Na hlavní obsah

SG Chebská bradla


Nábor 6 -8 let (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
2 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
3 Šturm Daniel 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková
4 Smith Richard 2011 TJ Lokomotiva Cheb
5 Fišer Tobiáš 2011 TJ Lokomotiva Cheb

nejmladší žáci 7 - 9 let (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janák Daniel 2008 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
2 Šik Marek 2009 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
3 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
4 Doubek František 2008 TJ Slovan Karlovy Vary Chmelík Radek
5 Prok Richard 2009 TJ Slovan Karlovy Vary
6 Kuneš Jakub 2009 TJ Slovan Karlovy Vary

mladší žáci do 11 let (2010 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczor Jan 2006 GK Vítkovice Kopec
2 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
3 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reiwartová
5 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
6 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

starší žáci do 14 (2008 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
3 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
4 Smith Joseph 2005 TJ Lokomotiva Cheb Petra Smith
5 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková

Dorostenci (2002 - 1999)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
3 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
4 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling

Nábor 6 -7 let (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
2 Fialová Jana 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
3 Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
4 Rovná Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
5 Srnková Ema 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
6 Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová
7 Raisova Natálie 2010 TJ Lokomotiva Cheb
8 Matoušková Šarlota 2010 TJ Lokomotiva Cheb
9 Souralová Nela 2010 TJ Lokomotiva Cheb
10 Šlajchrtová Nina 2010 TJ Lokomotiva Cheb
11 Kovářová Eliška 2010 TJ Lokomotiva Cheb
12 Čudová Žofie 2011 TJ Lokomotiva Cheb

žákyně mladší 8 - 9 let (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
5 Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
6 Matoušová Kristýna 2008 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
7 Vávrová Nela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most
8 Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
9 Blažková Kateřina 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
10 Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
11 Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Jana Vozková
12 Krausová Ema 2009 TJ Lokomotiva Cheb Jana Vozková
13 Naciarova Sofie 2009 TJ Lokomotiva Cheb
14 Zadražilová Lucie 2008 TJ Lokomotiva Cheb
15 Šihovcová Veronika 2008 TJ Lokomotiva Cheb
16 Šlajchrtová Viktorie 2008 TJ Lokomotiva Cheb
17 Komárková Linda 2009 TJ Lokomotiva Cheb
18 Rakušan Elisa, Sophia 2009 TJ Lokomotiva Cheb
19 Chvojková Magdalena 2008 TJ Lokomotiva Cheb
20 Jedličková Eliška 2009 TJ Lokomotiva Cheb
21 Březinová Eliška 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
22 Chalupová Simona 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
23 Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Jiřina Sieglová
24 Nová Daniela 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
25 Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
26 Váchová Vendula 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.

žákyně starší 10 -12 let (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
2 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
3 Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
4 Kopečná Marie 2006 SK Hradčany Svobodová
5 Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová
6 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
7 Spoustová Ema 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
8 Veverková Natálie 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
9 Voříšková Veronika 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
10 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
11 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
12 Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
13 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Jana Vozková
14 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
15 Slavíková Klára 2005 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
16 Vlčková Natálie 2005 TJ Lokomotiva Cheb
17 Doňová Denisa 2005 TJ Lokomotiva Cheb
18 Beyrich Pia 2007 TJ Lokomotiva Cheb
19 Farkašová Ester 2007 TJ Lokomotiva Cheb
20 Krejčová Adéla 2007 TJ Lokomotiva Cheb
21 Žáková Tereza 2006 TJ Slovan Karlovy Vary

Juniorky 13-15 let (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Dědková Nina 2003 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík
3 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
4 Gregorová Carmen 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
5 Moulisová Amálie 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
6 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
7 Vozková Tatiana 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
8 Meizer Hanna 2004 TJ Lokomotiva Cheb
9 Retzlaff Sally 2004 TJ Lokomotiva Cheb
10 Hessmann Helene 2004 TJ Lokomotiva Cheb

ženy od 16 let (2001 - 1917)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nguyen Thi Khanh Linh 1999 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
2 Wagnerová Marie 2001 TJ Lokomotiva Cheb
3 Hrušková Marie 1999 TJ Lokomotiva Cheb
4 Martin Carmen 1999 TJ Lokomotiva Cheb