Česká gymnastická federace

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Dráček

sportovní gymnastika žen
 2.10.2016
 pořadatel: ZŠ Jánského
 přihlášky prostřednictvím GISu do 23.9.2016
 elektronické výsledky
Dvojboj v kategorii A a B ročník nar. 2006 a mladší

Seznam přihlášek

Kategorie A roč. 2006 (2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek
2 Vajnerová Barbora 2006 GT Šestajovice Sýkorová
3 Knapová Elisabet 2006 TJ Doksy Klimešová
4 Caldrová Jana 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
5 Malko Máša 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
7 Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
8 Mrázková Kateřina 2006 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná

Kategorie A roč. 2007-2008 (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
2 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek
3 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
4 Horáková Lucie 2008 GT Šestajovice Sýkorová
5 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
6 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
7 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
8 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
9 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
10 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Novotná, Kopecká
11 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
12 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
13 Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
14 Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
15 Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
16 Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
17 Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
18 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

Kategorie A roč. 2009-2010 (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Recmanová Johana 2009 GK Vítkovice Hynek
2 Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
3 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
4 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
5 Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
6 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
7 Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
8 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
9 Jandová Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
10 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
11 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
12 Ondrová Marie 2009 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
13 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
14 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

Kategorie B roč. 2006 (2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marková Markéta 2006 GT Šestajovice Horáková
2 Kopečná Marie 2006 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
3 Štyksová Kristýna 2006 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
4 Cibulková Nela 2006 TJ Doksy Klimešová
5 Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
6 Sečkařová Vanda 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
7 Jechová Barbora 2006 TJ Tourist Říčany

Kategorie B roč. 2007-2008 (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
4 Chládková Tereza 2007 GT Šestajovice Horáková,Brabencová
5 Kuruczová Adéla 2008 GT Šestajovice Horáková,Brabencová
6 Kocourková Eliška 2008 GT Šestajovice Horáková,Brabencová
7 Cagášková Ingrid 2008 GT Šestajovice Horáková,Brabencová
8 Adamová Karolína 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
9 Krátká Barbora 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
10 Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
11 Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
12 Kopejsková Veronika 2007 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
13 Pučelíková Hana 2007 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
14 Semelková Eliška 2008 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
15 Vondrašová Sofie 2008 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
16 Opršalová Tereza 2007 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
17 Švarcová Nella 2008 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
18 Lávičková Kristina 2008 TJ Doksy Klimešová
19 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová
20 Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
21 Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
22 Češková Nela 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
23 Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
24 Lésková Ema 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
25 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
26 Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
27 Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
28 Baranová Angela 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová

Kategorie B roč. 2009-2010 (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
2 Horáková Šárka 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
3 Suchá Barbora 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
4 Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
5 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
6 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
7 Bedford Karolina 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
8 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
9 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
10 Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
11 Rakušan Elisa Sophia 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
12 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
13 Šulcová Karolína 2009 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
14 Kundrátová Lucie 2009 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
15 Králová Anežka 2010 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
16 Korbelová Adéla 2010 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
17 Semelková Nikola 2010 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
18 Semelková Denisa 2010 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
19 Zoulová Aneta 2010 Sportovní gymnastika Všetaty Semelková, Zoulová
20 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
21 Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
22 Réblová Klára 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
23 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
24 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
25 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
26 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
27 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
28 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
29 Schmidtová Sára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
30 Dagan Sophie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
31 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
32 Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
33 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
34 Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
35 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
36 Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
37 Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová

Vložený mimi závod 2011 a ml. (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice
2 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
3 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
4 Jandová Terezie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
5 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
6 Salgová Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
7 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
8 Rozsypalová Anna 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
9 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
10 Kailová Amálie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
11 Polcarová Sára 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři