Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha - ZRUŠENO

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

GK Vítkovice Cup

sportovní gymnastika žen
 15.10.2016
 pořadatel: GK Vítkovice
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

1. kat - žákyně A (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová
4 Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
5 Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
6 Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
7 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
9 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
10 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
11 Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
12 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
13 Joannidu Niki 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová
14 Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
15 Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
17 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
18 Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
19 Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková

1. kat - žákyně B (2006 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
2 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
3 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
4 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá
6 Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
7 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
8 Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
9 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
10 Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
11 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
12 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková

2.kat - kadetky - nominace OHC (2001 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
2 Jelínková Kateřina 2001 T.J. Sokol Brno I Janečková
3 Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
5 Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Kršková Aneta 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
7 Trávníčková Barbora 2003 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
8 Marešová Natalie 2002 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
9 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
10 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
11 Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
12 Měrková Adéla 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
13 Měrková Vendula 2001 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko
14 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
17 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
18 Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná
19 Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová

3.kat - juniorky a ženy (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová
2 Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Grmelová
3 Kněžková Agáta 2003 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
4 Veselá Veronika 2002 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Cenková Veronika 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
6 Mičková Eva 1999 TJ Prostějov Lukášová
7 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři