Na hlavní obsah

GK Vítkovice Cup


1. kat - žákyně A (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová
4 Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
5 Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
6 Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
7 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
9 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
10 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
11 Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
12 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
13 Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová
14 Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
15 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
17 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
18 Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
19 Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková

1. kat - žákyně B (2006 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
2 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
3 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
4 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
6 Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
7 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
8 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
9 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
10 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
11 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
12 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková

2.kat - kadetky - nominace OHC (2001 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
2 Jelínková Kateřina 2001 T.J. Sokol Brno I Janečková
3 Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
5 Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Kršková Aneta 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
7 Trávníčková Barbora 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
8 Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
9 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
10 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
11 Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
12 Měrková Adéla 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
13 Měrková Vendula 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
14 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
17 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
18 Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná
19 Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová

3.kat - juniorky a ženy (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová
2 Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Grmelová
3 Kněžková Agáta 2003 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
4 Veselá Veronika 2002 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Cenková Veronika 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
6 Mičková Eva 1999 TJ Prostějov Lukášová
7 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová