wildová Adéla 2006 TJ Sokol Hradec Králové Polanská,Dvořáková
57 Šimonová Barbora 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
58 Horová Viktorie 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová, Benešová, Jelínková
59 Molíková Simona 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová, Benešová, Jelínková
60 Štrosová Veronika 2006 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová, Benešová, Jelínková
61 Jičínská Markéta 2005 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
62 Klecová Johana 2004 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
63 Nadrchalová Vanesa 2006 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
64 Pospíšilová Julie 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
65 Sochová Jana 2005 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
66 Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
67 Efrati Toar Lea 2004 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
68 Figallová Amálie 2005 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Engelová
69 Chmelařová Hana 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Engelová
70 Skořepová Hermína 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
71 Balcarová Marie 2006 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
72 Doležalová Zuzana 2006 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
73 Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
74 Veselá Ema 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
75 Vaňhová Romana 2004 TJ Sokol Žižkov II Prát
76 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela a kol.
77 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela a kol.
78 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka, Záhorková Jana
79 Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Pražáková Jana
80 Minolová Lucie 2004 TJ Šumperk Gacho Adriana
81 Šérová Eliška 2005 TJ Šumperk Pražáková Jana
82 Švejkovská Barbora 2007 TJ Šumperk Pražáková Jana