Na hlavní obsah

SGŽ Přebor hl.m. Prahy


sportovní gymnastika žen
Datum: 28.5.2017
Pořadatel: TJ Sokol Kampa
Adresa: Na Balkáně 812, Žižkov
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 22.5.2017
elektronické výsledky

úprava časového pořadu!!! mladší žákyně (VS1) prezentace 7.45 - 8.15 rozcvičení volné 8.00 - 9.10 porada 8.30 zahájení závodu 9.20 starší žákyně (VS2) prezentace do 10.20 porada ihned po skončení VS1 rozcvičení organizované po skončení vyhlášení VS1 zahájení závodu ca 11.30 kadetky, žákyně A (VS3), žákyně B, juniorky B,ženy B, MT prezentace do 12.20 porada ihned po skončení VS2 rozcvičení volné po skonč. předch.kat. zahájení závodu ca 13.40 V případě dřívějšího ukončení předcházejícího závodu bude rozcvičení a závod další kategorie posunut

mladší žákyně VS1 (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Makovská Denisa 2008 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Plevová Laura 2009 AC Sparta Praha Libichová
3 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Kopáčová
4 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Kopáčová
5 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková
6 Janáčková Joanna 2009 SK Hradčany Stefankova , lhotova , Opocenska
7 Navrátilová Anna 2008 SK Hradčany Opočenská
8 Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská, lhotova , stefankova
9 Štochl Ellen 2009 SK Hradčany Moláčková
10 Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
11 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
12 Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
13 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
14 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
15 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
16 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
17 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
18 Patlevičová Amélie 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
19 Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
20 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
21 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
22 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
23 Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
24 Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
25 Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
26 Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
27 Smetanová Sára 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
28 Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Kampa Šotolová, Waraus
29 Nováková Šárka 2008 TJ Sokol Kampa Stejskalová
30 Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
31 Ratajová Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
32 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
33 Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
34 Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

starší žákyně VS2 (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Plevová Valerie 2007 AC Sparta Praha Libichová
2 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
4 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
5 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková
6 Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková. Žifčák, Nazarenko
7 Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
8 Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
9 Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
10 Suchánková Petra 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
11 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
12 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
13 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
14 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
15 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
16 Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
17 Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
18 Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
19 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
20 Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
21 Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
22 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
23 Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová
24 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
25 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
26 Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
27 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
28 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
29 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová

žákyně A (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Prokop Claudia 2007 AC Sparta Praha
3 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská
4 Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská
5 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
7 Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
8 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
9 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
10 Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pavlicová

kadetky (2007 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková

žákyně B (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
2 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
3 Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
4 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
5 Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
6 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
7 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
8 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
9 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
10 Mrázková Kateřina 2006 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová

juniorky B (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
2 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
3 Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová

ženy B (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
2 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
3 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
4 Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská
5 Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa

juniorky A (2004 - 2002)

ženy MT (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Majerechová Romana 1999 AC Sparta Praha Dvořáková