Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

24.11.2019 SGM

SGM Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGZ Přebor Olomouckého kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGM, SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

Reklama

Přebor města Ostravy

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 15.5.2016
 pořadatel: GK Vítkovice
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Začínající žákyně A - 2011 a ml. (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zlatohlávková Ester 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Filipcová Stella 2011 GK Vítkovice Jelínek, Urbancová
4 Nováková Ema 2011 GK Vítkovice Jelínek, Urbancová
5 Novotná Sára Anna 2011 GK Vítkovice Jelínek, Urbancová
6 Raková Linda 2011 GK Vítkovice Jelínek, Urbancová
7 Múlerová Natálie 2012 GK Vítkovice Kaczorová
8 Horňáková Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
9 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
10 Lokajová Valérie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
11 Bittová Ema 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
12 Jankovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba

Začínající žákyně A - 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bědajanková Laura 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice Jelínek, Urbancová
3 Hlobilová Viktorie 2010 GK Vítkovice Jelínek, Urbancová
4 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice Jelínek, Urbancová
5 Buchtová Viktorie 2010 GK Vítkovice Kaczorová
6 Menšíková Anna 2010 GK Vítkovice Kaczorová
7 Bačíková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
8 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
9 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
10 Schneider Valérie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
11 Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba
12 Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba
13 Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba

Začínající žákyně B (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kusáková Jana 2009 GK Vítkovice Mamčařová
2 Stekerová Karolína 2009 GK Vítkovice Mamčařová
3 Benková Natálie 2010 GK Vítkovice Mamčařová
4 Jurgová Julie 2010 GK Vítkovice Mamčařová
5 Krainová Pavlína 2010 GK Vítkovice Mamčařová
6 Stuchlá Marie 2010 GK Vítkovice Mamčařová
7 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
8 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

Mládež - dívky 2006 a st. (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Baniková Nikola 2004 GK Vítkovice Nováková, Lišková
2 Branná Zuzana Adriana 2004 GK Vítkovice Nováková, Lišková
3 Kotalová Adéla 2003 GK Vítkovice Nováková, Lišková
4 Pavlisková Linda 2006 GK Vítkovice Nováková, Lišková
5 Petrušková Kateřina 2003 GK Vítkovice Nováková, Lišková
6 Pustková Barbora 2003 GK Vítkovice Nováková, Lišková
7 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Mamčařová
8 Asenová Etela 2004 GK Vítkovice Mamčařová
9 Kohut Sandra 2006 GK Vítkovice Kaczorová

Začínající žáci A (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hudeczek Filip 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Chum Milan 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Papoušek Antonín 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Filip Richard 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Stavárek Marek 2010 GK Vítkovice Kaczorová

Začínající žáci B (2006 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jendřejek Richard 2007 GK Vítkovice Staufčík
2 Ryška Jan 2008 GK Vítkovice Staufčík
3 Savelyev Saveliy 2007 GK Vítkovice Staufčík
4 Szöke Filip 2006 GK Vítkovice Staufčík
5 Bednář Alex 2007 GK Vítkovice Staufčík
6 Grejták Kristián 2008 GK Vítkovice Staufčík
7 Kolek Matěj 2007 GK Vítkovice Staufčík
8 Píša Ondřej 2006 GK Vítkovice Staufčík
9 Rydrych Václav 2008 GK Vítkovice Staufčík
10 Buchta Bartoloměj 2008 GK Vítkovice Kaczorová

Mladší žáci (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Leikep Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
3 Staufčík Jiří 2005 GK Vítkovice Kopec

Žákyně ZS 5-6 let (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marszolková Viktorie 2010 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
2 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

Žákyně ZS 7-9 let (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
2 Pavlátová Marie 2009 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
3 Recmanová Johana 2009 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
4 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
6 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
7 Žáková Zuzana 2008 GK Vítkovice Mamčařová
8 Novotná Rebeca 2007 GK Vítkovice Mamčařová
9 Janečková Tereza 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
10 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

Mladší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
2 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
3 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
4 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Žitníková
5 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Uhrová
6 Hlobilová Barbora 2008 GK Vítkovice Uhrová
7 Cháňová Laura 2008 GK Vítkovice Uhrová
8 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová
9 Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová
10 Neníčková Bára 2007 GK Vítkovice Uhrová
11 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Kaczorová
12 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Kaczorová
13 Rudinská Markéta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
14 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
15 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
16 Klichová Zuzana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
17 Raiskubová Zuzana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
18 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

Starší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
2 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
3 Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice r

Žákyně A (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
2 Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
3 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová

Žákyně B (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Žitníková, Kaczorová
2 Skleničková Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková
3 Lašinská Michaela 2005 GK Vítkovice Kaczorová,
4 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
5 Gábová Natálie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
6 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
7 Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
8 Dostálová Kateřina 2005 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová

Juniorky a ženy B (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová
2 Tihelková Karolína 2003 GK Vítkovice Grmelová
3 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
4 Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
5 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová

Juniorky a ženy C (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bohoňková Klára 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1

Mládež dívky 2007-2008 (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sznapková Tereza 2007 GK Vítkovice Nováková, Lišková
2 Baranyková Dominika 2008 GK Vítkovice Mamčařová
3 Bončová Leona 2008 GK Vítkovice Mamčařová
4 Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Mamčařová
5 Wagnerová Zuzana 2007 GK Vítkovice Mamčařová
6 Kořínková Kateřina 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Adámková Viktorie 2008 GK Vítkovice Kaczorová
8 Pomiklová Valérie 2008 GK Vítkovice Kaczorová
9 Pomiklová Patricie 2008 GK Vítkovice Kaczorová
10 Pejková Rozálie 2008 GK Vítkovice Kaczorová
11 Šoltýsová Vendula 2007 GK Vítkovice Kaczorová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři