Na hlavní obsah

Memoriál J. Mládka a J. Šafáře


sportovní gymnastika žen
Datum: 29.1.2017
Pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 25.1.2017
elektronické výsledky

Memoriál J. Mládka - kvalifikace a finále na kladině, Memoriál J. Šafáře - kvalifikace a finále na prostných. Ročník nar. 2005 se může přihlásit jen do jedné kategorie. Závodnici lze přihlásit jen na závod na jednom nářadí, v případě závodu na obou nářadích nutno přihlásit na každé zvlášť.

Kladina- I. kat. 2009-2005 (2009 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Božková Pavlína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
2 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
3 Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
4 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
5 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
6 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
7 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Kinclová, Jurčová
8 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
9 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
10 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
11 Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
12 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
14 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
15 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
16 Heralová Viktorie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
17 Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus
18 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
19 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
20 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
21 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
22 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
23 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
24 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
25 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
26 Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
27 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová

Kladina- II. kat. 2005 a st. (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
2 Said Diana 2003 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
3 Toušková Taťána 2004 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
4 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
5 Zouzalová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
6 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
7 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
8 Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
9 Křížová Tereza 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
10 Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
11 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
12 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná

Prostná - I. kat. 2009-2005 (2009 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Božková Pavlína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
2 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
3 Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
4 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
5 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
6 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
7 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
8 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
9 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
10 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
11 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
12 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
13 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
15 Heralová Viktorie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
16 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
17 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
18 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
19 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
20 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
21 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
22 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
23 Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
24 Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus
25 Jindrová Karolína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
26 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová

Prostná - II. kat. 2005 a st. (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová
2 Said Diana 2003 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
3 Toušková Taťána 2004 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
4 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
5 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
7 Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
8 Křížová Tereza 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
9 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
10 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
11 Zouzalová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
12 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná

KLADINA - I. KAT. - FINÁLE

KLADINA - II. KAT. - FINÁLE

PROSTNÁ - I. KAT. - FINÁLE

PROSTNÁ - II. KAT. - FINÁLE